Badania redakcyjne
|
Badania wizualne
|
-
Madeline McNair , Brennan Lefler , Victor Malarek , W5 : „Zrobić terrorystę”
-
Annabelle Tas , Miasto wielkości życia : „Paryż”
-
Rebecca Gibson , Bernadette Smith , Madison Thomas , Ujęcie : „Tina Fontaine”
-
Katie Nicholson , Katie Pedersen , Joseph Loiero , Jacques Marcoux , Saman Malik , Andrew Culbert , Piąta Władza : „Zdrada zaufania”
-
Jackie Carlos , Miejsce docelowe: Mars
|
|
Makijaż
|
Projekt kostiumu
|
|
|
Fotografia w serialu komediowym
|
Fotografia w programie dokumentalnym lub serialu faktograficznym
|
|
|
Fotografia w programie dramatycznym lub serialu
|
Fotografia w programie lub serialu lifestylowym lub reality
|
|
|
Fotografia w programie, serialu lub segmencie informacyjnym lub informacyjnym
|
Montaż w programie lub serialu komediowym
|
|
|
Montaż w programie lub serialu dramatycznym
|
Montaż w programie lub serialu dokumentalnym
|
|
|
Montaż w programie rzeczowym lub serialu
|
Montaż w programie reality lub konkursowym lub serialu
|
|
-
Al Manson , Jonathan Dowler , Clare Elson , John Niedzielski , Jay Prychidny , Jordan Wood , Michael Tersigni , The Amazing Race Canada : "Finale"
-
Dave McMahon , Miles Davren , Masterchef Canada : „Przesyłka specjalna”
-
Ryan Monteith , Jordan Wood , Al Manson , Seth Poulin , Michael Tersigni , Jonathan Dowler , Baun Mah , Cynthia Flengeris , Elianna Voskakis , Jon White , Angela Young , Owin Lambeck , Andrew Gurney , Wesley Finucan , Big Brother Kanada : „Premiere”
-
Al Manson , Jonathan Dowler , Baun Mah , Kyle Martin , Mike Scott , Andrew Gurney , Top Chef Canada : „Zamknij się! To finał”
-
Michael Tersigni , Jonathan Dowler , Cynthia Flengeris , Clare Elson , David Yenovkian , Wesley Finucan , The Amazing Race Canada : „Kto chce być Pythonem?”
|
Scenografia/kierownictwo artystyczne w programie lub serialu fabularnym
|
Projekt produkcyjny/kierownictwo artystyczne w programie lub serialu non-fiction
|
-
Arvinder Grewal , Alias Grace
-
Jean-François Campeau , Friday Myers , Andrew Berry , Anne : "Nie jestem ptakiem i żadna sieć mnie nie zniewala"
-
Rob Gray , Dennis Davenport , Ian Greig , kardynał
-
Aidan Leroux , Joel Richardson , Rob Hepburn , Phillip Barker , Reign : "Oblubienica. Pudełko. Ciało"
-
Gord Barnes , Granica : „Bunt”
|
-
Peter Faragher , Kevin Halliday , Aaron Scholl , Andy Roskaft , Big Brother Kanada : "Final"
-
Peter Faragher , najmądrzejsza osoba w Kanadzie : „Odcinek 301”
-
David Blanchard , Donald McEwen , Brendan Mahon , Prawdziwy detektyw : „Jagnięta na rzeź”
-
Peter Faragher , Kevin Halliday , Top Chef Canada : „Zgromadzenie All-Stars”
-
Callum Maclachlan , Mark Hockin , nagrody Indspire 2017
|
Dźwięk w programie lub serialu fabularnym
|
Dźwięk w programie lub serialu non-fiction
|
-
Martin Lee, Ian Rankin, Daniel Birch, Brent Pickett, Dale Sheldrake, Steve Medeiros, Brennan Mercer, Jane Tattersall, David McCallum, Goro Koyama, Yuri Gorbachow, Wikingowie : „Rozliczenie”
- Zenon Washuck, Jill Purdy, Kevin Howard, Nathan Robitaille, JR Fountain, Joe Mancuso, Richard Calistan, Steve Hammond, Alan DeGraaf, Mike Woroniuk, X Company : „Polowanie”
- Marco Dolle, David Yonson, John Elliot, Clive Turner, Alastair Grey, Orest Sushko, Janice Ierulli, Dave Johnson, Mark Shnuriwsky, Frontier : „Cannonball”
- David McCallum, Goro Koyama, Jane Tattersall, Martin Lee, Nelson Ferreira, Paul Germann, Sandra Fox, Stacy Coutts, Don White, kardynał
- Rick Penn, Jamie Sulek, Devin Doucette, Kieran Sherry, Rob Ainsley, Clive Turner, Letterkenny : „Związki”
|
-
Sanjay Mehta, Ian Rodness, Steve Blair, Dustin Harris, Gdzie śpiewa wszechświat: duchowa podróż Lawrena Harrisa
- Daniel Pellerin, Sanjay Mehta, Jeremy Fong, Rzeka moich marzeń: portret Gordona Pinsenta
- Simon Brien, Patrice Gill, Sébastien Bédard, Jeremy Reid, prawdziwy detektyw : „Mistrz lalek”
- Dustin Harris, Jeremy Kessler, Steve Blair, Deanna Marano, The Water Brothers : "Latające rzeki"
- Sanjay Mehta, Jason Milligan, Ian Rodness, Steve Blair, Kłamstwo wszystkich rządów: prawda, oszustwo i duch IF Stone
|
Dźwięk w animowanym programie lub serialu
|
Efekty wizualne
|
-
Richard Spence-Thomas, Tim Muirhead, Kyle Peters, Patton Rodrigues, Ryan Ongaro, PAW Patrol : „Misja PAW: Quest for the Crown”
- Sean Pearson, Michael Mancuso, Eric Bell, Andrew McDonnell, Simon Berry, The ZhuZhus : „Wingin' It”
- Sean Pearson, Simon Berry, Andrew McDonnell, Sue Robertson, Max & Ruby : „Przygoda w muzeum Maxa i Ruby”
- Jeff Davis, Fanny Riguidel, Melanie Eng, Pochmurno z szansą na klopsiki : „Kiedy byłem w twoim wieku”
|
-
Bill Halliday, Dominic Remane, Michael Borrett, Paul Wishart, Ovidiu Cinazan, Jim Maxwell, Kieran McKay, Isabelle Alles, Thomas Morrison, Leann Harvey, Wikingowie : „W wigilię”
- Michael Gibson, Danny McNair, Tom Turnbull, Geoff Marshall, Chloe Tse, Frederic St-Arnaud, Kirk Brillon, Carrie Richardson, Alias Grace
- Lawren Bancroft-Wilson, Kerrington Harper, Erica Henderson, Justin Reimer, Armand Vladau, Henrique Reginato, Karina Partington, Paul Furminger, Tristan Patrick, Will Wallace, Dark Matter : „Nigdzie nie iść”
- Geoff DE Scott, Sarah Wormsbecher, Eric Doiron, Nathaniel Larouche, Anthony DeChellis, Katarzyna Cieryt, Aaron Wright, Kaiser Thomas, Jason Snea, Lon Molnar, Orphan Black : „Aby naprawić krzywdy wielu”
- Michael Gibson, Danny McNair, Anthony Patterson, Lara Osland, Shoban Narayanan, John Coldrick, Tony Cybulski, Pranjal Choudhary, Killjoys : „Wargasm”
|
Odlew
|
|
|