Lekkoatletyka na Igrzyskach Ameryki Środkowej i Karaibów 2010 – wyniki - Athletics at the 2010 Central American and Caribbean Games – Results
Są oficjalne wyniki konkursu lekkoatletyczny Pod Ameryki Środkowej i Karaibów Games 2010 , które odbyły się w dniach 24-30 lipca 2010 w Mayagüez , Puerto Rico .
Wyniki mężczyzn
100 metrów
200 metrów
Biegi – 27 lipca
|
Finał – 27 lipca
|
400 metrów
Biegi – 25 lipca
|
Finał – 26 lipca
|
800 metrów
Biegi – 27 lipca
|
Finał – 29 lipca
|
1500 metrów
26 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Juan Luis Barrios | Meksyk | 3:44,85 | ||
Eduar Villanueva | Wenezuela | 3:45.04 | ||
Pablo Solares | Meksyk | 3:45.30 | ||
4 | Nico Herrera | Wenezuela | 3:48.97 | |
5 | Shawn Pitter | Jamajka | 3:49.65 | |
6 | Cleveland Forde | Gujana | 3:50,47 | PB |
7 | José Rivera | Portoryko | 3:50,99 | |
8 | Freddy Espinosa | Kolumbia | 3:53.90 | |
9 | Alexis Torre | Portoryko | 3:54.07 |
5000 metrów
30 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Juan Luis Barrios | Meksyk | 13:44.41 | CR | |
Juan Carlos Romero | Meksyk | 13:56.17 | ||
Cleveland Forde | Gujana | 14:08.95 | PB | |
4 | Javier Guarín | Kolumbia | 14:12,53 | |
5 | José Raxon | Gwatemala | 14:16.48 | PB |
6 | Luis Daniel Soto | Portoryko | 14:36,28 | |
7 | Adrian Rodríguez | Portoryko | 14:37.86 | |
8 | Dimas Castro | Nikaragua | 16:09.76 | |
Diego Kolorado | Kolumbia | DNS | ||
Guemps Andreville | Haiti | DNS |
10 000 metrów
26 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Juan Carlos Romero | Meksyk | 29:13.71 | ||
Tomasz Luna | Meksyk | 29:14.15 | ||
Luis Collazo | Portoryko | 29:36,35 | ||
4 | Diego Kolorado | Kolumbia | 29:53,43 | |
5 | Richard Jones | Trynidad i Tobago | 31:42.06 | |
6 | Dimas Castro | Nikaragua | 33:32,40 | PB |
7 | Guemps Andreville | Haiti | 34:38,55 | |
Javier Guari | Kolumbia | DNF |
Maraton
25 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
José Amado García | Gwatemala | 2:21:35 | PB | |
Carlos Cordero | Meksyk | 2:22:06 | ||
Juan Carlos Cardona | Kolumbia | 2:22:35 | ||
4 | Luis Rivera | Portoryko | 2:23:00 | |
5 | Alfredo Arevalo | Gwatemala | 2:25:55 | |
6 | Procopio Franco | Meksyk | 2:28:54 | |
7 | Hector Rivera | Portoryko | 2:28:56 | |
8 | Pamenos Ballantyne | Saint Vincent i Grenadyny | 2:43:15 | |
9 | William Bohke | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | 2:57:56 |
110 metrów przez płotki
Biegi – 25 lipca
|
Finał – 25 lipca
|
400 metrów przez płotki
Biegi – 25 lipca
|
Finał – 27 lipca
|
3000 metrów z przeszkodami
29 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Aleksander Greaux | Portoryko | 8:56.47 | ||
Josafat González | Meksyk | 8:57.98 | ||
Marvin Blanco | Wenezuela | 9:03.10 | ||
4 | Fernando Roman | Portoryko | 9:03.34 | PB |
Przekaźnik 4 x 100 metrów
Biegi – 29 lipca
Ranga | Ciepło | Naród | Zawodnicy | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jamajka | Kenroy Anderson , Jacques Harvey , Omar Douglas , Rasheed Dwyer | 38,96 | Q |
2 | 1 | Trynidad i Tobago | Rondel Sorrillo , Marc Burns , Marcus Duncan , Keston Bledman B | 39,36 | Q |
3 | 1 | Saint Kitts i Nevis | Jason Rogers , Antoine Adams , Delwayne Delaney , Brijesh Lawrence Law | 39,48 | Q, NR |
4 | 2 | Antyle Holenderskie | Książę Kwidama , Brian Mariano , Curtis Kock , Churandy Martina | 39,67 | Q |
5 | 2 | Portoryko | Héctor Cotto , Yavid Zackey , Luis López , Miguel López | 39,79 | Q |
6 | 2 | Republika Dominikany | Enmanuel Brioso , Carlos Jorge , Irving Guerrero , Yoel Tapia | 39,85 | Q |
7 | 2 | Kolumbia | Isidro Montoya , Luis Nuñez , Álvaro Gómez , Daniel Grueso | 39,96 | q |
8 | 2 | Kajmany | Carl Morgan , Carlos Morgan , David Hamil , Junior Hines | 40,70 | q |
9 | 1 | Honduras | Josef Norales , Ronald Bennett , Pedro Suazo , Rolando Palacios | 41,69 | |
1 | Antigua i Barbuda | Chevaughn Walsh , Shannon King , Brendan Christian , Richard Richardson Richard | DQ | ||
1 | Bahamy | Jamal Forbes , Adrian Griffith , Brunell McKenzie , Jamial Rolle | DQ | ||
2 | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | Adrian Durant , Leon Hunt , David Walters , Tabari Henry | DQ |
Finał – 29 lipca
Ranga | Naród | Zawodnicy | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Trynidad i Tobago | Rondel Sorrillo , Marc Burns , Emmanuel Callender , Keston Bledman | 38,24 | CR | |
Jamajka | Kenroy Anderson , Oshane Bailey , Rasheed Dwyer , Lerone Clarke | 38,78 | ||
Antyle Holenderskie | Książę Kwidama , Brian Mariano , Curtis Kock , Churandy Martina | 38,82 | ||
4 | Portoryko | Héctor Cotto , Yavid Zackey , Luis López , Miguel López | 39,18 | |
5 | Kolumbia | Isidro Montoya , Álvaro Gómez , Luis Nuñez , Daniel Grueso | 39,20 | NR |
6 | Republika Dominikany | Enmanuel Brioso , Winder Cuevas , Irving Guerrero , Yoel Tapia | 39,42 | |
7 | Saint Kitts i Nevis | Jason Rogers , Antoine Adams , Delwayne Delaney , Brijesh Lawrence Law | 39,43 | NR |
Kajmany | DNS |
Sztafeta 4 x 400 metrów
30 lipca
Ranga | Naród | Zawodnicy | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Jamajka | Oral Thompson , Leford Green , Roxroy Cato , Allodin Fothergill | 3:01.68 | CR | |
Bahamy | Andretti Bain , Michael Mathieu , La'Sean Pickstock , Demetrius Pinder | 3:01,82 | SB | |
Trynidad i Tobago | Zwede Hewitt , Lalonde Gordon , Gavyn Nero , Jarrin Solomonrin | 3:04.07 | SB | |
4 | Republika Dominikany | Winder Cuevas , Gustavo Cuesta , Tayron Reyes , Yoel Tapia | 3:04.68 | |
5 | Portoryko | Jamele Mason , Javier Culson , Juan Vega , Héctor Carrasquillo | 3:04.98 | SB |
6 | Wenezuela | Freddy Mezones , Alberto Aguilar , Albert Bravo , Omar Longart | 3:07.98 | |
7 | Kostaryka | Victor Cantillano , Nery Brenes , Arnoldo Monge , Gary Robinson | 3:10.21 | |
Haiti | DNS |
20 kilometrów pieszo
26 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Kary | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
Eder Sanchez | Meksyk | 1:22:32 | 0 | CR | |
Luis Fernando Lopez | Kolumbia | 1:22:55 | 2 | ||
Gustavo Restrepo | Kolumbia | 1:22:56 | 2 | PB | |
4 | Wiktor Mendoza | Salwador | 1:27:52 | 0 | |
5 | Pedro Daniel Gomez | Meksyk | 1:27:53 | 1 | |
6 | Allan Segura | Kostaryka | 1:28:49 | 0 | |
7 | Jassir Cabrera | Panama | 1:34:05 | 1 | PB |
8 | Noel Santini | Portoryko | 1:35:48 | 0 | |
Walter Sandoval | Salwador | DQ | 3 |
Wysoki skok
30 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | 1,95 | 2.00 | 2,05 | 2.10 | 2.13 | 2.16 | 2.19 | 2,22 | 2,25 | 2,28 | 2,31 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Donalda Thomasa | Bahamy | – | – | – | – | – | o | o | xo | xo | o | XXX | 2,28 | ||
Trevor Barry | Bahamy | – | – | – | o | – | o | o | xxo | xxo | x o | XXX | 2,28 | ||
Wagner Miller | Kolumbia | – | – | – | o | o | o | xx o | XXX | 2.19 | |||||
4 | Henderson Dottin | Barbados | – | o | o | o | o | XXX | 2.13 | ||||||
4 | Darrell Garwood | Jamajka | o | – | o | o | o | XXX | 2.13 | PB | |||||
6 | Thorrold Murray | Barbados | – | o | o | o | XXX | 2.10 | |||||||
7 | Jeffrey Burgos | Portoryko | – | xo | o | o | XXX | 2.10 | |||||||
7 | James Grayman | Antigua i Barbuda | – | – | xo | o | – | XXX | 2.10 | ||||||
9 | Brendan Williams | Dominika | – | xo | o | o | XXX | 2.10 | |||||||
10 | Abdiel Ruiz | Portoryko | – | o | o | xx o | XXX | 2.10 | |||||||
11 | Keron Stoute | Brytyjskie Wyspy Dziewicze | xo | xo | x o | XXX | 2,05 | ||||||||
12 | Marlon Kolorado | Salwador | o | xxo | xx o | XXX | 2,05 | ||||||||
Jorge Rouco | Meksyk | – | – | XXX | NM | ||||||||||
Albert Bravo | Wenezuela | – | x | DNF |
Skok o tyczce
27 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | 4,60 | 4,70 | 4.80 | 4,90 | 5,00 | 5.10 | 5.20 | 5.30 | 5.35 | 5.40 | 5.45 | 5.60 | 5.80 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Geovanni Lanaro | Meksyk | – | – | – | – | – | – | o | o | o | o | – | x o | XXX | 5.60 | CR | |
Brandon Estrada | Portoryko | – | – | – | – | – | o | o | o | x– | o | XXX | 5.40 | ||||
Christian Sanchez | Meksyk | – | – | – | – | – | xo | x o | XXX | 5.20 | |||||||
4 | Jorge Montes | Republika Dominikany | – | – | o | xo | xo | o | XXX | 5.10 | PB | ||||||
5 | César González | Wenezuela | – | – | o | o | XXX | 4,90 | |||||||||
6 | Yeisel Cintrón | Portoryko | o | – | xx o | XXX | 4.80 | ||||||||||
7 | Rick Valcin | święta Lucia | xx o | XXX | 4,60 | ||||||||||||
Jabari Ennis | Jamajka | – | – | xx– | x | NM |
Długi skok
26 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tyrone Smith | Bermudy | 7,70 | 7.58 | 7,73 | 7.87 | 7,91 | 8.22 | 8.22 | PB | |
Muhammad Halim | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | 7.23 | 7,79 | 7,59 | 7,70 | X | X | 7,79 | ||
Carlosa Morgana | Kajmany | 7,72 | X | X | X | X | X | 7,72 | ||
4 | Rudon Bastian | Bahamy | 7.15 | X | 7,43 | 7.28 | 7,55 | 7,70 | 7,70 | |
5 | Marcos Amalbert | Portoryko | 7.58 | 7,50 | 7,50 | X | X | 7.47 | 7.58 | |
6 | Kyron Blaise | Trynidad i Tobago | X | 7.22 | 7.47 | 7.40 | X | 7,41 | 7.47 | |
7 | Luis Rivera | Meksyk | 7,43 | 7.30 | 6,77w | 7.19w | 7.40 | 7.20 | 7,43 | |
8 | Ramon Cooper | Jamajka | 7,41 | X | 7,32 | X | 6,73 | – | 7,41 | PB |
9 | Carl Morgan | Kajmany | 7,31 w | 7.23 | 6.60 | 7,31 w | ||||
10 | Clayton Latham | Saint Vincent i Grenadyny | 7.15 | 6,99 | 7.07 | 7.15 | ||||
11 | Eddy Florian | Republika Dominikany | 7.03 | X | 6,89 | 7.03 | ||||
12 | Vicente Rios | Meksyk | X | X | 6.90 | 6.90 | ||||
13 | Kenardo Tyrell | Jamajka | 6.83 | 6,67 | 6,61 | 6.83 | ||||
Leon Hunt Leon | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | X | X | X | NM |
Potrójny skok
29 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leevan Sands | Bahamy | X | 16.74 | 16.93 | X | 17.01 | 17.21 | 17.21 | ||
Randy Lewis | Grenada | 17.20 | X | 16.27 | – | – | X | 17.20 | ||
Samyr Laine | Haiti | 16.56 | 16.39 | X | 16.39 | 17.01 | 15.26 | 17.01 | ||
4 | Wilbert Walker | Jamajka | X | 15.07 | 16.34 | 16,65 | X | 16.43 | 16,65 | |
5 | Muhammad Halim | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | 15.98 | 16.05 | 16.18 | 16.23 | 16.36 | X | 16.36 | |
6 | Kyron Blaise | Trynidad i Tobago | 15.42 | 15.80 | 14.24 | 15,72 | 15,81 | 16.01 | 16.01 | |
7 | Devon Bond | Gujana | X | 15,82 | 14.36 | X | 15.34 | X | 15,82 | |
8 | Christophe Herkules | Trynidad i Tobago | 15.44 | 15.34 | 15,51 | – | 15,61 | 15,57 | 15,61 | |
9 | Jair David Cadenas | Meksyk | 15.11 | X | X | 15.11 | ||||
10 | Michael Thompson | Panama | 15.00 | 14.94 | X | 15.00 | ||||
11 | Ayata Józef | Antigua i Barbuda | X | X | 14.95 | 14.95 | ||||
12 | Juan Najera | Gwatemala | X | 14,90 | 13.57 | 14,90 | ||||
Eddy Florian | Republika Dominikany | DNS |
Pchnięcie kulą
25 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dorian Scott | Jamajka | X | 18,36 | 18,77 | X | 18,92 | X | 18,92 | ||
O'Dayne Richards | Jamajka | 17.06 | 18,74 | X | X | X | X | 18,74 | PB | |
Eder Moreno | Kolumbia | 17.88 | X | 18.29 | 18.45 | 18.16 | 18.22 | 18.45 | ||
4 | Mario Cota | Meksyk | 17.35 | 18.26 | 18.01 | X | 18,36 | 17,81 | 18,36 | |
5 | Yojer Medina | Wenezuela | 16.33 | X | X | X | X | X | 16.33 | |
6 | Carlos Martínez | Portoryko | X | 16.20 | X | X | X | X | 16.20 | |
7 | Juan Jaiman | Portoryko | 14,63 | 15,92 | 15,70 | X | X | X | 15,92 |
Rzut dyskiem
27 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jason Morgan | Jamajka | 54,38 | 59,43 | 55,63 | 55,71 | X | X | 59,43 | ||
Jezus Parejo | Wenezuela | 52,29 | 54,44 | 54,88 | 54,81 | X | X | 54,88 | ||
Mario Cota | Meksyk | 53,29 | 51,58 | 54.16 | X | 53,69 | 54,70 | 54,70 | ||
4 | O'Dayne Richards | Jamajka | 50,20 | 51,23 | 49,58 | 50,57 | 52.01 | 54.10 | 54.10 | |
5 | Juan Infante | Republika Dominikany | 47,48 | 52,89 | 52,40 | 52.03 | 51,47 | 51,22 | 52,89 | |
6 | Alfredo Romero | Portoryko | 47.05 | 52.10 | 51,39 | 51,18 | 51,32 | 50,17 | 52.10 | |
7 | Alan Moreno | Meksyk | 49.08 | X | 49,33 | 49,54 | 47,34 | 49,25 | 49,54 | |
8 | Eric Mathias | Brytyjskie Wyspy Dziewicze | 46,75 | X | 47,80 | X | X | X | 47,80 | |
9 | Kyle Francis | Brytyjskie Wyspy Dziewicze | X | X | 37,68 | 37,68 | ||||
Płytkie Adonso | Saint Vincent i Grenadyny | DNS |
Rzut młotem
25 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aldo Bello | Wenezuela | 63,86 | 63,96 | 62,74 | 63,75 | 63,38 | 65.10 | 65.10 | ||
Jean Rosario | Portoryko | 60,84 | 58,79 | X | 59,74 | 62,27 | 63,31 | 63,31 | ||
Pedro Muñoz | Wenezuela | 60,13 | 62,93 | 62,12 | X | 63,03 | X | 63,03 | ||
4 | Roberto Sawyers | Kostaryka | 56.15 | 62,08 | 62,03 | X | 60,03 | 17,60 | 62,08 | |
5 | Raul Rivera | Gwatemala | 61,40 | 61,81 | X | 59,50 | 61,05 | 59,88 | 61,81 | |
6 | Santiago Loera | Meksyk | 56,62 | 57,71 | 56,27 | 56,36 | 55,71 | 59,88 | 57,71 | |
7 | Wilfredo de Jesus | Portoryko | 54,89 | X | 57,50 | 57,05 | X | X | 57,50 | |
8 | Michael Letterlough | Kajmany | 55,73 | 53,81 | 55,22 | X | 56,34 | 57.02 | 57.02 |
Rzut oszczepem
25 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arley Ibargüen | Kolumbia | 67,90 | 75,38 | 73,47 | 78,93 | 75,89 | 77,49 | 78,93 | ||
Dairon Marquez | Kolumbia | 70,53 | 75,69 | 76,31 | 75,04 | X | 72.11 | 76,31 | ||
Juan José Mendez | Meksyk | 66,39 | 66,78 | 63,05 | 68,38 | 76,03 | 68,93 | 76,03 | ||
4 | Albert Reynolds | święta Lucia | 67,13 | 69,52 | 68,54 | 65,73 | X | X | 69,52 | PB |
5 | José Lagunes | Meksyk | 64,97 | 64,53 | 60,42 | 63,51 | 64,40 | 68.15 | 68.15 | |
6 | Jorge Martínez | Portoryko | 64,53 | 63,87 | X | 64,93 | 60,41 | X | 64,93 | |
7 | Kurt Feliks | Grenada | 64,54 | 62,87 | 62,00 | – | – | – | 64,54 | |
8 | Justin Cummins | Barbados | 59,35 | X | 63,66 | 63,45 | 61,02 | X | 63,66 | |
9 | Rigoberto Calderón | Nikaragua | X | 60,31 | 63,34 | 63,34 | ||||
10 | Emmanuel Stewart | Trynidad i Tobago | 60,99 | 61,20 | 60,96 | 61,20 | ||||
11 | Luis Taracena | Gwatemala | 54.05 | 59,16 | 59,94 | 59,94 | ||||
12 | Carlos Prado | Gwatemala | 52,90 | 52,22 | 50,47 | 52,90 | ||||
13 | Omar Jones | Brytyjskie Wyspy Dziewicze | 52,58 | X | 51,77 | 52,58 | ||||
Felipe Ortiz | Portoryko | X | – | – | DNF |
Dziesięciobój
29-30 lipca July
Ranga | Sportowiec | Narodowość | 100m | LJ | SP | HJ | 400m | 110m H | DT | PV | JT | 1500m | Zwrotnica | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maurice Smith | Jamajka | 10.82 | 7,32 | 15,76 | 1,94 | 49,20 | 14,64 | 48.18 | 4,60 | 58,88 | 4:46.14 | 8109 | ||
Steven Marrero | Portoryko | 11.30 | 6,73 | 14.23 | 1,91 | 49,60 | 16.27 | 48,26 | 4.80 | 53,92 | 4:48.12 | 7506 | PB | |
Marcos Sanchez | Portoryko | 11.00 | 6,81 | 14.19 | 1,94 | 49,92 | 15,61 | 40,51 | 4.30 | 57,54 | 5:07.16 | 7311 | ||
4 | Jhonatan Davis | Wenezuela | 11.26 | 6.64 | 13.69 | 1,91 | 51,35 | 14,99 | 44,44 | 3,70 | 59,26 | 4:58,72 | 7153 | |
5 | Kurt Feliks | Grenada | 11.37 | 7.26 | 11,62 | 2,03 | 51,16 | 15,87 | 36,00 | 3.60 | 68,05 | 4:51.05 | 7144 | |
6 | Jorge Rivera | Meksyk | 11,63 | 6,75 | 11,64 | 2.00 | 51,99 | 16.16 | 35,23 | 4.20 | 39,70 | 4:49.46 | 6609 | |
7 | Leandro Lopez | Republika Dominikany | 11.43 | 6,37 | 11,69 | 1,70 | 50,86 | 16.42 | 34.19 | 3.80 | 55,87 | 4:53,94 | 6408 | |
Darvin Colon | Honduras | DNS | – | – | – | – | – | – | – | – | – | DNS |
Wyniki kobiet
100 metrów
Biegi – 25 lipca
|
Finał – 25 lipca
|
200 metrów
Biegi – 25 lipca
|
Finał – 27 lipca
|
400 metrów
Biegi – 25 lipca
|
Finał – 26 lipca
|
800 metrów
29 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Rosibel García | Kolumbia | 2:03.77 | ||
Andrea Ferris | Panama | 2:04.16 | ||
Marian Burnett | Gujana | 2:04.45 | ||
4 | Melissa de Leon | Trynidad i Tobago | 2:04.98 | |
5 | Gabriela Medina | Meksyk | 2:07.57 | |
6 | Belissa del Valle | Portoryko | 2:12.15 | |
Evamari Guzman | Portoryko | DNS |
1500 metrów
26 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Rosibel García | Kolumbia | 4:21.17 | ||
Pilar McShine | Trynidad i Tobago | 4:21,66 | ||
Beverly Ramos | Portoryko | 4:22.02 | ||
4 | Marian Burnett | Gujana | 4:22,56 | |
5 | Andrea Ferris | Panama | 4:25.21 | |
6 | Anayelli Navarro | Meksyk | 4:26.05 | |
7 | Gladys Landaverde | Salwador | 4:28,81 | |
8 | Tanice Barnett | Jamajka | 4:31,23 | PB |
9 | Lilliani Mendez | Portoryko | 4:32,39 | |
10 | Dulce María Rodríguez | Meksyk | 4:34,70 | |
11 | Sonny García | Republika Dominikany | 4:36,22 |
5000 metrów
29 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Beverly Ramos | Portoryko | 16:09.82 | CR | |
Yolanda Caballero | Kolumbia | 16:14,75 | ||
Adriana Fernández | Meksyk | 16:28,65 | ||
4 | Maria Montilla | Wenezuela | 16:50,25 | PB |
5 | Andreina de la Rosa | Republika Dominikany | 17:27,52 | |
6 | Maria Teresa Ferris | Panama | 17:43,87 | PB |
Racheala Marchand | Portoryko | DQ | ||
Dulce María Rodríguez | Meksyk | DNF |
10 000 metrów
25 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Yolanda Caballero | Kolumbia | 34:50,58 | ||
Maria Elena Walencja | Meksyk | 34:52.66 | SB | |
Madai Perez | Meksyk | 34:57.05 | ||
4 | Maria Montilla | Wenezuela | 35:29,52 | |
5 | Andreina de la Rosa | Republika Dominikany | 36:06,70 | |
5 | Zenaida Maldonado | Portoryko | 37:27.11 | |
Racheala Marchand | Portoryko | DQ |
Maraton
25 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Marisol Romero | Meksyk | 2:44:30 | ||
Gabriela Traña | Kostaryka | 2:46:22 | ||
Paula Apolonia | Meksyk | 2:48:46 | ||
4 | Maria del Pilar Diaz | Portoryko | 2:56:38 | PB |
5 | Yolanda Mercado | Portoryko | 2:56:57 | SB |
Ruth Ann David | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | DNS |
100 metrów przez płotki
Biegi – 25 lipca
|
Finał – 25 lipca
|
400 metrów przez płotki
Biegi – 26 lipca
|
Finał – 27 lipca
|
3000 metrów z przeszkodami
30 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Beverly Ramos | Portoryko | 9:59.03 | PB | |
Angela Figueroa | Kolumbia | 10:18,28 | ||
Sandra López Reyes | Meksyk | 10:18,88 | PB | |
4 | Evonne Marroquin | Gwatemala | 10:51,55 | PB |
5 | Erika Mendez | Portoryko | 11:04.53 | |
6 | Sonny García | Republika Dominikany | 11:33,67 |
Przekaźnik 4 x 100 metrów
29 lipca
Ranga | Naród | Zawodnicy | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Kolumbia | Elicit Palacios , María Idrobo , Darlenis Obregon , Yomara Hinestroza | 43,63 | ||
Jamajka | Audria Segree , Jovanee Jarrett , Andrea Bliss , Anastasia Le-Roy | 44,27 | SB | |
Saint Kitts i Nevis | Tanika Liburd , Tameka Williams , Tiandra Ponteen , Virgil Hodgge | 44,43 | ||
4 | Republika Dominikany | Mariely Sánchez , Fany Chalas , Marleny Mejía , María Rodríguez | 44,75 | NR |
5 | Trynidad i Tobago | Sasha Springer Jones , Ayanna Hutchinson , Reyare Thomas , Aleesha Barbersha | 45.01 | |
6 | Kostaryka | Mariela Leal , Shantelly Scott , Tracy Joseph , Sharolyn Scott | 47,31 | NR |
Portoryko | Beatriz Cruz , Celiangeli Morales , Erika Rivera , Carol Rodríguez | DQ |
Sztafeta 4 x 400 metrów
30 lipca
Ranga | Naród | Zawodnicy | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Jamajka | Davita Prendgast , Nikita Tracey , Dominique Blake , Clora Williams | 3:32,31 | SB | |
Kolumbia | Yennifer Padilla , María Idrobo , Darlenis Obregon , Norma Gonzalez | 3:33.03 | SB | |
Trynidad i Tobago | Aleesha Barber , Janeil Bellille , Melissa de Leon , Afija Walker | 3:35.66 | SB | |
4 | Republika Dominikany | Raysa Sánchez , Diana Taylor , Margarita Manzueta , Yolanda Osana | 3:36,40 | NR |
5 | Portoryko | Stephanie Rosado , Beatriz Cruz , Kathyenid Rivera , Genoiska | 3:44.00 | SB |
Meksyk | Karla Dueñas , Nallely Vela , Gabriela Medina , Zudikey Rodríguez | DQ | ||
Brytyjskie Wyspy Dziewicze | DNS |
20 kilometrów pieszo
24 lipca
Ranga | Nazwa | Narodowość | Czas | Kary | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
Sandra Galvis | Kolumbia | 1:38:27 | 0 | PB | |
Milangela Rosales | Wenezuela | 1:40:16 | 1 | ||
Maria Sanchez Guerrero | Meksyk | 1:41:56 | 1 | ||
4 | Wilane Cuevas | Portoryko | 1:55:42 | 0 | |
Weronika Colindres | Salwador | DQ | 3 | ||
María Sanchez Gomez | Meksyk | DQ | 3 |
Wysoki skok
26 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | 1,55 | 1,60 | 1,65 | 1,70 | 1,73 | 1,76 | 1,79 | 1,82 | 1.85 | 1,88 | 1,91 | 1,94 | 2.00 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Levern Spencer | święta Lucia | – | – | – | – | – | – | – | – | o | – | o | o | xx– | 1,94 | ||
Sheree Francis | Jamajka | – | – | – | – | o | o | o | o | o | o | x o | XXX | 1,91 | |||
Maria Rifka | Meksyk | – | – | – | o | – | o | o | o | o | o | xx o | XXX | 1,91 | |||
4 | Katarzyna Nina | Panama | – | – | xo | o | o | o | xxo | xx o | XXX | 1,82 | PB | ||||
5 | Paola Fuentes | Meksyk | – | – | – | o | xo | o | XXX | 1,76 | |||||||
6 | Alejandra Gomez | Kostaryka | – | o | o | o | o | XXX | 1,73 | ||||||||
7 | Noami Santos | Portoryko | o | o | xxo | o | XXX | 1,70 | |||||||||
8 | Alysbeth Felix | Portoryko | – | o | o | x o | XXX | 1,70 |
Skok o tyczce
25 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | 3.00 | 3.10 | 3.20 | 3.60 | 3.65 | 3,70 | 3,75 | 3.80 | 3.90 | 4.00 | 4.10 | 4.20 | 4.30 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Keisa Monterola | Wenezuela | – | – | – | – | – | – | – | o | o | o | o | o | XXX | 4.20 | CR | |
Andrea Zambrana | Portoryko | – | – | – | xo | – | o | – | xo | o | XXX | 3.90 | PB | ||||
Milena Agudelo | Kolumbia | – | – | – | – | – | xo | – | xo | x o | XXX | 3.90 | |||||
4 | Carmen Diaz | Portoryko | – | – | – | xo | xx o | – | XXX | 3.65 | |||||||
5 | Maria José Rodas | Gwatemala | o | x o | XXX | 3.10 | |||||||||||
Cecilia Villar | Meksyk | – | – | – | XXX | NM |
Długi skok
30 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rhonda Watkins | Trynidad i Tobago | 6.55 | 6,67 | 6.18 | 5,52 | X | 6,44 | 6,67 | CR | |
Jovanee Jarrett | Jamajka | 6,42 | 6.52 | 6,31 | X | 6,48 | 6.16 | 6.52 | ||
Bianca Stuart | Bahamy | 6,50 | X | X | 6.21 | X | X | 6,50 | ||
4 | Caterine Ibargüen | Kolumbia | 6.19 | X | X | 6,29 | X | 6,29 | 6,29 | |
5 | Tanika Liburd | Saint Kitts i Nevis | 5,79 | 6.20 | 5,97 | 6.18 | 6.25 | 4.20 | 6.25 | |
6 | Król Arantxa | Bermudy | X | 6.04 | 6.06 | 5.98 | X | X | 6.06 | |
7 | Merukschalem Eduarda | Antyle Holenderskie | 5,92 | X | X | X | 5,95 | 6.02 | 6.02 | |
8 | Ana Jose | Republika Dominikany | 5,72 | 5,91 | 5,82 | 5,59 | X | 5,78 | 5,91 | |
9 | Pomocnik Villareal | Meksyk | 5.88 | X | 5,72 | 5.88 | ||||
10 | Yosiri Urrutia | Kolumbia | X | X | 5,84 | 5,84 | ||||
11 | Estefany Cruz | Gwatemala | 5.65 | 5,82 | 5.69 | 5,82 | SB | |||
12 | Tricia Flores | Belize | 5,66 | 5,78 | 5,61 | 5,78 | ||||
13 | Monachium Tovar Paiva | Wenezuela | 5.68 | 5,71 | X | 5,71 | ||||
14 | Fabiola Taylor | Republika Dominikany | 5.49 | 5.20 | 5,57 | 5,57 | ||||
15 | Kaina Martinez | Belize | X | 5,56 | X | 5,56 | ||||
16 | Ryba Lorina | Haiti | X | X | 4,93 | 4,93 | ||||
Wanetta Kirby | Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych | X | X | X | NM |
Potrójny skok
27 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kimberly Williams | Jamajka | 13.77 | 12.53 | 14.09 | 13.97 | 14.23 | X | 14.23 | PB | |
Caterine Ibargüen | Kolumbia | 13.83 | 13.78 | X | 13.99 | 14.10 | X | 14.10 | ||
Ayanna Aleksandra | Trynidad i Tobago | 13.38 | 13.64 | 13.50 | 13.47 | 13.44 | 13.53 | 13.64 | ||
4 | Ana Jose | Republika Dominikany | X | 13.27 | 13.04 | 13.34 | 13.61 | 13.52 | 13.61 | |
5 | Pascale Delauney | Haiti | 12.90 | 13.06 | 12.65 | 12.23 | X | 12.82 | 13.06 | PB |
6 | Pomocnik Villareal | Meksyk | 12,91 | 12.83 | X | 12.93 | X | X | 12.93 | |
7 | Estefany Cruz | Gwatemala | X | 12.65 | 12.78 | 12.84 | X | X | 12.84 | |
8 | Monachium Tovar Paiva | Wenezuela | 12.17 | 12.67 | 12.70 | 12.60 | 12.48 | X | 12.70 | |
9 | Latroya Darrell | Bermudy | X | X | 12.27 | 12.27 |
Pchnięcie kulą
26 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kleopatra Borel-Brown | Trynidad i Tobago | 18,76 | 18,64 | 18,63 | 18.37 | 18,35 | X | 18,76 | ||
Zara Northover | Jamajka | X | 15,74 | 17.04 | 15,96 | 16.73 | 16.26 | 17.04 | PB | |
Annie Aleksandra | Trynidad i Tobago | 15.41 | 15,83 | 16.01 | 16.61 | 16,76 | X | 16,76 | ||
4 | Keisha Walkes | Barbados | 15.50 | 14,77 | X | 15.27 | X | 15.03 | 15.50 | |
5 | Margarita Bernardo | Republika Dominikany | X | 14,61 | 15,39 | X | 14,69 | 14.26 | 15,39 | |
6 | Nadia Aleksander | Jamajka | 15.18 | X | X | X | X | X | 15.18 | |
7 | Dorota Lopez | Gwatemala | 13.30 | X | 12.90 | 13.48 | 13.39 | X | 13.48 | SB |
8 | Melissa Alfred | Dominika | 9.37 | 11,95 | X | 12.19 | 12.51 | 12.25 | 12.51 | |
9 | Silvia Piñar | Kostaryka | 10,62 | 10.38 | 11.12 | 11.12 |
Rzut dyskiem
29 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maria Cubillan | Wenezuela | 48,16 | X | 51,39 | 50,75 | 52,21 | 48,98 | 52,21 | ||
Annie Aleksandra | Trynidad i Tobago | 48.18 | 48,28 | X | 51.03 | X | X | 51.03 | ||
Paulina Flores | Meksyk | X | 48,42 | 48,31 | X | 49,57 | 49,35 | 49,57 | ||
4 | Brittnie Borrero | Portoryko | 48,57 | X | X | 49,35 | X | X | 49,35 | |
5 | Irais Estrada | Meksyk | 44,56 | 44,32 | 48,64 | X | 46,31 | X | 48,64 | |
6 | Aixa Middleton | Panama | 46,84 | 46,43 | 45,62 | 44,24 | 42,60 | X | 46,84 | |
7 | Nancy de la Cruz | Republika Dominikany | 45,57 | 42,82 | 45.05 | 41,81 | X | 45,99 | 45,99 | |
8 | Dorota Lopez | Gwatemala | 45,37 | X | 43,99 | X | 44,97 | X | 45,37 | |
9 | Melissa Alfred | Dominika | 40,12 | X | X | 40,12 |
Rzut młotem
24 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ely Moreno | Kolumbia | X | 59,54 | 63,07 | 66,98 | 63,60 | 66,28 | 66,98 | ||
Rosa Rodriguez | Wenezuela | 64,16 | 63,28 | X | 63,31 | X | 63,40 | 64,16 | ||
Natalie Grant | Jamajka | 56,80 | 56,96 | X | 59,93 | 58,28 | X | 59,93 | ||
4 | Sharon Ayala | Meksyk | 54,81 | X | 56,88 | X | X | 58,84 | 58,84 | |
5 | Norimar Llanos | Portoryko | 47,83 | X | 45,46 | 49,57 | 50,26 | 49,29 | 50,26 | |
6 | Reyna Campoy | Meksyk | X | X | X | 49,77 | X | X | 49,77 | |
7 | Rosita de Leon | Gwatemala | 47,87 | 45,71 | X | 45,40 | X | 43.29 | 47,87 | SB |
8 | Viviana Abarca | Kostaryka | 45,48 | 44,74 | 45.18 | 39,98 | 46,89 | X | 46,89 |
Rzut oszczepem
27 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | #1 | #2 | #3 | #4 | # 5 | #6 | Wynik | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateema Riettie | Jamajka | 47,62 | 50,56 | 49,88 | 51,23 | 53,77 | X | 53,77 | ||
Fresa Nuñez | Republika Dominikany | 49.30 | 48.09 | 50,23 | 48,57 | 50,26 | 52,96 | 52,96 | ||
Maria Lucelly Murillo | Kolumbia | 49,39 | X | 49,93 | 51,29 | 47,78 | 50,69 | 51,29 | ||
4 | Lawerna Ewa | Bahamy | 45,62 | 47,33 | 47,74 | 50,43 | 49,77 | 51.02 | 51.02 | |
5 | Coraly Ortiz | Portoryko | 45,14 | 45.06 | 45,27 | 45,62 | 47,31 | 46.08 | 47,31 | |
6 | Tammilee Kerr | Jamajka | 42,50 | 44,53 | X | 45.45 | X | 46,38 | 46,38 |
Siedmiobój
25–26 lipca
Ranga | Sportowiec | Narodowość | 100m H | HJ | SP | 200m | LJ | JT | 800m | Zwrotnica | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brzoskwinie Płoć | Jamajka | 13.53 | 1,87 | 11.50 | 23,87 | 5,59 | 29,87 | 2:18,33 | 5780 | PB | |
Francia Manzanillo | Republika Dominikany | 14.09 | 1,66 | 12.31 | 25,27 | 5,63 | 40,33 | 2:19.31 | 5561 | ||
Tammilee Kerr | Jamajka | 14.55 | 1,63 | 11,46 | 26,38 | 5.55 | 50,55 | 2:29,65 | 5345 | ||
4 | Yaritza Rivera | Portoryko | 13,96 | 1,63 | 11,51 | 25,86 | 5,70 | 32,28 | 2:26.01 | 5216 | SB |
5 | Guillerci Gonzalez | Wenezuela | 14.59 | 1,72 | 10.38 | 26.21 | 5,64 | 31.22 | 2:24,51 | 5113 | |
6 | Maria Dewia | Wenezuela | 15.31 | 1,60 | 11,39 | 25,79 | 5.65 | 42,77 | 2:33.11 | 5093 | |
7 | Nahomi Rivera | Portoryko | 15.26 | 1,60 | 12.15 | 26,53 | 5.45 | 39,32 | 2:32,84 | 4964 | |
8 | Shianne Smith | Bermudy | 15.05 | 1,57 | 10.52 | 24,82 | 5.36 | 29.48 | 2:22,54 | 4919 | |
9 | Katy Sealy | Belize | 16,63 | 1,60 | 9.88 | 28.20 | 4,92 | 32,96 | 2:43.16 | 4120 | SB |