2004 NCAA Division I turniej baseballowy - 2004 NCAA Division I Baseball Tournament
Pora roku | 2004 |
---|---|
Drużyny | 64 |
Strona finałów | |
Mistrzowie | Cal State Fullerton (4 tytuł) |
Drugie miejsce | Teksas (31. występ CWS) |
Zwycięski trener | George Horton (1. tytuł) |
() | |
Frekwencja | 256.730 |
2004 NCAA Division I Baseball Turniej odbył się w dniach 4 czerwca przez 27 czerwca 2004 r . Sześćdziesiąt cztery uniwersyteckie drużyny baseballowe NCAA Division I spotkały się po rozegraniu sezonu zasadniczego, a dla niektórych turnieju konferencyjnego, aby zagrać w turnieju NCAA. Kulminacją turnieju jest 8 drużyn w College World Series na historycznym stadionie Rosenblatt w Omaha w stanie Nebraska .
W 58. College World Series i 55. serii, która odbyła się w Omaha, Cal State Fullerton Titans jechali na ramieniu Jasona Windsora , okrzykniętego najbardziej wybitnym graczem serii, by zwyciężyć nad boiskiem i zdobyć mistrzostwo kraju w 2004 roku. Tytani wygrali drabinkę II z rekordem 3-1, a następnie wygrali drabinkę I w Teksasie w dwóch meczach, aby zdobyć tytuł. Windsor odniósł dwa pełne zwycięstwa w grze oraz jeden rzut obronny i rzucił ponad 300 rzutów w serii. Ricky Romero zanotował również dwa zwycięstwa dla Tytanów.
Oferty
Oferty automatyczne
Mistrzowie konferencji z 30 konferencji Dywizji I zdobyli automatyczne oferty dla regionalnych. Pozostałe 34 miejsca zostały przyznane szkołom jako zaproszeni goście.
|
Oferty według konferencji
Notatki turniejowe
- Birmingham-Southern, UC Irvine, College of Charleston, Jacksonville St., St. Bonaventure, Stony Brook, Texas Southern i Youngstown St. po raz pierwszy wystąpiły w turniejach NCAA.
Uwagi do World Series College
- Cztery z ośmiu zespołów są członkami Konferencji Południowo-Wschodniej ; Konferencja pobiła swój własny rekord ustanowiony w 1997 r., kiedy wzięły udział Alabama , Auburn , LSU i Mississippi State .
- Karolina Południowa i Teksas po raz trzeci z rzędu wystąpiły w Omaha; Longhornowie pokonali Gamecocks w narodowym meczu o mistrzostwo 2002, w zeszłym roku zwycięzcy drabinki rozegrali jeden mecz zwycięzca bierze wszystko.
- Cal State Fullerton, Miami i LSU zostały również uwzględnione w zeszłorocznym polu CWS.
- Zeszłoroczny mistrz i wicemistrz, Rice i Stanford , nie wyszedł poza grę subregionalną; Rok 2004 był pierwszym od sześciu lat, kiedy Stanford nie dotarł do Omaha.
- Uczestnicy z 2004 roku połączyli 110 występów CWS i 21 Mistrzostw; tylko Arkansas i Południowa Karolina nie zdobyły jeszcze tytułu.
- Uczestnicy z 2004 roku zdobyli 10 z ostatnich 14 tytułów krajowych.
Rekordy CWS powiązane lub złamane
- Większość występów w jednym CWS przez miotacza: pięć przez JB Coxa z Teksasu , po raz dziesiąty.
- Większość meczów CWS zakończyło się miotaczem ulgi w karierze: dziewięć na Huston Street w Teksasie (2001–03), pokonując poprzeczkę wyznaczoną przez Ricka Raethera z Miami (1985–86).
- Największa frekwencja w jednym meczu: 28 216 23 czerwca na mecz South Carolina-Cal State Fullerton.
Nasiona krajowe
Pogrubienie wskazuje uczestnika CWS.
Regionalne i Super Regionalne
Pogrubienie wskazuje zwycięzcę.
Austin Super Regionalny
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Teksas | 10 | ||||||||||||||||||||
4 | Stan Youngstown | 3 | ||||||||||||||||||||
1 | Teksas | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | Oralny Roberts | 5 | ||||||||||||||||||||
3 | TCU | 5 | ||||||||||||||||||||
2 | Oralny Roberts | 6 | ||||||||||||||||||||
1 | Teksas | 7 | — | |||||||||||||||||||
Austin Regional — Disch-Falk Field | ||||||||||||||||||||||
2 | Oralny Roberts | 3 | — | |||||||||||||||||||
4 | Stan Youngstown | 8 | ||||||||||||||||||||
3 | TCU | 12 | ||||||||||||||||||||
3 | TCU | 1 | ||||||||||||||||||||
2 | Oralny Roberts | 10 | ||||||||||||||||||||
1 | Teksas | 15 | 10 | — | ||||||||||||||||||
Vanderbilt | 3 | 2 | — | |||||||||||||||||||
1 | Wirginia | 2 | ||||||||||||||||||||
4 | Princeton | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | Princeton | 1 | ||||||||||||||||||||
2 | Vanderbilt | 11 | ||||||||||||||||||||
3 | George Mason | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Vanderbilt | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | Vanderbilt | 7 | — | |||||||||||||||||||
Region Charlottesville — Davenport Field | ||||||||||||||||||||||
1 | Wirginia | 3 | — | |||||||||||||||||||
1 | Wirginia | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | George Mason | 2 | ||||||||||||||||||||
1 | Wirginia | 9 | ||||||||||||||||||||
4 | Princeton | 0 |
Kolumbia Superregionalna
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Karolina Południowa | 12 | ||||||||||||||||||||
4 | Cytadela | 4 | ||||||||||||||||||||
1 | Karolina Południowa | 5 | ||||||||||||||||||||
2 | Karolina Północna | 2 | ||||||||||||||||||||
3 | przybrzeżna Karolina | 5 | ||||||||||||||||||||
2 | Karolina Północna | 6 | ||||||||||||||||||||
1 | Karolina Południowa | 7 | — | |||||||||||||||||||
Columbia Regional — Sarge Frye Field | ||||||||||||||||||||||
2 | Karolina Północna | 6 | — | |||||||||||||||||||
4 | Cytadela | 10 | ||||||||||||||||||||
3 | przybrzeżna Karolina | 1 | ||||||||||||||||||||
4 | Cytadela | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Karolina Północna | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | Karolina Południowa | 4 | 5 | — | ||||||||||||||||||
Wschodnia Karolina | 2 | 3 | — | |||||||||||||||||||
1 | Wschodnia Karolina | 8 | ||||||||||||||||||||
4 | Kamienny Potok | 1 | ||||||||||||||||||||
1 | Wschodnia Karolina | 11 | ||||||||||||||||||||
3 | UNC Wilmington | 4 | ||||||||||||||||||||
3 | UNC Wilmington | 8 | ||||||||||||||||||||
2 | Tennessee | 5 | ||||||||||||||||||||
1 | Wschodnia Karolina | 7 | — | |||||||||||||||||||
Kinston Regional – Stadion Grainger | ||||||||||||||||||||||
3 | UNC Wilmington | 0 | — | |||||||||||||||||||
4 | Kamienny Potok | 0 | ||||||||||||||||||||
2 | Tennessee | 1 | ||||||||||||||||||||
2 | Tennessee | 3 | ||||||||||||||||||||
3 | UNC Wilmington | 4 |
Coral Gables Super Regional
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Miami (Floryda) | 6 | ||||||||||||||||||||
4 | Św. Bonawentura | 3 | ||||||||||||||||||||
1 | Miami (Floryda) | 19 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan NC | 5 | ||||||||||||||||||||
3 | Floryda Atlantyk | 5 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan NC | 6 | ||||||||||||||||||||
1 | Miami (Floryda) | 19 | — | |||||||||||||||||||
Coral Gables Regional - Mark Light Field | ||||||||||||||||||||||
3 | Floryda Atlantyk | 6 | — | |||||||||||||||||||
4 | Św. Bonawentura | 2 | ||||||||||||||||||||
3 | Floryda Atlantyk | 14 | ||||||||||||||||||||
3 | Floryda Atlantyk | 10 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan NC | 2 | ||||||||||||||||||||
3 | Miami (Floryda) | 8 | 3 | — | ||||||||||||||||||
Floryda | 7 | 1 | — | |||||||||||||||||||
1 | Floryda | 12 | ||||||||||||||||||||
4 | Centralne Connecticut | 1 | ||||||||||||||||||||
1 | Floryda | 4 | ||||||||||||||||||||
3 | UCLA | 3 | ||||||||||||||||||||
3 | UCLA | 9 | ||||||||||||||||||||
2 | Oklahoma | 1 | ||||||||||||||||||||
1 | Floryda | 11 | — | |||||||||||||||||||
Oklahoma City Regional — Bricktown Ballpark | ||||||||||||||||||||||
3 | UCLA | 0 | — | |||||||||||||||||||
4 | Centralne Connecticut | 1 | ||||||||||||||||||||
2 | Oklahoma | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | Oklahoma | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | UCLA | 17 |
Atlanta Superregionalny
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Gruzja Tech | 16 | ||||||||||||||||||||
4 | Stan Jacksonville | 3 | ||||||||||||||||||||
1 | Gruzja Tech | 9 | ||||||||||||||||||||
2 | Texas Tech | 3 | ||||||||||||||||||||
3 | Stan Missisipi | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | Texas Tech | 10 | ||||||||||||||||||||
1 | Gruzja Tech | 5 | — | |||||||||||||||||||
Atlanta Regional – Stadion Russa Chandlera | ||||||||||||||||||||||
2 | Texas Tech | 3 | — | |||||||||||||||||||
4 | Stan Jacksonville | 6 | ||||||||||||||||||||
3 | Stan Missisipi | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | Stan Missisipi | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | Texas Tech | 14 | ||||||||||||||||||||
4 | Gruzja Tech | 5 | 3 | — | ||||||||||||||||||
Gruzja | 7 | 5 | — | |||||||||||||||||||
1 | Gruzja | 16 | ||||||||||||||||||||
4 | Środkowy Tennessee | 2 | ||||||||||||||||||||
1 | Gruzja | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | Clemson | 3 | ||||||||||||||||||||
3 | Birmingham-Południe | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | Clemson | 10 | ||||||||||||||||||||
1 | Gruzja | 9 | 7 | |||||||||||||||||||
Region Ateny — Foley Field | ||||||||||||||||||||||
2 | Clemson | 10 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | Środkowy Tennessee | 0 | ||||||||||||||||||||
3 | Birmingham-Południe | 5 | ||||||||||||||||||||
3 | Birmingham-Południe | 4 | ||||||||||||||||||||
2 | Clemson | 5 |
Long Beach Super Regionalne
Gospodarzem jest Long Beach State w Blair Field .
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Stanford | 10 | ||||||||||||||||||||
4 | UNLV | 4 | ||||||||||||||||||||
1 | Stanford | 4 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Long Beach | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | Świętego Jana | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Long Beach | 4 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Long Beach | 8 | — | |||||||||||||||||||
Palo Alto Regional — Zatopiony Diament | ||||||||||||||||||||||
1 | Stanford | 4 | — | |||||||||||||||||||
4 | UNLV | 4 | ||||||||||||||||||||
3 | Świętego Jana | 9 | ||||||||||||||||||||
3 | Świętego Jana | 2 | ||||||||||||||||||||
1 | Stanford | 7 | ||||||||||||||||||||
Stan Long Beach | 5 | 9 | 3 | |||||||||||||||||||
Arizona | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
1 | Notre Dame | 1 | ||||||||||||||||||||
4 | Stan Kent | 2 | ||||||||||||||||||||
4 | Stan Kent | 4 | ||||||||||||||||||||
3 | Arizona | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | Arizona | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | UC Irvine | 3 | ||||||||||||||||||||
3 | Arizona | 7 | — | |||||||||||||||||||
South Bend – Stadion Franka Ecka | ||||||||||||||||||||||
1 | Notre Dame | 6 | — | |||||||||||||||||||
1 | Notre Dame | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | UC Irvine | 5 | ||||||||||||||||||||
1 | Notre Dame | 7 | ||||||||||||||||||||
4 | Stan Kent | 1 |
Baton Rouge Super regionalny
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Ryż | 3 | ||||||||||||||||||||
4 | Teksas południowy | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | Teksas południowy | 1 | ||||||||||||||||||||
2 | Teksas A&M | 12 | ||||||||||||||||||||
3 | Lamar | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Teksas A&M | 14 | ||||||||||||||||||||
2 | Teksas A&M | 1 | 7 | |||||||||||||||||||
Houston Regional – Reckling Park | ||||||||||||||||||||||
1 | Ryż | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
1 | Ryż | 6 | ||||||||||||||||||||
3 | Lamar | 3 | ||||||||||||||||||||
1 | Ryż | 7 | ||||||||||||||||||||
4 | Teksas południowy | 1 | ||||||||||||||||||||
Teksas A&M | 8 | 0 | — | |||||||||||||||||||
LSU | 11 | 4 | — | |||||||||||||||||||
1 | LSU | 9 | ||||||||||||||||||||
4 | Armia | 0 | ||||||||||||||||||||
1 | LSU | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | panna południowa | 2 | ||||||||||||||||||||
3 | Kolegium Charleston | 5 | ||||||||||||||||||||
2 | panna południowa | 6 | ||||||||||||||||||||
1 | LSU | 11 | — | |||||||||||||||||||
Baton Rouge Regional – Stadion Alex Box | ||||||||||||||||||||||
3 | Kolegium Charleston | 3 | — | |||||||||||||||||||
4 | Armia | 1 | ||||||||||||||||||||
3 | Kolegium Charleston | 2 | ||||||||||||||||||||
3 | Kolegium Charleston | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | panna południowa | 3 |
Fullerton Superregionalny
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Stan Arizona | 5 | ||||||||||||||||||||
4 | pieprzowa | 15 | ||||||||||||||||||||
4 | pieprzowa | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | Cal State Fullerton | 6 | ||||||||||||||||||||
3 | Minnesota | 1 | ||||||||||||||||||||
2 | Cal State Fullerton | 7 | ||||||||||||||||||||
4 | pieprzowa | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
Region Fullerton – Goodwin Field | ||||||||||||||||||||||
2 | Cal State Fullerton | 15 | 16 | |||||||||||||||||||
1 | Stan Arizona | 6 | ||||||||||||||||||||
3 | Minnesota | 4 | ||||||||||||||||||||
1 | Stan Arizona | 0 | ||||||||||||||||||||
2 | Cal State Fullerton | 5 | ||||||||||||||||||||
Cal State Fullerton | 9 | 10 | — | |||||||||||||||||||
Tulane | 0 | 7 | — | |||||||||||||||||||
1 | Stara Panna | 0 | ||||||||||||||||||||
4 | Zachodni Kentucky | 1 | ||||||||||||||||||||
4 | Zachodni Kentucky | 0 | ||||||||||||||||||||
3 | Tulane | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | Tulane | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Waszyngton | 2 | ||||||||||||||||||||
3 | Tulane | 12 | — | |||||||||||||||||||
Oksford regionalny – Swayze Field | ||||||||||||||||||||||
2 | Waszyngton | 3 | — | |||||||||||||||||||
1 | Stara Panna | 2 | ||||||||||||||||||||
2 | Waszyngton | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | Waszyngton | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | Zachodni Kentucky | 1 |
Fayetteville Super Regionalne
Pierwsza runda | Druga runda | Finały regionalne | Superregionalne | |||||||||||||||||||
1 | Arkansas | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | Le Moyne | 1 | ||||||||||||||||||||
1 | Arkansas | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Wichita | 4 | ||||||||||||||||||||
3 | Missouri | 0 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Wichita | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Wichita | 9 | 3 | |||||||||||||||||||
Fayetteville Regional – Stadion Baum | ||||||||||||||||||||||
1 | Arkansas | 11 | 4 | |||||||||||||||||||
4 | Le Moyne | 3 | ||||||||||||||||||||
3 | Missouri | 11 | ||||||||||||||||||||
3 | Missouri | 7 | ||||||||||||||||||||
1 | Arkansas | 10 | ||||||||||||||||||||
8 | Arkansas | 7 | 4 | — | ||||||||||||||||||
Stan Floryda | 5 | 2 | — | |||||||||||||||||||
1 | Stan Floryda | 10 | ||||||||||||||||||||
4 | Bethune-Cookman | 3 | ||||||||||||||||||||
1 | Stan Floryda | 3 | ||||||||||||||||||||
3 | UCF | 2 | ||||||||||||||||||||
3 | UCF | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Oklahoma | 3 | ||||||||||||||||||||
1 | Stan Floryda | 5 | 19 | |||||||||||||||||||
Tallahassee Regional – Stadion Dick Howser | ||||||||||||||||||||||
3 | UCF | 7 | 3 | |||||||||||||||||||
4 | Bethune-Cookman | 1 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Oklahoma | 4 | ||||||||||||||||||||
2 | Stan Oklahoma | 9 | ||||||||||||||||||||
3 | UCF | 12 |
Światowa seria uniwersytecka
Uczestnicy
Szkoła | Konferencja | Nagraj (konferencja) | Główny trener | Występy CWS | Najlepsze wykończenie CWS | Rekord CWS Nie obejmuje tego roku |
---|---|---|---|---|---|---|
Arizona | Pac-10 | 35-25-1 (12-12) | Andy Lopez | 14 (ostatni: 1986 ) |
1. ( 1976 , 1980 , 1986 ) |
32–25 |
Arkansas | SEC | 45-22 (19-11) | Dave van Horn | 4 (ostatni: 1989 ) |
2. ( 1979 ) |
7–8 |
Cal State Fullerton | Wielki Zachód | 42-21 (19-2) | George Horton | 12 (ostatni: 2003 ) |
I ( 1979 , 1984 , 1995 ) |
27-20 |
Gruzja | SEC | 43-21 (19-11) | David Perno | 3 (ostatni: 2001 ) |
1. ( 1990 ) |
4–5 |
LSU | SEC | 46-17 (18-12) | Dym Laval | 12 (ostatni: 2003 ) |
1. ( 1991 , 1993 , 1996 , 1997 , 2000 ) |
29-15 |
Miami (Floryda) | nie dotyczy | 49-11 (nie dotyczy) | Jim Morris | 20 (ostatni: 2003 ) |
1. ( 1982 , 1985 , 1999 , 2001 ) |
44–32 |
Karolina Południowa | SEC | 50-15 (17-13) | Ray Tanner | 7 (ostatni: 2003 ) |
2. ( 1975 , 1977 , 2002 ) |
14-14 |
Teksas | Duży 12 | 55-13 (19-7) | Augie Garrido | 30 (ostatni: 2003 ) |
1. ( 1949 , 1950 , 1975 , 1983 , 2002 ) |
70–51 |
Nawias
Pierwsza runda | Druga runda | Półfinały | Egzaminy końcowe | |||||||||||||||||||
Arizona | 7 | |||||||||||||||||||||
Gruzja | 8 | |||||||||||||||||||||
Gruzja | 3 | |||||||||||||||||||||
1 | Teksas | 9 | ||||||||||||||||||||
8 | Arkansas | 2 | ||||||||||||||||||||
1 | Teksas | 13 | ||||||||||||||||||||
1 | Teksas | 7 | — | |||||||||||||||||||
Gruzja | 6 | — | ||||||||||||||||||||
Arizona | 7 | |||||||||||||||||||||
8 | Arkansas | 2 | ||||||||||||||||||||
Gruzja | 3 | |||||||||||||||||||||
Arizona | 1 | |||||||||||||||||||||
1 | Teksas | 4 | 2 | — | ||||||||||||||||||
Cal State Fullerton | 6 | 3 | — | |||||||||||||||||||
Cal State Fullerton | 2 | |||||||||||||||||||||
2 | Karolina Południowa | 0 | ||||||||||||||||||||
Cal State Fullerton | 6 | |||||||||||||||||||||
3 | Miami (Floryda) | 3 | ||||||||||||||||||||
LSU | 5 | |||||||||||||||||||||
3 | Miami (Floryda) | 9 | ||||||||||||||||||||
Cal State Fullerton | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
2 | Karolina Południowa | 5 | 0 | |||||||||||||||||||
2 | Karolina Południowa | 15 | ||||||||||||||||||||
LSU | 4 | |||||||||||||||||||||
3 | Miami (Floryda) | 11 | ||||||||||||||||||||
2 | Karolina Południowa | 15 |
Seria mistrzostw
Sobota 26.06.2016 Mecz nr 1
Zespół | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | r | h | mi | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cal State Fullerton | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | 10 | 2 | |||||||||||||||||||||
Teksas | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 3 | |||||||||||||||||||||
WP : Ricky Romero LP : J. Brent Cox Sv : Mike Martinez Obecność: 26 604 |
Niedziela 6/27 Mecz nr 2
Zespół | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | r | h | mi | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Teksas | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||
Cal State Fullerton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | x | 3 | 8 | 1 | |||||||||||||||||||||
WP : Jason Windsor LP : Buck Cody Obecność: 21 392 Uwagi: Cal State Fullerton zdobywa tytuł krajowy |
Zespół wszystkich turniejów
Pozycja | Nazwa | Zespół |
---|---|---|
Łapacz | Landon Powell | Karolina Południowa |
Pierwsza baza | Steve Pearce | Karolina Południowa |
Druga baza | Seth Johnston | Teksas |
Trzecia baza | Bryan Triplett | Karolina Południowa |
Krótki przystanek | Roger Tomasz | Miami |
Z pola | Jon Jay | Miami |
Trevor Crowe | Arizona | |
Brian Barton | Miami | |
DH | Felipe Garcia | Cal State Fullerton |
Dzban | Jason Windsor * | Cal State Fullerton |
Ricky Romero | Cal State Fullerton |
* Najbardziej wybitny gracz