Iberoamerykańskie mistrzostwa 1986 w lekkiej atletyce - wyniki - 1986 Ibero-American Championships in Athletics – Results
Są to wyniki tych 1986 Iberoamerykańskich Mistrzostwa w Lekkoatletyce , które odbyły się od 27 do 28 września w 1986 roku na Estadio Pedro Marrero w Hawanie , na Kubie .
Wyniki dla mężczyzn
100 metrów
Bieg 1 - 27 września
|
Finał - 27 września
|
200 metrów
Bieg 1 - 28 września
Bieg 2 - 28 września
|
Finał - 28 września
|
400 metrów
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Félix Stevens | Kuba | 45.83 | ||
Roberto Hernández | Kuba | 46.03 | ||
Cayetano Cornet | Hiszpania | 47.03 | ||
4 | José María Beduino | Argentyna | 47,57 | |
5 | Moisés del Castillo | Peru | 47,96 | |
6 | Ramiro Quintana | Peru | 48,51 | |
7 | Dardo Angerami | Argentyna | 48,68 | |
8 | Francisco Recios | Gwatemala | 50.28 |
800 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Mauricio Hernández | Meksyk | 1: 48,05 | ||
Luis Karim Toledo | Meksyk | 1: 48,81 | ||
Luis Migueles | Argentyna | 1: 49,19 | ||
4 | José Luis Isaac | Kuba | 1: 49,36 | |
5 | Manuel José Balmaceda | Chile | 1: 51,82 | |
6 | Alberto López | Gwatemala | 1: 53,33 |
1500 metrów
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
José Luis Carreira | Hiszpania | 3: 44,93 | ||
Andrés Vera | Hiszpania | 3: 44,99 | ||
Mauricio Hernández | Meksyk | 3: 45,68 | ||
4 | Jacinto Navarrete | Kolumbia | 3: 46,21 | |
5 | Alberto López | Gwatemala | 3: 51,52 | |
Félix Mesa | Kuba | DNF |
5000 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Abel Antón | Hiszpania | 13: 49,76 | ||
Adauto Domingues | Brazylia | 13: 50,36 | ||
Elisio Rios | Portugalia | 13: 51,34 | ||
4 | Jacinto Navarrete | Kolumbia | 13: 52,91 | |
5 | José Manuel Albentosa | Hiszpania | 13: 55,40 | |
6 | Joaquim Pinheiro | Portugalia | 13: 58.08 | |
7 | Germán Beltrán | Wenezuela | 14: 03.61 | |
8 | Marcelo Cascabelo | Argentyna | 14: 10,44 | |
9 | Hugo Alain García | Gwatemala | 14: 13,85 | |
10 | Ricardo Vera | Urugwaj | 14: 22,53 | |
11 | Roger Soler | Peru | 14: 22,75 | |
12 | Simon Alvarado | Panama | 14: 27,45 | |
Alberto Cuba | Kuba | DNF |
10000 metrów
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Elisio Rios | Portugalia | 29: 59,54 | ||
Joaquim Pinheiro | Portugalia | 29: 59,71 | ||
Rolando Vera | Ekwador | 30: 10.05 | ||
4 | Santiago Llorente | Hiszpania | 30: 20,66 | |
5 | Alberto Cuba | Kuba | 30: 42,23 | |
6 | Julio César Gómez | Argentyna | 31: 05.25 | |
7 | Hugo Alain García | Gwatemala | 31: 09.63 | |
8 | Raúl Miranda | Panama | 31: 20.12 | |
9 | William Aguirre | Nikaragua | 31: 32,63 | |
10 | Dimas Alvarez | Kuba | 32: 07.10 | |
Roger Soler | Peru | DNF |
Bieg na 3000 metrów z przeszkodami
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Adauto Domingues | Brazylia | 8: 31,91 | ||
Juan Ramón Conde | Kuba | 8: 34,08 | ||
Ricardo Vera | Urugwaj | 8: 34,92 | ||
4 | Juan Jesús Linares | Kuba | 8: 43,29 | |
5 | Domingo Ramón | Hiszpania | 8: 54,67 | |
6 | Marcelo Cascabelo | Argentyna | 9: 10,50 |
110 metrów przez płotki
Finał - 27 września
Wiatr: + 1,9 m / s
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Carlos Sala | Hiszpania | 13,89 | ||
Lyndon Johnson Pereira Campos | Brazylia | 13,99 | ||
Ángel Bueno | Kuba | 14.08 | ||
4 | Juan Saborit | Kuba | 14.10 | |
5 | Carlos Varas | Argentyna | 14,54 |
400 metrów przez płotki
Bieg 1 - 28 września
Bieg 2 - 28 września
|
Finał - 28 września
|
Wysoki skok
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.00 | 2.05 | 2.10 | 2.15 | 2.18 | 2.21 | 2.24 | 2.30 | 2.33 | |||||
Javier Sotomayor | Kuba | - | - | - | o | xo | o | o | xxx | 2.30 | |||
Juan Francisco Centelles | Kuba | - | - | - | xxo | ? | - | xxx | 2.18 | ||||
Gustavo Adolfo Becker | Hiszpania | - | o | o | xo | xx o | - | xxx | 2.18 | ||||
4 | Fernando Pastoriza | Argentyna | o | o | o | o | xxx | 2.15 |
Skok o tyczce
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.50 | 4.70 | 4.90 | 5,00 | 5.20 | 5.30 | |||||
Alberto Ruiz | Hiszpania | - | - | - | o | x o | xxx | 5.20 | ||
Javier García | Hiszpania | - | - | - | o | xx o | xxx | 5.20 | ||
Rubén Camino | Kuba | - | - | xxo | o | xxx | 5,00 | |||
4 | José Echevarría | Kuba | - | - | xxo | o | xxx | 5,00 | ||
5 | Fernando Pastoriza | Argentyna | o | o | xxx | 4.70 | ||||
Oscar Veit | Argentyna | - | - | xxx | NM |
Długi skok
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Luis Bueno | Kuba | 7, 49 (+ 0, 9) | 7,78 (+0,8) | 8, 18 (+0, 6) | 7,82 (+0,2) | 8, 25 (+1, 9) | x | 8,25 (+ 1,9 m / s) | ||
Osvaldo Larrondo | Kuba | 7,65 (+1,3) | 7,42 (+0,2) | 7,76 (+1, 6) | 7,82 (+0,4) | 7,83 (+1, 6) | 7,78 w (+2,1) | 7,83 (+ 1,6 m / s) | ||
Olivier Charles Cadier | Brazylia | 7,61 (+1,0) | x | 7, 72 (+1, 6) | 7,63 (-0,6) | 7,45 (+0,6) | x | 7,72 (+ 1,6 m / s) | ||
4 | Carlos Casar | Meksyk | 6,91 (+0,5) | 7,14 w (+2,4) | 7, 37 (+1, 9) | 7,69 (+0,7) | 7,44 (+1, 2) | 7, 34 (+1, 9) | 7,69 (+ 0,7 m / s) | |
Lisardo Milhet | Kuba | 7,62 (+0,2) | 7, 46 (+1, 2) | 7,66 (+ 0,9) | 7, 48 (+1, 2) | 7,55 (+1,7) | x | 7,66 (+ 0,9 m / s) | Gość | |
5 | Osvaldo Frigerio | Argentyna | 7,42 (+0,5) | 7,39 w (+2,1) | 7, 49 (+1, 9) | 7, 33 (+1, 0) | 7, 31 (+1, 3) | 7, 20 (+0, 6) | 7,49 (+ 1,9 m / s) | |
6 | Jailto Santos Bonfim | Brazylia | x | x | 6,45 (+0,6) | 7, 37 (+0, 6) | 7,15 (+2,0) | x | 7,37 (+ 0,6 m / s) | |
7 | Carlos Medeiros | Portugalia | x | x | x | x | 7,01 (+1,3) | 7,11 (+0,7) | 7,11 (+ 0,7 m / s) |
Potrójny skok
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Héctor Marquetti | Kuba | x | 16, 26 (+1, 0) | x | x | x | 15, 91 (+ 0, 9) | 16,26 (+ 1,0 m / s) | ||
Jorge Reina | Kuba | 16, 25 (+0, 6) | 16, 25 (+1, 2) | 16, 22 (+0, 6) | x | x | 16, 14 (+1, 6) | 16,25 (+ 0,6 m / s) | ||
José Leitão | Portugalia | 15,45 (+0,4) | 15,24 (+1,1) | 15,02 (+0,9) | x | x | 15,35 (+1,0) | 15,45 (+ 0,4 m / s) | ||
4 | José Quiñaliza | Ekwador | 14, 48 (+1, 2) | 14, 48 (+1, 0) | 15,36 (+0,7) | 15,14 (+0,7) | 15,32 (+1,3) | 14, 48 (+1, 5) | 15,36 (+ 0,7 m / s) |
Pchnięcie kulą
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Gert Weil | Chile | 19.45 | x | 19,82 | x | 19,61 | x | 19,82 | ||
Paul Ruiz | Kuba | 18.24 | x | x | - | - | - | 18.24 | ||
Adilson Ramos de Souza Oliveira | Brazylia | 17.29 | 17.01 | 17.54 | 17.59 | 17.33 | 18.02 | 18.02 | ||
4 | Narciso Boué | Kuba | x | 16.90 | 17.59 | x | 17,50 | 17,61 | 17,61 | |
5 | Gerardo Carucci | Argentyna | 16.03 | x | 15.41 | 14,98 | x | x | 16.03 |
Rzut dyskiem
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Roberto Moya | Kuba | 53,72 | 56,74 | 55,70 | 57,64 | x | 59.04 | 59.04 | ||
Sinesio Garrachón | Hiszpania | 55.10 | 57,18 | 57,70 | 57.52 | 56.20 | 56.42 | 57,70 | ||
Raúl Calderón | Kuba | 55.30 | 55,60 | x | x | 55.82 | x | 55.82 | ||
4 | Carlos Brynner | Argentyna | x | 52,82 | 53,70 | x | 52.30 | 54.10 | 54.10 | |
5 | Gerardo Carucci | Argentyna | x | 44,88 | x | 46,84 | 44,34 | 43,62 | 46,84 |
Rzut młotem
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Raúl Jiméno | Hiszpania | 66,90 | x | - | 62.14 | - | - | 66,90 | ||
Francisco Soria | Kuba | x | 61.14 | 62.10 | x | x | 64.10 | 64.10 | ||
Pedro Rivail Atilio | Brazylia | x | x | x | x | x | 63.10 | 63.10 | ||
4 | Vicente Sánchez | Kuba | 61,76 | 62,36 | x | 61.20 | 60,24 | 61,70 | 62,36 | |
5 | Andrés Charadía | Argentyna | x | 58.38 | x | x | 59.20 | x | 59.20 | |
6 | Daniel Gómez | Argentyna | 54,00 | 54.12 | 58.34 | 57,64 | x | 57,24 | 58.34 | |
7 | Guillermo Guzmán | Meksyk | 54,70 | x | 53,58 | x | x | x | 54,70 |
Rzut oszczepem
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Ramón González | Kuba | 74,60 | 71.04 | 70.20 | x | 76,38 | x | 76,38 | ||
Reinaldo Patterson | Kuba | 70,64 | 67,70 | 69,30 | 67,80 | 69.02 | 72.12 | 72.12 | ||
Carlos Cunha | Portugalia | 63,42 | 62.12 | 60,70 | 63,62 | 64,84 | 63,42 | 64,84 |
20 kilometrów marszu
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Marcelino Colín | Meksyk | 1:33:04 | ||
Rolando Flores | Kuba | 1:37:02 | ||
Edel Oliva | Kuba | 1:40:13 | ||
4 | Miguel Ángel Prieto | Hiszpania | 1:42:26 | |
5 | Jorge Horacio Yannone | Argentyna | 1:44:15 | |
6 | Luis Canelo | Nikaragua | 1:47:56 | |
7 | Leonel Ramos | Panama | 1:53:33 |
Przekaźnik 4x100 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Naród | Konkurenci | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Brazylia |
Jailto Santos Bonfim Katsuhiko Nakaia Arnaldo de Oliveira Silva Robson Caetano da Silva |
39,30 | ||
Kuba |
Ricardo Chacón Osvaldo Lara Sergio Querol Andrés Simón |
39,46 | ||
Hiszpania |
Florencio Gascón Juan José Prado Carlos Sala José Javier Arqués |
40.15 | ||
4 | Peru |
Moisés del Castillo Oscar Fernández Giorgio Mautino Marco Mautino |
41,40 | |
5 | Argentyna |
Osvaldo Frigerio Federico Cohen Carlos Varas Oscar Barrionuevo |
41,69 |
Przekaźnik 4x400 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Naród | Konkurenci | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Hiszpania |
Juan José Prado Cayetano Cornet José Alonso Antonio Sánchez |
3: 08,54 | ||
Kuba |
José Duany Francisco Velazco Jorge Valentín Roberto Hernández |
3: 09.09 | ||
Peru |
Marco Mautino Alberto Isu Ramiro Quintana Moisés del Castillo |
3: 17.12 |
Wyniki kobiet
100 metrów
Bieg 2 - 27 września
|
Finał - 27 września
|
200 metrów
Bieg 1 - 28 września
Bieg 2 - 28 września
|
Finał - 28 września
|
400 metrów
Bieg 1 - 27 września
Bieg 2 - 27 września
|
Finał - 27 września
|
800 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Ana Fidelia Quirot | Kuba | 2: 00.23 | ||
Soraya Vieira Telles | Brazylia | 2: 01,55 | ||
Nery McKeen | Kuba | 2: 03.07 | ||
4 | Alejandra Ramos | Chile | 2: 04,72 | |
5 | Norfalia Carabalí | Kolumbia | 2: 06.16 | |
6 | Maite Zúñiga | Hiszpania | 2: 06,83 | |
7 | Liliana Mariel Góngora | Argentyna | 2: 06,86 | |
8 | María del Carmen Mosegui | Urugwaj | 2: 10,83 | |
9 | Leticia Gracia | Meksyk | 2: 12,23 |
1500 metrów
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Alejandra Ramos | Chile | 4: 22,34 | ||
Rosa Oliveira | Portugalia | 4: 23.11 | ||
Asunción Sinobas | Hiszpania | 4: 23,89 | ||
4 | Liliana Mariel Góngora | Argentyna | 4: 24,67 | |
5 | Nery McKeen | Kuba | 4: 25,79 | |
6 | Kriscia Lorena García | Salwador | 4: 38,54 | |
7 | Idalmis López | Kuba | 4: 42,77 | |
8 | Aura Morales | Gwatemala | 4: 46,56 | |
9 | Gilda Méndez | Panama | 4: 52,77 |
3000 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Asunción Sinobas | Hiszpania | 9: 36,92 | ||
Rosa Oliveira | Portugalia | 9: 38,70 | ||
Carmen Díaz | Hiszpania | 9: 40,96 | ||
4 | Mónica Regonessi | Chile | 9: 43,81 | |
5 | Sergia Martínez | Kuba | 9: 44,29 | |
6 | Martha Hernández | Meksyk | 9: 47,75 | |
7 | Kriscia Lorena García | Salwador | 9: 57,67 | |
8 | Aura Morales | Gwatemala | 10: 12,82 | |
9 | Gilda Méndez | Panama | 10: 35,90 | |
10 | Emperatriz Wilson | Kuba | 10: 36,03 |
100 metrów przez płotki
Finał - 27 września
Wiatr: + 1,9 m / s
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Odalys Adams | Kuba | 13.49 | ||
Julieta Rousseau | Kuba | 13,66 | ||
Sandra Tavárez | Meksyk | 14.03 | ||
4 | Erondina Leal Barbosa | Brazylia | 14.05 | |
5 | Susana Jenkins | Argentyna | 14.34 | |
Beatriz Capotosto | Argentyna | DNF |
400 metrów przez płotki
Finał - 29 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Cristina Pérez | Hiszpania | 58.51 | ||
Odalys Hernández | Kuba | 58.82 | ||
Tania Fernández | Kuba | 59,15 | ||
4 | Maria do Carmo Fialho | Brazylia | 1: 02,26 | |
5 | Adriana Martínez | Ekwador | 1: 03,44 | |
Alma Delia Vázquez | Meksyk | DNF |
Wysoki skok
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.60 | 1.65 | 1.70 | 1.76 | 1.79 | 1.81 | 1,84 | 1,90 | |||||
Silvia Costa | Kuba | - | - | - | xo | - | xo | x o | xxx | 1,84 | ||
Asunción Morté | Hiszpania | - | - | o | o | o | - | xxx | 1.79 | |||
Orlane Maria Lima dos Santos | Brazylia | - | - | - | xx o | xxx | 1.76 | |||||
4 | María del Carmen García | Kuba | xo | o | xxx | 1.65 |
Długi skok
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Eloína Echevarría | Kuba | 6,02 (+0,4) | 6, 22 (+1, 3) | 6, 25 (+1, 1) | 6, 29 (+1, 2) | x | 6, 02 (+1, 4) | 6,29 (+ 1,2 m / s) | ||
Niurka Montalvo | Kuba | 5,70 (+0,7) | 5,70 (+1,4) | 6, 01 (+1, 2) | 6, 11 (+1, 6) | 6,00 (+0,3) | 5,89 (+ 0,9) | 6,11 (+ 1,6 m / s) | ||
Adelina Polledo | Kuba | x | 6,04 (+0,4) | x | x | 6, 06 (+1, 2) | x | 6,06 (+ 1,2 m / s) | Gość | |
Graciela Acosta | Urugwaj | 5,93 (-0,6) | 5,88 (+1, 6) | x | 5,69 (+0,7) | 5,90 (+1,1) | 5,78 (+0,3) | 5,93 (-0,6 m / s) | ||
4 | Silvia Murialdo | Argentyna | 5,18 (+1,0) | 5, 07 (+1, 6) | 5, 05 (+1, 2) | 4,95 (+0,4) | - | - | 5,18 (+ 1,0 m / s) |
Pchnięcie kulą
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Belsy Laza | Kuba | 15.77 | x | 15.81 | x | 15,93 | 15.29 | 15,93 | ||
Marcelina Rodríguez | Kuba | x | x | 15.03 | 15.16 | 15.72 | 15.22 | 15.72 | ||
Maria Nilba Reis Fernandes | Brazylia | 15.21 | 14,69 | 14,61 | x | 14,84 | x | 15.21 | ||
4 | María Isabel Urrutia | Kolumbia | 13,62 | 14,75 | 14.08 | 14.40 | x | x | 14,75 |
Rzut dyskiem
Finał - 28 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
Rita Álvarez | Kuba | x | 53,32 | 55,62 | 58,90 | x | 53,70 | 58,90 | ||
María Isabel Urrutia | Kolumbia | 50,60 | x | 48,88 | 56,84 | 51,92 | 50.16 | 56,84 | ||
Bárbara Hechavarría | Kuba | x | 52.30 | 49,94 | 51,50 | x | 54,00 | 54,00 | ||
4 | Ángeles Barreiro | Hiszpania | 51,62 | x | 51.44 | 50,34 | x | x | 51,62 | |
5 | Mora Marín | Meksyk | x | x | 38.14 | 37,54 | 35,68 | x | 38.14 |
Rzut oszczepem
Finał - 27 września
Ranga | Nazwa | Narodowość | Próbowanie | Wynik | Uwagi | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |||||
María Caridad Colón | Kuba | 58.48 | 60.14 | x | 61,80 | 58,60 | 60,70 | 61,80 | ||
Dulce Margarita García | Kuba | 52.02 | x | 55,38 | x | 59,60 | 59.02 | 59,60 | ||
Iris Degrasse | Kuba | x | 53,32 | 53,90 | x | 53,94 | 56.12 | 56.12 | Gość | |
Sueli Pereira dos Santos | Brazylia | 47,90 | x | 47,60 | 48.18 | x | 52,34 | 52,34 | ||
4 | María Carmen González | Portoryko | 50.20 | x | x | 50,38 | 50,00 | x | 50,38 | |
5 | Natividad Vizcaíno | Hiszpania | 49,32 | x | x | 46.14 | x | x | 49,32 | |
6 | Sonia Beatriz Favre | Argentyna | 41.20 | x | 41,00 | x | x | x | 41.20 |
Przekaźnik 4x100 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Naród | Konkurenci | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Meksyk |
Sandra Tavárez Alma Delia Vázquez Alejandra Flores Guadalupe García |
45.95 | ||
Brazylia |
Maria Aparecida Correa Claudiléia Matos dos Santos Celia da Costa Sheila de Oliveira |
46.22 | ||
Kuba |
Julieta Rousseau Luisa Ferrer Susana Armenteros María Zamora |
46.29 | ||
4 | Urugwaj |
Graciela Acosta Virginia Guerra Soledad Acerenza Claudia Acerenza |
47,58 |
Przekaźnik 4x400 metrów
Finał - 28 września
Ranga | Naród | Konkurenci | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Kuba |
Mercedes Álvarez Odalys Hernández Nery McKeen Ana Fidelia Quirot |
3: 33,70 | ||
Hiszpania |
Esther Lahoz Montserrat Pujol Cristina Pérez Blanca Lacambra |
3: 36,82 | ||
Meksyk |
Alejandra Flores Guadalupe García Leticia Gracia Alma Delia Vázquez |
3: 44,71 | ||
4 | Brazylia |
Tânia Maria Miranda Celia da Costa Elba Barbosa Maria do Carmo Fialho |
3: 45,34 | |
5 | Urugwaj |
Virginia Guerra Soledad Acerenza María del Carmen Mosegui Claudia Acerenza |
3: 54,14 |