Liga Rugby Canberry - Canberra Rugby League
Bieżący sezon lub zawody: 2021 Canberra Rugby League | |
Sport | Liga rugby |
---|---|
Formalnie znany jako | Grupa 8 (1932–66, 1971–80) Grupa 8/9 (1967–70) Grupa 19 (1974–79) CDRL (1980–81) ACTRL (1981–02) |
Sezon inauguracyjny | 1998 |
Liczba drużyn | 9 |
Kraj | Australia |
Większość tytułów | Queanbeyan United Blues (26 tytułów) |
Partner transmisji | BarTV Sport |
Canberra Region Rugby League konkurencja jest bardziej znany jako Canberra Raiders Cup , obejmujące terytorium Australian Capital i okolicznych Nowa Południowa Walia miasta Queanbeyan , Goulburn i Yass . Zawody są prowadzone pod auspicjami Country Rugby League, a gracze mogą zostać wybrani do Canberra Division w CRL Tier 1 Divisional Championships. W konkursie okręgu Canberry odbywają się zawody poniżej 19. roku życia, rezerwy i zawody pierwszej klasy.
Historia
Po założeniu Rugby League w Sydney w 1909 roku, gra powoli posuwała się na południe, docierając pod koniec lat 1910 do dystryktu Canberra. W tamtych latach oraz w latach 20. i 30. Challenge Cup piłka nożna była najpopularniejszą formą rywalizacji, w której puchar był przekazywany jako nagroda za mecz pomiędzy 2 drużynami. Zwycięska drużyna musiałaby wtedy obronić puchar przed wszystkimi rywalami. Najbardziej znanymi Challenge Cups w regionie Canberry w tym czasie były Puchary Massey i Carr, które rozpoczęły się odpowiednio w 1930 i 1933 roku.
Pierwsze zorganizowane zawody w systemie round robin zorganizowały w 1928 roku Federalne Terytorium Stołeczne i Okręgowa Liga Rugby. Zwycięzcami inauguracyjnej rywalizacji zostali Acton Rovers, a kolejne cztery lata miały czterech różnych zwycięzców. Rywalizacja trwała do 1937 roku, kiedy zainteresowanie League zaczęło słabnąć.
Premiership Group 8 rozpoczął się w 1932 roku i był wystarczająco silny, aby kontynuować, podczas gdy zainteresowanie grą osłabło. Drużyny z Canberry, Yass, Queanbeyan i Goulburn rywalizowały o tytuł premiera do 1941 roku, kiedy to wszystkie rozgrywki ligowe w regionie zostały zawieszone z powodu wojny. Rywalizacja została wznowiona w 1946 roku, a Puchary Masseya i Carra trwały tylko jeden sezon, zanim odszedł na emeryturę, podczas gdy Premiership Group 8 nadal mocno się rozwijał i był należycie wspierany przez ACT District Rugby League, która prowadziła rozgrywki drugiej ligi.
Niektóre z drużyn, które rywalizowały w tym okresie, to między innymi Captains Flat, Crookwell, Braidwood, Goulburn Workers, Goulburn United, Queanbeyan i Yass w konkursie grupy 8, podczas gdy w zawodach ACTDRL Second Division były takie zespoły, jak Ainslie, Causeway, Eastlake, Hall , RAAF, RMC, South City i West City.
To właśnie dzięki zawodom Second Division ustanowiono tarczę Molonglo, o którą grano po raz pierwszy w 1964 roku, kiedy Harman/NAVY zdobyły inauguracyjny tytuł nad Canberra Rovers.
W 1967 roku Grupa 8 połączyła się z częścią Grupy 9, tworząc Grupę 8/9 lub Strefę 2. Było to spowodowane sporem o granice CRL w Riverinie, w wyniku którego Harden, Young i Wyangala Dam dołączyli do zawodów okręgowych. Format Strefy 2 trwał do 1970 roku, kiedy CRL przywróciło granice w Riverinie do ich pierwotnych pozycji, a Grupa 8 została przywrócona.
W 1974 roku CRL oficjalnie uznało Tarczę Molonglo za własną konkurencję i nadało jej numer Grupy, Grupa 19. W tym momencie zarówno Grupa 8, jak i Grupa 19 były wystarczająco silne, aby prowadzić zawody pierwszej i drugiej ligi. Kluby z pierwszej ligi prowadziły pierwsze, rezerwowe i poniżej 18 roku życia, podczas gdy drużyny z drugiej ligi prowadziły tylko jedną drużynę.
Grupa 8 First Division składała się głównie z drużyn, które dziś grają w Canberra Raiders Cup, z dodatkiem Crookwell i Goulburn United. Grupa 8 Druga Dywizja była przeznaczona głównie dla miast z okolic Goulburn District, w tym Taralga, Marulan, Bigga i Argyle. Braidwood również wystawił drużynę w konkursie.
Grupa 19 First Division składała się z zespołów z okolic Canberry, w tym Kambah, South Woden, Belconnen United i North Canberra. Batemans Bay rywalizował także w grupie 19 aż do 1977 roku. Druga liga była bardzo podobna do dzisiejszej tarczy George'a Tooke'a, z drużynami z Harman, Bungendore, Weston Creek i Captains Flat, które walczyły o tytuł.
W 1980 Grupa 19 zmieniła nazwę na ACTRL, a w 1981 Grupa 8 zmieniła nazwę na CDRL. W 1982 CDRL uzyskało wstąpienie do NSWRL jako Canberra Raiders, więc ACTRL przejęło prowadzenie ligi seniorskiej w dystrykcie, łącząc obie grupy, tworząc 3 nowe konkursy. Pierwsza dywizja nadal grała dla Molonglo Shield, podczas gdy rywalizacja drugiej dywizji została podzielona na Północ i Południe w zależności od lokalizacji w Dystrykcie. W 1986 roku dwie rozgrywki drugiej ligi zostały połączone, tworząc Canberra Cup, który trwał do 1998 roku.
W międzyczasie, ruchy miast regionalnych doprowadziły do ustanowienia w 1995 roku Tarczy George'a Tooke, która była skierowana do klubów, które chciały wystawić jako pierwsze i poniżej 18 roku życia, ale nie były wystarczająco konkurencyjne dla Tarczy Molonglo. W pierwszym roku rywalizowało 5 drużyn: East Canberra, Braidwood, Yass, Crookwell i Goulburn Exchange. Podczas gdy drużyna Under 18s trwała tylko 2 lata, George Tooke Shield nadal się rozwijał, a 9 klubów walczy teraz o tytuł.
W 1998 roku, po 35 latach, Tarcza Molonglo została wycofana, a Canberra Raiders Cup stał się nagrodą, o którą kluby pierwszej klasy walczyły przez cały sezon. Tak jest do dziś, a Tarcza nadal ma swoje miejsce w grze, przyznawane pierwszoklasowym Premierom.
Kluby
2021 Kluby Seniora
Kluby pierwszej ligi
Klub | Zabarwienie | Miasto / Przedmieścia | Stan | Miejsce zamieszkania | Szac. | Sezony pierwszej klasy | Premierships pierwszej klasy | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Całkowity | Najnowszy | |||||||
Belconnen Wielka Rekiny | Canberry ( Bruce ) | Terytorium Stolicy Australii | Siedziba NSWRL Bruce | 2016 | 2016-19, 2021-obecnie | 0 | — | |
Buldogi z miasta Goulburn | Goulburn | Nowa Południowa Walia | Arena Robotnicza | 2020 | 2021–obecnie | 0 | — | |
Byki Gungahlin | Canberry ( Gungahlin ) | Terytorium Stolicy Australii | Gungahlin zamknięty owalny | 1994 | 1994-obecnie | 2 | 2001 | |
Kangury Queanbeyan | Queanbeyan ( Crestwood ) | Nowa Południowa Walia | Seears Odzież Robocza Owalna | 1966 | 1969-19, 2021-obecnie | 8 | 2013 | |
Queanbeyan United Blues | Queanbeyan ( Queanbeyan Wschód ) | Nowa Południowa Walia | Owal Seiffert | 1928 | 1932-33, 1935-39, 1947-obecnie | 26 | 2019 | |
Tuggeranong Bushrangers | Canberry ( Greenway ) | Terytorium Stolicy Australii | Owalny Greenway | 2003 | 2003-19, 2021-obecnie | 0 | — | |
Wojownicy z Zachodniego Belconnen | Canberry ( Holt ) | Terytorium Stolicy Australii | Najeźdźcy Belconnen | 1975 | 1975-19, 2021-obecnie | 11 | 2016 | |
Woden Valley Rams | Canberry ( Phillip ) | Terytorium Stolicy Australii | Phillip Oval | 1967 | 1971-obecnie | 3 | 2018 | |
Yass Sroki | Yass | Nowa Południowa Walia | Park Walkera | 1919 | 1932-33, 1935-39, 1947-49, 1951-85, 1988-89, 1991-94, 2001-12, 2016-19, 2021-obecnie | 6 | 2006 |
Lokalizacje |
---|
|
Kluby II ligi
Klub | Zabarwienie | Miasto / Przedmieścia | Stan | Miejsce zamieszkania | Szac. | Sezony drugiej ligi | Premierships drugiej ligi | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Całkowity | Najnowszy | |||||||
Binalong Bramini | Binalong | Nowa Południowa Walia | Teren rekreacyjny Binalong | 1955 | 2000-05, 2007, 2010-11, 2013-14, 2017-19, 2021-obecnie | 3 | 2014 | |
Poszukiwacze Boomanulli | Canberra ( Narrabundah ) | Terytorium Stolicy Australii | Boomanulla Oval | 1979 | 1979-83, 1989-16, 2019, 2021-obecnie | 1 | 1991 | |
Boorowa łaziki | Boorowa | Nowa Południowa Walia | Boorowa Showground | 2005 | 2005-06, 2010-19, 2021-obecnie | 0 | — | |
Tygrysy Bungendore | Bungendore | Nowa Południowa Walia | Mick Sherd Oval | 1952 | 1952, 1955-70, 1977-81, 1988-obecnie | 8 | 2015 | |
Niedźwiedzie Burrangong | Młody | Nowa Południowa Walia | Owal Cranfielda | 1990 | 2020–obecnie | 0 | — | |
Buldogi Cootamundra | Cootamundra | Nowa Południowa Walia | Les Boyd Oval | 1922 | 2021–obecnie | 0 | — | |
Zielone diabły Crookwell | Crookwell | Nowa Południowa Walia | Owalny pomnik Crookwella | 1925 | 1994-19, 2021-obecnie | 4 | 2018 | |
Utwardź jastrzębie | Stwardnieć | Nowa Południowa Walia | Owal McLeana | 1920 | 2009-19, 2021-obecnie | 2 | 2017 | |
Północne Niedźwiedzie Canberry | Canberry ( Kaleen ) | Terytorium Stolicy Australii | Kaleen zamknięty owalny | 1971 | 1982, 1984-88, 2016-19, 2021-obecnie | 3 | 2019 | |
Gwiazdy Uniwersytetu Canberry | Canberry ( Holt ) | Terytorium Stolicy Australii | Najeźdźcy Belconnen | 2010 | 2013, 2017–19, 2021–obecnie | 0 | — |
Lokalizacje |
---|
|
Byłe kluby pierwszej ligi
Klub | Zabarwienie | Miasto | Stan | Szac. | Sezony pierwszej klasy | Premierships pierwszej klasy | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Całkowity | Ostatni | ||||||
Batemans Bay Tygrysy | Zatoka Batemanów | Nowa Południowa Walia | 1960 | 1974-77 | 0 | — | |
Belconnen Zjednoczone Pantery | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1971 | 1974-84, 1986 | 6 | 1981 | |
Belconnen Wielka Rekiny | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1986 | 1987-93 | 0 | — | |
Belconnen United Scholars | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1998 | 2005-15 | 1 | 2012 | |
Binalong | Binalong | Nowa Południowa Walia | 1955 | 1955 | 0 | — | |
Bombala | Bombala | Nowa Południowa Walia | 1932 | 1948 | 0 | — | |
Braidwood niedźwiedzie | Plecionka | Nowa Południowa Walia | 1947 | 1947-48, 1955-58, 1961-64 | 0 | — | |
Burrinjuck | Crookwell | Nowa Południowa Walia | 1954 | 1955 | 0 | — | |
Miasto Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1996 | 1996 | 0 | — | |
Poszukiwacze Canberry U20s | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1982 | 2020 | 1 | 2020 | |
Canberry United | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1932 | 1932-33, 1935-39, 1947-51, 1953, 1955-59 | 2 | 1947 | |
Robotnicy z Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1959 | 1959–70 | 0 | — | |
Tygrysy z Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1971 | 1971–83 | 2 | 1976 | |
Kapitanowie Flat Redmen | Kapitanowie mieszkanie | Nowa Południowa Walia | 1947 | 1947-61, 1974-75 | 4 | 1957 | |
Ogiery Cooma | Cooma | Nowa Południowa Walia | 1971 | 1997–00 | 0 | — | |
Zielone diabły Crookwell | Crookwell | Nowa Południowa Walia | 1925 | 1953, 1955-61, 1965, 1970-93 | 1 | 1955 | |
Wschodnia Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1971 | 1971-75, 1978-81, 1989 | 0 | — | |
Tygrysy Wschodniej Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1990 | 1990-91 | 0 | — | |
Miasto Goulburn | Goulburn | Nowa Południowa Walia | 1987 | 1987 | 0 | — | |
Gladiatorzy Goulburna | Goulburn | Nowa Południowa Walia | 1991 | 1991-95 | 0 | — | |
Goulburn Stockmen | Goulburn | Nowa Południowa Walia | 1995 | 1996-05 | 0 | — | |
Goulburn United Roosters | Goulburn | Nowa Południowa Walia | 1932 | 1932-33, 1935-39, 1947-53, 1955-86 | 6 | 1977 | |
Buldogi Goulburn Workers | Goulburn | Nowa Południowa Walia | 1958 | 1958-84, 2008-19 | 8 | 2009 | |
Grabben Gullen | Grabben Gullen | Nowa Południowa Walia | 1927 | 1963-64 | 0 | — | |
Strzelanie Roos | Polowanie | Nowa Południowa Walia | 1958 | 1958-60 | 0 | — | |
Galopujący z Gungahlin | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1978 | 1978/81, 1988/92 | 1 | 1980 | |
Harden-Murrumburrah | Stwardnieć | Nowa Południowa Walia | 1958 | 1967–70 | 0 | — | |
Kopaczki Jerrabomberra | Queanbeyan | Nowa Południowa Walia | 1952 | 1991-92 | 0 | — | |
Jeziora Zjednoczone Rekiny | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1974 | 1974-79, 1983-84 | 0 | — | |
Północna Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1949 | 1949–52 | 0 | — | |
Miasto Północne | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1929 | 1954 | 0 | — | |
Północne Niedźwiedzie Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1971 | 1974-81 | 1 | 1974 | |
Południowa Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1971 | 1974-76 | 0 | — | |
Święci z Południowego Woden | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1971 | 1974-75 | 0 | — | |
Tuggeranong-South Woden | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1980 | 1980 | 0 | — | |
Tuggeranong Zjednoczone Bawoły | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1975 | 1976–79, 1981–02 | 0 | — | |
Dolina Smoków | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1990 | 1994-98, 2002 | 0 | — | |
Weston Creek | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1976 | 1978-81 | 0 | — | |
Zachodnia Canberry | Canberra | Terytorium Stolicy Australii | 1971 | 1974 | 0 | — | |
Tama Wyangala | Wyangala | Nowa Południowa Walia | 1967 | 1967 | 0 | — | |
Młodzi zbieracze wiśni | Młody | Nowa Południowa Walia | 1939 | 1967–70 | 1 | 1968 |
Wielki finał pierwszej klasy
Pora roku | Premiery | Wynik | Drugie miejsce | Sędzia | Miejsce wydarzenia | Data | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grupa 8 Premiership | |||||||
1932 | Queanbeyan United Blues | 13 – 0 | Canberry United | B. Fry |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
11 września 1932 | CT |
1933 | Goulburn United Roosters | 7 – 2 | Canberry United | League Park Goulburn |
20 sierpnia 1933 | CT | |
1935 | Canberry Wielka* | 3 – 3 | Koguty Goulburn United (2)* | J. Murphy |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
6 października 1935 | CT |
1936 | Queanbeyan United Blues (2) | 19 – 9 | Goulburn United Roosters | L. Deane | League Park Goulburn |
4 października 1936 | CT |
1937 | Queanbeyan United Blues (3) | 29 – 7 | Goulburn United Roosters | A. Spankie |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
3 października 1937 | CT |
1938 | Queanbeyan United Blues (4) | 16 – 3 | Goulburn United Roosters | League Park Goulburn |
25 września 1938 | CT | |
1939 | Yass Sroki | 14 – 11 | Canberry United | Victoria Park Yass |
17 września 1939 | CT | |
1947 | Canberry Wielka (2) | 13 – 2 | Queanbeyan United Blues | T. Knight |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
7 września 1947 | CT |
1948 | Sroki Yassa (2) | 13 – 9 | Queanbeyan United Blues | T. Knight | League Park Goulburn |
5 września 1948 | CT |
1949 | Koguty Goulburn United (3) | 11 – 3 | Queanbeyan United Blues | L. Lees |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
18 września 1949 | CT |
1950 | Kapitanowie Flat Redmen | 9 – 5 | Goulburn United Roosters | R. Nicholls |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
24 września 1950 | CT |
1951 | Queanbeyan United Blues (5) | 15 – 10 | Goulburn United Roosters | A. Nichollsa |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
30 września 1951 | CT |
1952 | Kapitanowie Flat Redmen (2) | 9 – 2 | Yass Sroki | A. Nichollsa |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
10 sierpnia 1952 r | YTC |
1953 | Kapitanowie Flat Redmen (3) | 17 – 4 | Queanbeyan United Blues | R. Nicholls |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
6 września 1953 | CT |
1954 | Sroki Yassa (3) | 7 – 0 | Miasto Północne | A. Nichollsa | Victoria Park Yass |
26 września 1954 | YTC |
1955 | Crookwell Green's | 18 – 13 | Goulburn United Roosters | R. Nicholls | Owalny pomnik Crookwella | 4 września 1955 | CT |
1956 | Sroki Yassa (4) | 8 – 3 | Kapitanowie Flat Redmen | A. Nichollsa |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
9 września 1956 | CT |
1957 | Kapitanowie Flat Redmen (4) | 27 – 8 | Queanbeyan United Blues | J. Jewell |
Manuka Owalny Canberra |
8 września 1957 | CT |
1958 | Buldogi Goulburn Workers | 9 – 5 | Kapitanowie Flat Redmen | J. Jewell | League Park Goulburn |
12 października 1958 | |
1959 | Sroki Yassa (5) | 13 – 3 | Crookwell Green's | J. Jewell |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
20 września 1959 | CT |
1960 | Buldogi Goulburn Workers (2) | 20 – 5 | Yass Sroki | B. Ison |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
25 września 1960 | CT |
1961 | Buldogi Goulburn Workers (3) | 16 – 4 | Yass Sroki | T. Reynoldsa |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
3 września 1961 | CT |
1962 | Goulburn United Koguty (4) | 18 – 11 | Buldogi Goulburn Workers | B. Chapman | League Park Goulburn |
9 września 1962 | |
1963 | Koguty Goulburn United (5) | 17 – 2 | Robotnicy z Canberry | M. Whitby | League Park Goulburn |
29 września 1963 | CT |
1964 | Buldogi Goulburn Workers (4) | 10 – 3 | Queanbeyan United Blues | A. Huttona |
Queanbeyan Showground Queanbeyan |
6 września 1964 | CT |
1965 | Queanbeyan United Blues (6) | 17 – 7 | Buldogi Goulburn Workers | B. Ison | League Park Goulburn |
3 października 1965 | CT |
1966 | Queanbeyan United Blues (7) | 14 – 0 | Buldogi Goulburn Workers | K. Lyons |
Manuka Owalny Canberra |
2 października 1966 | CT |
Grupa 8/9 Premiership | |||||||
1967 | Queanbeyan United Blues (8) | 14 – 6 | Goulburn United Roosters | B. Chapman |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
24 września 1967 | CT |
1968 | Młodzi zbieracze wiśni | 9 – 8 | Queanbeyan United Blues | K. Lyons |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
22 września 1968 | CT |
1969 | Kangury Queanbeyan | 8 – 2 | Queanbeyan United Blues | B. Chapman |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
14 września 1969 | CT |
1970 | Kangury Queanbeyan (2) | 12 – 0 | Queanbeyan United Blues | B. Chapman |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
27 września 1970 | CT |
Grupa 8 Premiership | |||||||
1971 | Kangury Queanbeyan (3) | 16 – 8 | Queanbeyan United Blues | B. Chapman |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
12 września 1971 | CT |
1972 | Buldogi Goulburn Workers (5) | 12 – 10 | Kangury Queanbeyan | B. Chapman |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
24 września 1972 | CT |
1973 | Tygrysy z Canberry | 17 – 8 | Queanbeyan United Blues | B. Chapman |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
16 września 1973 | CT |
1974 | Queanbeyan United Blues (9) | 16 – 15 | Tygrysy z Canberry | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
22 września 1974 | CT |
1975 | Queanbeyan United Blues (10) | 18 – 17 | Goulburn United Roosters | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
31 sierpnia 1975 | CT |
1976 | Tygrysy z Canberry (2) | 12 – 11 | Queanbeyan United Blues | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
19 września 1976 | CT |
1977 | Goulburn United Koguty (6) | 34 – 16 | Queanbeyan United Blues | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
21 sierpnia 1977 | CT |
1978 | Queanbeyan United Blues (11) | 16 – 14 | Kangury Queanbeyan | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
24 września 1978 | CT |
1979 | Queanbeyan United Blues (12) | 11 – 4 | Kangury Queanbeyan | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
16 września 1979 | CT |
Grupa 19 Premiership | |||||||
1974 | Północne Niedźwiedzie Canberry | 12 – 9 | Batemans Bay Tygrysy | B. Foran |
Manuka Owalny Canberra |
8 września 1974 | CT |
1975 | Belconnen Zjednoczone Pantery | 17 – 11 | Święci z Południowego Woden | N. Bissetta |
Manuka Owalny Canberra |
14 września 1975 r. | CT |
1976 | Belconnen Zjednoczone Pantery (2) | 22 – 5 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | N. Bissetta | Northbourne Oval Canberra |
29 sierpnia 1976 | CT |
1977 | Belconnen Zjednoczone Pantery (3) | 24 – 14 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | B. Foran |
Manuka Owalny Canberra |
4 września 1977 | CT |
1978 | Belconnen Zjednoczone Pantery (4) | 22 – 13 | Jeziora Zjednoczone Rekiny | N. Bissetta | Northbourne Oval Canberra |
3 września 1978 | CT |
1979 | Belconnen Zjednoczone Pantery (5) | 20 – 18 | Galopujący z Canberry | K. Pickard | Northbourne Oval Canberra |
23 września 1979 | CT |
ACTRL Premiership | |||||||
1980 | Galopujący z Canberry | 30 – 16 | Wschodnia Canberry | K. Pickard |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
28 września 1980 | CT |
1981 | Belconnen Zjednoczone Pantery (6) | 13 – 2 | Yass Sroki | K. Pickard | Northbourne Oval Canberra |
6 września 1981 | CT |
Premiera CDRL | |||||||
1980 | Queanbeyan United Blues (13) | 17 – 0 | Północne Niedźwiedzie Canberry | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
28 września 1980 | CT |
1981 | Queanbeyan United Blues (14) | 20 – 8 | Kangury Queanbeyan | N. Bissetta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
13 września 1981 | CT |
Tarcza Molonglo | |||||||
1982 | Buldogi Goulburn Workers (6) | 14 – 5 | Goulburn United Roosters | J. Mahoney | Arena Robotników Goulburn |
19 września 1982 | CT |
1983 | Kangury Queanbeyan (4) | 16 – 10 | Queanbeyan United Blues | G. Jones |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
18 września 1983 | CT |
1984 | Buldogi Goulburn Workers (7) | 10 – 8 | Kangury Queanbeyan | B. Lloyd | Northbourne Oval Canberra |
16 września 1984 | CT |
1985 | Kangury Queanbeyan (5) | 11 – 0 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | G. Jones | Northbourne Oval Canberra |
8 września 1985 | CT |
1986 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | 17 – 0 | Woden Valley Rams | J. Mahoney | Northbourne Oval Canberra |
7 września 1986 | CT |
1987 | Queanbeyan United Blues (15) | 6 – 4 | Kangury Queanbeyan | J. Mahoney | Northbourne Oval Canberra |
30 sierpnia 1987 r | CT |
1988 | Woden Valley Rams | 23 – 18 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | J. Mahoney | Northbourne Oval Canberra |
28 sierpnia 1988 | CT |
1989 | Wojownicy West Belconnen (2) | 26 – 4 | Woden Valley Rams | J. Mahoney | Northbourne Oval Canberra |
17 września 1989 | CT |
1990 | Wojownicy West Belconnen (3) | 21 – 13 | Woden Valley Rams | J. Mahoney |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
15 września 1990 | CT |
1991 | Wojownicy West Belconnen (4) | 14 – 4 | Woden Valley Rams | J. Mahoney |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
14 września 1991 | CT |
1992 | Queanbeyan United Blues (16) | 9 – 6 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | J. Mahoney |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
13 września 1992 | CT |
1993 | Wojownicy West Belconnen (5) | 30 – 20 | Queanbeyan United Blues | A. Thompsona |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
12 września 1993 | CT |
1994 | Queanbeyan United Blues (17) | 17 – 16 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | R. Terry |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
4 września 1994 | CT |
1995 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen (6) | 26 – 14 | Queanbeyan United Blues | R. Terry |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
10 września 1995 | CT |
1996 | Barany Doliny Woden (2) | 14 – 10 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | M. Harradine |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
10 września 1996 | |
1997 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen (7) | 26 – 8 | Goulburn Stockmen | J. Elliotta |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
16 września 1997 r. | |
Puchar Poszukiwaczy Canberry | |||||||
1998 | Wojownicy West Belconnen (8) | 44 – 10 | Queanbeyan United Blues | M. Harradine | 13 września 1998 | ||
1999 | Byki Gungahlin | 42 – 28 | Queanbeyan United Blues | M. Harradine |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
12 września 1999 | |
2000 | Queanbeyan United Blues (18) | 44 – 12 | Byki Gungahlin | C. Wilsona |
Margaret Donoghoe Owalne Queanbeyan |
10 września 2000 | |
2001 | Byki Gungahlin (2) | 18 – 4 | Queanbeyan United Blues | C. Wilsona |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
26 sierpnia 2001 | |
2002 | Queanbeyan United Blues (19) | 34 – 20 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | C. Wilsona |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
15 września 2002 r. | |
2003 | Queanbeyan United Blues (20) | 30 – 28 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | R. Cranston |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
31 sierpnia 2003 r. | |
2004 | Wojownicy West Belconnen (9) | 38 – 10 | Queanbeyan United Blues | R. Cranston |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
29 sierpnia 2004 | |
2005 | Queanbeyan United Blues (21) | 38 – 34 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | M. Laverty |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
28 sierpnia 2005 | RLW |
2006 | Sroki Yassa (6) | 44 – 18 | Queanbeyan United Blues | M. Laverty |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
3 września 2006 | RLW |
2007 | Wojownicy West Belconnen (10) | 24 – 10 | Tuggeranong Bushrangers | M. Laverty |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
9 września 2007 | RLW |
2008 | Queanbeyan United Blues (22) | 46 – 18 | Byki Gungahlin | R. Cranston |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
28 września 2008 | RLW |
2009 | Buldogi Goulburn Workers (8) | 29 – 24 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | R. Cranston |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
27 września 2009 | RLW |
2010 | Kangury Queanbeyan (6) | 41 – 16 | Belconnen United Scholars | R. Cranston |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
19 września 2010 | RLW |
2011 | Kangury Queanbeyan (7) | 20 – 16 | Queanbeyan United Blues | R. Cranston |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
11 września 2011 | RLW |
2012 | Belconnen United Scholars | 38 – 26 | Kangury Queanbeyan | R. Cranston |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
23 września 2012 | CR |
2013 | Kangury Queanbeyan (8) | 21 – 20 | Queanbeyan United Blues | H. Fallah |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
1 września 2013 | Kontrola jakości |
2014 | Queanbeyan United Blues (23) | 24 – 20 | Buldogi Goulburn Workers | M. Jones |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
7 września 2014 | GP |
2015 | Queanbeyan United Blues (24) | 24 – 14 | Buldogi Goulburn Workers | M. Jones |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
6 września 2015 | Kontrola jakości |
2016 | Wojownicy z Zachodniego Belconnenu (11) | 26 – 24 | Kangury Queanbeyan | J. Zachód |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
11 września 2016 | CR YT |
2017 | Queanbeyan United Blues (25) | 13 – 6 | Kangury Queanbeyan | O. Levido |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
3 września 2017 | Kontrola jakości YT |
2018 | Barany Doliny Woden (3) | 31 – 30 | Tuggeranong Bushrangers | O. Levido |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
2 września 2018 | SMH YT |
2019 | Queanbeyan United Blues (26) | 34 – 14 | Buldogi Goulburn Workers | A. Wheeler |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
8 września 2019 | AR YT |
Puchar CRRL | |||||||
2020 | Poszukiwacze Canberry U20s | 66 – 10 | Byki Gungahlin | A. Słowik |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
27 września 2020 | |
Puchar Poszukiwaczy Canberry |
- * = Wspólni Premierzy
Występ drużynowy
Wielki finał klasy rezerwowej
Pora roku | Premiery | Wynik | Drugie miejsce | Sędzia | Miejsce wydarzenia | Data |
---|---|---|---|---|---|---|
Grupa 8 Klasa rezerwowa | ||||||
1948 | Queanbeyan United Blues | 8 – 4 | Goulburn United Roosters | A. Corcoran | Owal Northbourne | 25 lipca 1948 |
1950 | Braidwood niedźwiedzie | 7 – 6 | Tygrysy Bungendore | Dziobać | Wystawa plecionek | 13 sierpnia 1950 |
1953 | Grabben Gullen | 10 – 9 | Yass Sroki | V. Ryan | 20 września 1953 | |
1954 | Yass Sroki | 11 – 2 | Burrinjuck | V. Ryan | Victoria Park Yass |
6 września 1954 |
1955 | Crookwell Green's | 19 – 14 | Goulburn United Roosters | Owalny pomnik Crookwella | 4 września 1955 | |
1956 | Kapitanowie Flat Redmen | 11 – 3 | Goulburn United Roosters | Wystawa Queanbeyan | 2 września 1956 | |
1957 | Północne przedmieścia | 19 – 0 | Kapitanowie Flat Redmen | A. Nichollsa | Narrabundah Oval | 21 lipca 1957 |
1958 | Goulburn United Roosters | 13 – 9 | Yass Sroki | H. Eislera | League Park Goulburn |
12 października 1958 |
1959 | Kapitanowie Flat Redmen | 20 – 9 | Yass Sroki | Wystawa Queanbeyan | 20 września 1959 | |
1960 | Sroki Yassa (2) | 32 – 0 | Kapitanowie Flat Redmen | T. Reynoldsa | Wystawa Queanbeyan | 25 września 1960 |
1961 | Goulburn United Koguty (2) | 12 – 0 | Queanbeyan United Blues | Wystawa Queanbeyan | 3 września 1961 | |
1962 | Buldogi Goulburn Workers | 11 – 2 | Goulburn United Roosters | Park ligowy | 9 września 1962 | |
1963 | Buldogi Goulburn Workers (2) | 10 – 8 | Tygrysy Bungendore | T. Reynoldsa | Park ligowy | 29 września 1963 |
1964 | Queanbeyan United Blues (2) | 27 – 0 | Goulburn United Roosters | B. Chapman | Wystawa Queanbeyan | 6 września 1964 |
1965 | Buldogi Goulburn Workers (3) | 9 – 2 | Queanbeyan United Blues | B. Chapman | Park ligowy | 3 października 1965 |
1966 | Queanbeyan United Blues (3) | 26 – 2 | Buldogi Goulburn Workers | B. Chapman | Manuka Owal | 2 października 1966 |
Grupa 8/9 Klasa rezerwowa | ||||||
1967 | Queanbeyan United Blues (4) | 22 – 14 | Buldogi Goulburn Workers | K. Lyons | Owal Seiffert | 24 września 1967 |
1968 | Queanbeyan United Blues (5) | 18 – 5 | Buldogi Goulburn Workers | Owal Seiffert | 22 września 1968 | |
1969 | Kangury Queanbeyan | 6 – 0 | Yass Sroki | B. Cranston | Owal Seiffert | 14 września 1969 |
1970 | Queanbeyan United Blues (6) | 12 – 0 | Kangury Queanbeyan | Owal Seiffert | 27 września 1970 | |
Grupa 8 Klasa rezerwowa | ||||||
1971 | Kangury Queanbeyan (2) | 10 – 5 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 12 września 1971 | |
1972 | Queanbeyan United Blues (7) | 28 – 7 | Tygrysy z Canberry | L.Petherbridge | Owal Seiffert | 24 września 1972 |
1973 | Koguty Goulburn United (3) | 24 – 17 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 16 września 1973 | |
1974 | Queanbeyan United Blues (8) | 34 – 2 | Wschodnia Canberry | Owal Seiffert | 22 września 1974 | |
1975 | Woden Valley Rams | 19 – 9 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 31 sierpnia 1975 | |
1976 | Queanbeyan United Blues (9) | 9 – 8 | Woden Valley Rams | Owal Seiffert | 19 września 1976 | |
1977 | Queanbeyan United Blues (10) | 13 – 2 | Tygrysy z Canberry | Owal Seiffert | 27 sierpnia 1977 | |
1978 | Goulburn United Koguty (4) | 21 – 12 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 24 września 1978 | |
1979 | Queanbeyan United Blues (11) | 20 – 16 | Buldogi Goulburn Workers | N. Wardle | Owal Seiffert | 16 września 1979 |
Grupa 19 Klasa rezerwowa | ||||||
1974 | Święci z Południowego Woden | 16 – 10 | Północne Niedźwiedzie Canberry | Manuka Owal | 8 września 1974 | |
1975 | Święci z Południowego Woden (2) | 18 – 13 | Jeziora Zjednoczone Rekiny | Manuka Owal | 14 września 1975 r. | |
1976 | Jeziora Zjednoczone Rekiny | 22 – 7 | Belconnen Zjednoczone Pantery | Owal Northbourne | 29 sierpnia 1976 | |
1977 | Jeziora Zjednoczone Rekiny (2) | 8 – 7 | Weston Creek | Manuka Owal | 4 września 1977 | |
1978 | Belconnen Zjednoczone Pantery | 12 – 8 | Jeziora Zjednoczone Rekiny | Owal Northbourne | 3 września 1978 | |
1979 | Galopujący z Canberry | 22 – 3 | Święci z Południowego Woden | Owal Northbourne | 23 września 1979 | |
Klasa rezerwowa ACTRL | ||||||
1980 | Belconnen Zjednoczone Pantery (2) | 36 – 4 | Jeziora Zjednoczone Rekiny | E. Regent | Owal Seiffert | 28 września 1980 |
1981 | Tygrysy z Canberry | 19 – 8 | Yass Sroki | Owal Northbourne | 6 września 1981 | |
Klasa rezerwowa CDRL | ||||||
1980 | Queanbeyan United Blues (12) | 25 – 15 | Kangury Queanbeyan | J. Ellis | Owal Seiffert | 28 września 1980 |
1981 | Zachodni Belconnen | 17 – 5 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 13 września 1981 | |
Klasa rezerwowa tarczy Molonglo | ||||||
1982 | Belconnen Zachodnie (2) | 10 – 9 | Buldogi Goulburn Workers | P. Frazer | Arena Robotnicza | 19 września 1982 |
1983 | Zielone diabły Crookwell | 14 – 6 | Queanbeyan United Blues | J. Mahoney | Owal Seiffert | 18 września 1983 |
1984 | Kangury Queanbeyan (3) | 22 – 11 | Zachodni Belconnen | I. Quinton | Owal Northbourne | 16 września 1984 |
1985 | Barany Doliny Woden (2) | 16 – 4 | Kangury Queanbeyan | J. Mahoney | Owal Northbourne | 8 września 1985 |
1986 | Queanbeyan United Blues (13) | 31 – 6 | Woden Valley Rams | D. Iskry | Owal Northbourne | 7 września 1986 |
1987 | Queanbeyan United Blues (14) | 20 – 6 | Kangury Queanbeyan | G. Eade | Owal Northbourne | 30 sierpnia 1987 r |
1988 | Kangury Queanbeyan (4) | 22 – 10 | Woden Valley Rams | N. Maher | Owal Northbourne | 28 sierpnia 1988 |
1989 | Kangury Queanbeyan (5) | 21 – 10 | Queanbeyan United Blues | G. Henderson | Owal Northbourne | 17 września 1989 |
1990 | Kangury Queanbeyan (6) | 6 – 2 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | N. Maher | Owal Seiffert | 15 września 1990 |
1991 | Queanbeyan United Blues (15) | 14 – 8 | Kangury Queanbeyan | W. Zamknij | Owal Seiffert | 14 września 1991 |
1992 | Gladiatorzy Goulburna | 13 – 0 | Kangury Queanbeyan | W. Zamknij | Owal Seiffert | 13 września 1992 |
1993 | Barany Doliny Woden (3) | 22 – 12 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | P. John | Owal Seiffert | 12 września 1993 |
1994 | Wojownicy West Belconnen (3) | 20 – 16 | Byki Ginninderra | R. Cranston | Owal Seiffert | 4 września 1994 |
1995 | Wojownicy West Belconnen (4) | 22 – 10 | Queanbeyan United Blues | J. Elliotta | Owal Seiffert | 17 września 1995 |
1996 | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły | 16 – 12 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | J. Elliotta | Owal Seiffert | 10 września 1996 |
1997 | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły (2) | 14 – 0 | Kangury Queanbeyan | B. Cummins |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
16 września 1997 r. |
Klasa rezerwowa Canberry Raiders Cup | ||||||
1998 | Goulburn Stockmen (2) | 18 – 16 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | B. Cummins | 13 września 1998 | |
1999 | Wojownicy West Belconnen (5) | 40 – 8 | Woden Valley Rams | R. Gallacher | Owal Seiffert | 12 września 1999 |
2000 | Queanbeyan United Blues (16) | 24 – 12 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | R. Gallacher |
Margaret Donoghoe Owalne Queanbeyan |
10 września 2000 |
2001 | Queanbeyan United Blues (17) | 6 – 4 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | B. Cummins |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
26 sierpnia 2001 |
2002 | Kangury Queanbeyan (7) | 34 – 20 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | R. Cranston | Owal Seiffert | 15 września 2002 r. |
2003 | Queanbeyan United Blues (18) | 46 – 10 | Tuggeranong Bushrangers | M. Laverty | Owal Seiffert | 31 sierpnia 2003 r. |
2004 | Queanbeyan United Blues (19) | 32 – 12 | Kangury Queanbeyan | M. Harradine | Owal Seiffert | 29 sierpnia 2004 |
2005 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen (6) | 26 – 20 | Queanbeyan United Blues | N. Hill | Owal Seiffert | 28 sierpnia 2005 |
2006 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen (7) | 34 – 12 | Queanbeyan United Blues | N. Hill | Owal Seiffert | 3 września 2006 |
2007 | Wojownicy West Belconnen (8) | 34 – 10 | Tuggeranong Bushrangers | P. Henderson | Owal Seiffert | 9 września 2007 |
2008 | Wojownicy West Belconnen (9) | 30 – 14 | Tuggeranong Bushrangers | R. Moore | Owal Seiffert | 28 września 2008 |
2009 | Wojownicy West Belconnen (10) | 36 – 10 | Buldogi Goulburn Workers | T. Flynn | Owal Seiffert | 27 września 2009 |
2010 | Wojownicy z Zachodniego Belconnenu (11) | 24 – 16 | Queanbeyan United Blues | T. Flynn | Owal Seiffert | 19 września 2010 |
2011 | Barany Doliny Woden (4) | 18 – 12 | Yass Sroki | T. Flynn | Owal Seiffert | 11 września 2011 |
2012 | Queanbeyan United Blues (20) | 26 – 22 | Buldogi Goulburn Workers | H. Fallah | Owal Seiffert | 23 września 2012 |
2013 | Kangury Queanbeyan (8) | 20 – 10 | Queanbeyan United Blues | J. Zachód | Owal Seiffert | 1 września 2013 |
2014 | Queanbeyan United Blues (21) | 22 – 14 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | J. Zachód | Owal Seiffert | 7 września 2014 |
2015 | Tuggeranong Bushrangers | 20 – 16 | Queanbeyan United Blues | J. Zachód | Owal Seiffert | 6 września 2015 |
2016 | Queanbeyan United Blues (22) | 34 – 16 | Tuggeranong Bushrangers | O. Levido | Owal Seiffert | 11 września 2016 |
2017 | Wojownicy West Belconnen (12) | 18 – 16 | Queanbeyan United Blues | A. Williamsa | Owal Seiffert | 3 września 2017 |
2018 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen (13) | 24 – 16 | Queanbeyan United Blues | A. Williamsa | Owal Seiffert | 2 września 2018 |
2019 | Wojownicy West Belconnen (14) | 20 – 16 | Kangury Queanbeyan | A. Słowik | Owal Seiffert | 8 września 2019 |
Klasa rezerwowa Pucharu CRRL | ||||||
2020 | Barany doliny Woden (5) | 22 – 4 | Gwiazdy Uniwersytetu Canberry | A. Wheeler |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
27 września 2020 |
Klasa rezerwowa Canberry Raiders Cup |
Występ drużynowy
Wielki finał do lat 18/19
Pora roku | Premiery | Wynik | Drugie miejsce | Sędzia | Miejsce wydarzenia | Data |
---|---|---|---|---|---|---|
Grupa 8 Junior klasa | ||||||
1957 | Kapitanowie Flat Redmen | 32 – 8 | Goulburn United Roosters | J. McKie | Manuka Owal | 8 września 1957 |
1958 | Queanbeyan United Blues | 11 – 10 | Buldogi Goulburn Workers | B. Ison | League Park Goulburn |
12 października 1958 |
1959 | Buldogi Goulburn Workers | 7 – 0 | Kapitanowie Flat Redmen | Pokaz strzelecki | 27 września 1959 | |
1960 | Goulburn United Roosters | 10 – 5 | Queanbeyan United Blues | J. McKie | Wystawa Queanbeyan | 25 września 1960 |
1961 | Goulburn United Koguty (2) | 8 – 7 | Buldogi Goulburn Workers | Wystawa Queanbeyan | ||
1962 | Buldogi Goulburn Workers (2) | 15 – 4 | Goulburn United Roosters | Park ligowy | 9 września 1962 | |
1963 | Buldogi Goulburn Workers (3) | 14 – 3 | Goulburn United Roosters | B. Chapman | Park ligowy | 29 września 1963 |
1964 | Robotnicy z Canberry | 11 – 8 | Goulburn United Roosters | L. Boyton | Wystawa Queanbeyan | 6 września 1964 |
1965 | Koguty Goulburn United (3) | 15 – 5 | Robotnicy z Canberry | Park ligowy | 3 października 1965 | |
1966 | Goulburn United Koguty (4) | 17 – 6 | Queanbeyan United Blues | C. Keane | Manuka Owal | 2 października 1966 |
Grupa 8/9 Junior klasa | ||||||
1967 | Koguty Goulburn United (5) | 17 – 8 | Młodzi zbieracze wiśni | Owal Seiffert | 24 września 1967 | |
1968 | Młodzi zbieracze wiśni | 7 – 2 | Yass Sroki | Owal Seiffert | 22 września 1968 | |
1969 | Młodzi zbieracze wiśni (2) | 18 – 10 | Goulburn United Roosters | D. Tarbuck | Owal Seiffert | 14 września 1969 |
1970 | Młodzi zbieracze wiśni (3) | 11 – 0 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 27 września 1970 | |
Grupa 8 Poniżej 19 lat | ||||||
1971 | Goulburn United Koguty (6) | 6 – 5 | Tygrysy z Canberry | Owal Seiffert | 12 września 1971 | |
1972 | Queanbeyan United Blues (2) | 17 – 14 | Wschodnia Canberry | N. Bissetta | Owal Seiffert | 24 września 1972 |
1973 | Goulburn United Koguty (7) | 11 – 8 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 16 września 1973 | |
Grupa 8 Poniżej 18 lat | ||||||
1974 | Queanbeyan United Blues (3) | 19 – 9 | Yass Sroki | Owal Seiffert | 22 września 1974 | |
1975 | Yass Sroki | 20 – 15 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 31 sierpnia 1975 | |
1976 | Koguty Goulburn United (8) | 20 – 14 | Queanbeyan United Blues | Owal Seiffert | 19 września 1976 | |
1977 | Queanbeyan United Blues (4) | 13 – 12 | Buldogi Goulburn Workers | Owal Seiffert | 21 sierpnia 1977 | |
1978 | Queanbeyan United Blues (5) | 16 – 7 | Zielone diabły Crookwell | Owal Seiffert | 24 września 1978 | |
1979 | Zachodni Belconnen | 22 – 15 | Yass Sroki | D. Corey | Owal Seiffert | 16 września 1979 |
Grupa 19 Poniżej 18 lat | ||||||
1975 | Jeziora Zjednoczone Rekiny | 5 – 3 | Belconnen Zjednoczone Pantery | Manuka Owal | 14 września 1975 r. | |
1976 | Jeziora Zjednoczone Rekiny (2) | 26 – 2 | Batemans Bay Tygrysy | Owal Northbourne | 29 sierpnia 1976 | |
1977 | Jeziora Zjednoczone Rekiny (3) | 26 – 3 | Północne Niedźwiedzie Canberry | Manuka Owal | 4 września 1977 | |
1979 | Belconnen Zjednoczone Pantery | 24 – 5 | Galopujący z Canberry | Owal Northbourne | 23 września 1979 | |
ACTRL Poniżej 18 lat | ||||||
1980 | Tygrysy z Canberry | 22 – 7 | Galopujący z Canberry | C. Prawo | Owal Northbourne | 27 września 1980 |
1981 | Tygrysy z Canberry (2) | 25 – 6 | Yass Sroki | Owal Northbourne | 6 września 1981 | |
CDRL poniżej 18 roku życia | ||||||
1980 | Koguty Goulburn United (9) | 14 – 12 | Zachodni Belconnen | B. Jolly | Owal Northbourne | 27 września 1980 |
1981 | Belconnen Zachodnie (2) | 32 – 0 | Goulburn United Roosters | Owal Seiffert | 13 września 1981 | |
Tarcza Molonglo poniżej 18 roku życia | ||||||
1982 | Zjednoczone Doliny | 28 – 13 | Zachodni Belconnen | G. Jones | Arena Robotnicza | 19 września 1982 |
1983 | Belconnen Zachodnie (3) | 6 – 2 | Goulburn United Roosters | M. Sparks | Owal Seiffert | 18 września 1983 |
1984 | Belconnen Zjednoczone Pantery (2) | 16 – 12 | Kangury Queanbeyan | J. Naciśnij | Owal Northbourne | 16 września 1984 |
1985 | Woden Valley Rams | 11 – 8 | Kangury Queanbeyan | M. Sparks | Owal Northbourne | 8 września 1985 |
Tarcza Molonglo do lat 19 | ||||||
1986 | Belconnen Zjednoczone Pantery (3) | 12 – 0 | Queanbeyan United Blues | P. Stuarta | Owal Northbourne | 7 września 1986 |
1987 | Belconnen Zachodnie (4) | 18 – 0 | Woden Valley Rams | B. Keeley | Owal Northbourne | 30 sierpnia 1987 r |
1988 | Belconnen Wielka Rekiny | 13 – 0 | Queanbeyan United Blues | G. Eade | Owal Northbourne | 28 sierpnia 1988 |
1989 | Zachodni Belconnen (5) | 32 – 10 | Kangury Queanbeyan | G. Jones | Owal Northbourne | 17 września 1989 |
1990 | Belconnen Wielka Rekiny (2) | 18 – 6 | Kangury Queanbeyan | G. Henderson | Owal Seiffert | 15 września 1990 |
1991 | Belconnen Zjednoczone Rekiny (3) | 26 – 4 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | J. Elliotta | Owal Seiffert | 14 września 1991 |
1992 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen (6) | 16 – 4 | Yass Sroki | S. Harta | Owal Seiffert | 13 września 1992 |
1993 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen (7) | 21 – 8 | Gladiatorzy Goulburna | B. Cummins | Owal Seiffert | 12 września 1993 |
1994 | Byki Ginninderra | 16 – 8 | Woden Valley Rams | M. Harradine | Owal Seiffert | 4 września 1994 |
1995 | Dolina Smoków | 16 – 12 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | M. Harradine | Owal Seiffert | 17 września 1995 |
1996 | Queanbeyan United Blues (6) | 26 – 16 | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły | C. Wilsona | Owal Seiffert | 10 września 1996 |
1997 | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły (2) | 16 – 6 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | M. Harradine |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
16 września 1997 r. |
Canberry Raiders Cup do lat 19 | ||||||
1998 | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły (3) | 26 – 6 | Kangury Queanbeyan | B. Cobb | 13 września 1998 | |
1999 | Kangury Queanbeyan | 36 – 8 | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły | C. Wilsona | Owal Seiffert | 12 września 1999 |
2000 | Queanbeyan United Blues (7) | 12 – 2 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | C. Bonanno |
Margaret Donoghoe Owalne Queanbeyan |
10 września 2000 |
2001 | Wojownicy West Belconnen (8) | 22 – 10 | Queanbeyan United Blues | M. Laverty |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
26 sierpnia 2001 |
Canberry Raiders Cup poniżej 18 lat | ||||||
2002 | Goulburn Stockmen | 21 – 20 | Queanbeyan United Blues | D. Feenana | Owal Seiffert | 15 września 2002 r. |
2003 | Goulburn Stockmen (2) | 44 – 12 | Byki Gungahlin | R. Moore | Owal Seiffert | 31 sierpnia 2003 r. |
2004 | Tuggeranong Bushrangers | 32 – 12 | Byki Gungahlin | S. Johnsona | Owal Seiffert | 29 sierpnia 2004 |
2005 | Queanbeyan United Blues (8) | 26 – 20 | Yass Sroki | R. Moore | Owal Seiffert | 28 sierpnia 2005 |
2006 | Tuggeranong Bushrangers (2) | 34 – 12 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | P. Henderson | Owal Seiffert | 3 września 2006 |
2007 | Queanbeyan United Blues (9) | 34 – 16 | Tuggeranong Bushrangers | T. Flynn | Owal Seiffert | 9 września 2007 |
2008 | Byki Gungahlin (2) | 18 – 8 | Queanbeyan United Blues | J. Tennent | Owal Seiffert | 28 września 2008 |
2009 | Buldogi Goulburn Workers (4) | 26 – 24 | Byki Gungahlin | P. Flynn | Owal Seiffert | 27 września 2009 |
2010 | Tuggeranong Bushrangers (3) | 26 – 12 | Belconnen United Scholars | A. Williamsa | Owal Seiffert | 19 września 2010 |
Canberry Raiders Cup Under 18's Division 1 | ||||||
2011 | Tuggeranong Bushrangers (4) | 8 – 4 | Belconnen United Scholars | J. Zachód | Owal Seiffert | 11 września 2011 |
2012 | Belconnen United Scholars | 26 – 20 | Tuggeranong Bushrangers | M. Jones | Owal Seiffert | 23 września 2012 |
2013 | Buldogi Goulburn Workers (5) | 36 – 20 | Woden Valley Rams | J. Gould | Owal Seiffert | 1 września 2013 |
2014 | Tuggeranong Bushrangers (5) | 30 – 4 | Belconnen United Scholars | L. Dziki | Owal Seiffert | 7 września 2014 |
2015 | Barany Doliny Woden (2) | 24 – 14 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | O. Levido | Owal Seiffert | 6 września 2015 |
Canberry Raiders Cup poniżej 18 lat | ||||||
2016 | Tuggeranong Bushrangers (6) | 16 – 12 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | B. Savona | Owal Seiffert | 11 września 2016 |
2017 | Barany Doliny Woden (3) | 18 – 16 | Buldogi Goulburn Workers | A. Słowik | Owal Seiffert | 3 września 2017 |
2018 | Queanbeyan United Blues (10) | 28 – 18 | Buldogi Goulburn Workers | B. Seppala | Owal Seiffert | 2 września 2018 |
Canberry Raiders Cup Under 19's Division 1 | ||||||
2019 | Queanbeyan United Blues (11) | 26 – 10 | Buldogi Goulburn Workers | E. Fernance | Owal Seiffert | 8 września 2019 |
Canberry Raiders Cup do lat 19 |
Występ drużynowy
Wielkie finały Ligi Kobiet
Pora roku | Premiery | Wynik | Drugie miejsce | Sędzia | Miejsce wydarzenia | Data |
---|---|---|---|---|---|---|
Canberra Raiders Cup Liga Kobiet Tag | ||||||
2016 | Belconnen Wielka Rekiny | 20 – 4 | Tuggeranong Bushrangers | S. Cameron | Owal Seiffert | 11 września 2016 |
2017 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | 14 – 8 | Buldogi Goulburn Workers | J. Bolton | Owal Seiffert | 3 września 2017 |
2018 | Wojownicy West Belconnen (2) | 10 – 4 | Buldogi Goulburn Workers | A. Richardson | Owal Seiffert | 2 września 2018 |
2019 | Wojownicy West Belconnen (3) | 8 – 6 | Buldogi Goulburn Workers | G. Miles | Owal Seiffert | 8 września 2019 |
CRRL Cup Liga Kobiet Tag | ||||||
2020 | Queanbeyan United Blues | 18 – 14 | Byki Gungahlin | G. Miles |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
27 września 2020 |
Canberra Raiders Cup Liga Kobiet Tag |
Występ drużynowy
Wielkie finały drugiej ligi
Pora roku | Premiery | Wynik | Drugie miejsce | Sędzia | Miejsce wydarzenia | Data |
---|---|---|---|---|---|---|
Federalne Terytorium Stołeczne i Okręgowa Liga Rugby | ||||||
1927 | hala | 11 – 2 | Duntroon | Duntroon | 24 września 1927 | |
1928 | Acton Rovery | 7 – 3 | Russell Hill | I. Lotto | Manuka Owal | 1 września 1928 |
1929 | Miasto Południowe | 13 – 2 | hala | |||
1930 | Zachodnie miasto | 6 – 5 | hala | |||
1931 | Miasto Północne | 7 – 0 | Miasto Południowe | |||
1932 | Zachodnie miasto (2) | 11 – 0 | Miasto Północne | |||
1933 | Miasto Południowe (2) | 7 – 5 | hala | Manuka Owal | 2 września 1933 | |
1934 | Miasto Południowe (3) | 9 – 8 | Molonglo | Stevens | 1 września 1934 | |
1935 | Miasto Południowe (4) | 8 – 7 | Molonglo | |||
1936 | Queanbeyan United Blues | 6 – 0 | Miasto Canberry | J. Baker | Owal Northbourne | 19 września 1936 |
ACT Okręgowa Liga Rugby | ||||||
1946 | Miasto Północne (2) | 15 – 5 | Zachodnie miasto | Wystawa Queanbeyan | 22 września 1946 | |
1947 | Miasto Północne (3) | 6 – 3 | Causeway Rovery | 6 września 1947 | ||
1948 | Miasto Północne (4) | 15 – 10 | Causeway Rovery | Owal Northbourne | 28 sierpnia 1948 | |
1949 | Miasto Północne (5) | 8 – 0 | Causeway Rovery | |||
1950 | Miasto Północne (6) | 10 – 9 | Causeway Rovery | |||
1951 | Causeway Rovery | 10 – 9 | Miasto Północne | |||
1952 | Kapitanowie Flat Redmen | 11 – 10 | Causeway Rovery | Owal Northbourne | 21 września 1952 | |
1953 | Miasto Północne | 21 – 2 | Causeway Rovery | 30 sierpnia 1953 | ||
1964 | Harman/Granatowy | 20 – 15 | Causeway Rovery | |||
1965 | Królewskie Australijskie Siły Powietrzne | 11 – 3 | Kapitanowie Flat Redmen | |||
1966 | Tygrysy Bungendore | 9 – 7 | Braidwood niedźwiedzie | |||
1967 | Kangury Queanbeyan | 11 – 9 | Tygrysy Bungendore | 27 sierpnia 1967 | ||
1968 | Kapitanowie Flat Redmen (2) | 4 – 3 | Tygrysy Bungendore | Owal Northbourne | 25 sierpnia 1968 | |
1969 | Woden Valley Rams | 30 – 4 | ANU-Harman | Owal Seiffert | 23 sierpnia 1969 | |
1970 | Kapitanowie Flat Redmen (3) | 12 – 7 | Woden Valley Rams | Owal Seiffert | 30 sierpnia 1970 | |
1971 | Kapitanowie Flat Redmen (4) | 25 – 8 | Święci św. Krzysztofa | Owal Northbourne | 5 września 1971 | |
1972 | Północne Niedźwiedzie Canberry | 39 – 16 | Kapitanowie Flat Redmen | B. Chapman | Manuka Owal | 10 września 1972 |
1973 | Zachodnia Canberry | 25 – 6 | Belconnen Zjednoczone Pantery | Manuka Owal | 9 września 1973 | |
1974 | Tygrysy z Bungendore (2) | 5 – 3 | Australijski Uniwersytet Narodowy | A. Laird | Manuka Owal | 8 września 1974 |
1975 | Harman Żeglarze | 13 – 4 | Zachodnia Canberry | Manuka Owal | 14 września 1975 r. | |
1976 | Wielbłądy Canberry | 12 – 7 | Harman Żeglarze | Owal Northbourne | 29 sierpnia 1976 | |
Grupa 19 Druga liga | ||||||
1977 | Wielbłądy Canberry (2) | 7 – 5 | Kapitanowie Flat Redmen | Manuka Owal | 4 września 1977 | |
1978 | Kapitanowie Płaskie Czerwoni (5) | 16 – 3 | Wielbłądy Canberry | Owal Northbourne | 3 września 1978 | |
1979 | Kapitanowie Flat Redmen (6) | 21 – 7 | Australijski Uniwersytet Narodowy | J. Ellis | Owal Northbourne | 23 września 1979 |
ACT Rugby League Druga liga | ||||||
1980 | Wielbłądy Canberry (3) | 15 – 10 | Kapitanowie Flat Redmen | N. Wardle | Owal Northbourne | 27 września 1980 |
1981 | Kapitanowie Płascy Czerwoni (7) | 15 – 5 | Wielbłądy Canberry | J. Ellis | Owal Northbourne | 6 września 1981 |
1982 | Jeziora Zjednoczone Rekiny | 18 – 5 | Północne Niedźwiedzie Canberry | R. Cambridge | Arena Robotnicza | 19 września 1982 |
1983 | Weston Creek | 18 – 6 | Harman Żeglarze | R. Lloyd | Owal Seiffert | 18 września 1983 |
1984 | Żeglarze Harmanów (2) | 28 – 8 | Północne Niedźwiedzie Canberry | D. Iskry | Owal Northbourne | 16 września 1984 |
1985 | Wielbłądy Ambasador (4) | 38 – 6 | Północne Niedźwiedzie Canberry | D. Iskry | Owal Northbourne | 8 września 1985 |
Puchar Canberry | ||||||
1986 | Yass Sroki | 13 – 6 | Ambasador Wielbłądów | A. Thompsona | Owal Northbourne | 21 września 1986 |
1987 | Strzelanie Roos | 10 – 6 | Dolina mężów stanu | G. Jones | Owal Northbourne | 30 sierpnia 1987 r |
1988 | Dolina mężów stanu | 7 – 2 | Koparki Queanbeyan RSL | G. Jones | Owal Northbourne | 28 sierpnia 1988 |
1989 | Koparki Queanbeyan RSL | 35 – 2 | Giganci z Canberry | N. Maher | Owal Northbourne | 17 września 1989 |
1990 | Sroki Yassa (2) | 26 – 18 | Tygrysy Bungendore | G. Jones | Owal Seiffert | 15 września 1990 |
1991 | Wojownicy Bogong | 34 – 16 | Dolina Smoków | A. Thompsona | Owal Seiffert | 14 września 1991 |
1992 | Dolina Smoków | 24 – 20 | Dolina mężów stanu | A. Thompsona | Owal Seiffert | 13 września 1992 |
1993 | Kopaczki Jerrabomberra (2) | 28 – 8 | Wojownicy Bogong | R. Cranston | Owal Seiffert | 12 września 1993 |
Złoty Puchar Canberry | ||||||
1994 | Zielone diabły Crookwell | 20 – 12 | Kopaczki Jerrabomberra | J. Elliotta | Owal Northbourne | 27 sierpnia 1994 |
Kubek Canberry niebieski | ||||||
1994 | East Canberry United | 15 – 8 | Gladiatorzy z Canberry | B. Cummins | Owal Northbourne | 27 sierpnia 1994 |
Puchar Canberry | ||||||
1995 | Żagle Piraci | 6 – 4 | Tygrysy Bungendore | B. Cummins | Owal Seiffert | 2 września 1995 |
1996 | Żeglarze Harmanów (3) | 14 – 12 | Żagle Piraci | R. Gallacher | ||
1997 | Doliny mężowie stanu (2) | 20 – 16 | Rycerze Południowego Tuggeranong | B. Cobb | Boomanulla Oval | |
1998 | Tygrysy z Bungendore (3) | 30 – 6 | Goulburn Stockmen | G. Pfeiffer | ||
George wziął tarczę | ||||||
1995 | Sroki Yassa (3) | 15 – 4 | Kopaczki Jerrabomberra | R. Cranston | Owal Seiffert | 2 września 1995 |
1996 | Giełda Goulburn Rabbitohs | 16 – 6 | Zielone diabły Crookwell | R. Cranston | ||
1997 | Sroki Yassa (4) | 32 – 12 | Żagle Piraci | G. Pfeiffer | ||
1998 | Sroki Yassa (5) | 30 – 8 | Rycerze Południowego Tuggeranong | B. Bolton | ||
1999 | Tygrysy z Bungendore (4) | 17 – 16 | Zielone diabły Crookwell | B. Bolton | Owal Seiffert | 12 września 1999 |
2000 | Rycerze Południowego Tuggeranong | 20 – 12 | Giełda Goulburn Rabbitohs | I. Freeman | ||
2001 | Tygrysy z Bungendore (5) | 26 – 14 | Rycerze Południowego Tuggeranong | R. Gallacher |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
|
2002 | Ogiery Cooma | 18 – 16 | Zielone diabły Crookwell | R. Gallacher | Owal Seiffert | 15 września 2002 r. |
2003 | Ogiery Cooma | 16 – 14 | Binalong Bramini | D. Feenana | Owal Seiffert | 31 sierpnia 2003 r. |
2004 | Uczeni uniwersyteccy | 28 – 8 | Poszukiwacze Boomanulli | D. Feenana | Owal Seiffert | 29 sierpnia 2004 |
2005 | Zielone Diabły Krzywizny (2) | 34 – 22 | Tuggeranong Bushrangers | S. Johnsona | Owal Seiffert | 28 sierpnia 2005 |
2006 | Zielone diabły Crookwell (3) | 14 – 8 | Tygrysy Bungendore | R. Moore | Owal Seiffert | 3 września 2006 |
2007 | Tuggeranong Bushrangers | 17 – 14 | Tygrysy Bungendore | R. Moore | Owal Seiffert | 9 września 2007 |
2008 | Tygrysy z Bungendore (6) | 23 – 14 | Południowo-zachodni bramini | M. Dagwell | Owal Seiffert | 28 września 2008 |
2009 | Utwardź jastrzębie | 17 – 14 | Tygrysy Bungendore | J. Tennent | Owal Seiffert | 27 września 2009 |
2010 | Binalong Bramini | 25 – 12 | Utwardź jastrzębie | J. Zachód | Owal Seiffert | 19 września 2010 |
2011 | Tygrysy z Bungendore (7) | 28 – 22 | Binalong Bramini | M. Forster | Owal Seiffert | 11 września 2011 |
2012 | Hall Hornets | 34 – 12 | Tygrysy Bungendore | T. Flynn | Najeźdźcy Belconnen | |
2013 | Binalong Bramini (2) | 32 – 6 | Utwardź jastrzębie | M. Jones | Teren rekreacyjny Binalong | 31 sierpnia 2013 |
2014 | Binalong Bramini (3) | 30 – 4 | Utwardź jastrzębie | R. Moore | Teren rekreacyjny Binalong | 30 sierpnia 2014 |
2015 | Tygrysy z Bungendore (8) | 28 – 12 | Yass Sroki | H. Fallah | Mick Sherd Oval | 29 sierpnia 2015 |
2016 | Niedźwiedzie z północnej Canberry (2) | 17 – 12 | Utwardź jastrzębie | H. Fallah | Owal McLeana | 10 września 2016 |
2017 | Twarde Jastrzębie (2) | 24 – 20 | Zielone diabły Crookwell | T. Flynn | Owalny pomnik Crookwella | 9 września 2017 |
2018 | Zielone diabły Crookwell (4) | 22 – 16 | Północne Niedźwiedzie Canberry | G. Wddowson | Owalny pomnik Crookwella | 8 września 2018 |
2019 | Niedźwiedzie z północnej Canberry (3) | 24 – 16 | Zielone diabły Crookwell | G. Wddowson | Jamison Oval | 14 września 2019 |
2020 | Gordon Górale | 24 – 10 | Tygrysy Bungendore | L. Barrow | Mick Sherd Oval | 26 września 2020 |
Występ drużynowy
Druga liga do lat 18/19 – wielki finał
Pora roku | Premiery | Wynik | Drugie miejsce | Sędzia | Miejsce wydarzenia | Data |
---|---|---|---|---|---|---|
George wziął tarczę poniżej 18 roku życia | ||||||
1995 | Tygrysy Wschodniej Canberry | 30 – 6 | Yass Sroki | B. Northey | Owal Seiffert | 2 września 1995 |
1996 | Giełda Goulburn Rabbitohs | 22 – 0 | Yass Sroki | M. Cutler | ||
Canberry Raiders Cup Under 18's Division 2 | ||||||
2011 | Kangury Queanbeyan | 32 – 26 | Queanbeyan United Blues | A. Williamsa | Owal Seiffert | 11 września 2011 |
2012 | Tygrysy Bungendore | 28 – 12 | Tuggeranong Bushrangers | J. Zachód | Owal Seiffert | 23 września 2012 |
2013 | Byki Gungahlin | 24 – 16 | Kangury Queanbeyan | L. Barrow | Owal Seiffert | 1 września 2013 |
2014 | Tuggeranong Bushrangers | 30 – 6 | Byki Gungahlin | J. Gould | Owal Seiffert | 7 września 2014 |
2015 | Byki Gungahlin (2) | 20 – 14 | Tuggeranong Bushrangers | L. Barrow | Owal Seiffert | 6 września 2015 |
Liga Juniorów o Tarczę George'a Tooke | ||||||
2016 | Tuggeranong Bushrangers (2) | 14 – 4 | Utwardź jastrzębie | J. Gould | Owal McLeana | 10 września 2016 |
2017 | Utwardź jastrzębie | 36 – 0 | Północne Niedźwiedzie Canberry | L. Barrow | Owalny pomnik Crookwella | 9 września 2017 |
2018 | Yass Sroki | 10 – 2 | Harden-Boorowa | J. Wharinga | Owalny pomnik Crookwella | 8 września 2018 |
Canberry Raiders Cup Under 19's Division 2 | ||||||
2019 | Tuggeranong Bushrangers (3) | 15 – 12 | Północne Niedźwiedzie Canberry | C. Davis | Jamison Oval | 14 września 2019 |
Występ drużynowy
Wielki finał drugiej ligi kobiet Ligi Kobiet
Występ drużynowy
Wielkie finały kobiet
Pora roku | Premiery | Wynik | Drugie miejsce | Sędzia | Miejsce wydarzenia | Data |
---|---|---|---|---|---|---|
ACT Kobiet Rugby League | ||||||
1991 | Tygrysy Wschodniej Canberry | 16 – 0 | Galopujący z Gungahlin | Owal Seiffert | 14 września 1991 | |
1992 | Tygrysy Wschodniej Canberry (2) | 24 – 6 | Woden Valley Rams | R. Łukasz | Owal Seiffert | 13 września 1992 |
1993 | Tygrysy z East Canberry (3) | 42 – 0 | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | R. Łukasz | Owal Seiffert | 12 września 1993 |
1994 | Ucieczki z Canberry (4) | 14 – 8 | Dolina Smoków | K. Hopkins | Owal Seiffert | 4 września 1994 |
1995 | Rozbitkowie Tuggeranong | 8 – 4 | Woden Valley Rams | B. Chapman | Owal Seiffert | 2 września 1995 |
1996 | R. Łukasz | Owal Seiffert | 10 września 1996 | |||
1997 | D. Hall |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
16 września 1997 r. | |||
1998 | Woden Weston Rams | 26 – 4 | Northside damskie | C. Słowik | 13 września 1998 | |
1999 | Byki Gungahlin | D. Hall | Owal Seiffert | 12 września 1999 | ||
2000 | Byki Gungahlin (2) | D. Hall |
Margaret Donoghoe Owalne Queanbeyan |
10 września 2000 | ||
2001 | Byki Gungahlin (3) | definitywnie | Kangury Queanbeyan | K. Hopkins |
Seiffert Owalne Queanbeyan |
26 sierpnia 2001 |
2002 | Byki Gungahlin (4) | C. Słowik | Owal Seiffert | 15 września 2002 r. | ||
2003 | B. Pas | Owal Seiffert | 31 sierpnia 2003 r. | |||
Katrina Wachlująca Tarcza | ||||||
2017 | Queanbeyan United Blues | 26 – 16 | Goulburn Stockmen | C. Słowik | Owal Seiffert | 3 września 2017 |
2018 | Goulburn Stockmen | 20 – 8 | Yass Sroki | E. Fernance | Owal Seiffert | 2 września 2018 |
2019 | Yass Sroki | 18 – 8 | Dolina Smoków | A. Blackman | Stadion GIO | 7 września 2019 |
2020 | Krzaczaki | 22 – 12 | Queanbeyan United Blues | A. Blackman | Owal Seiffert | 27 września 2020 |
Występ drużynowy
Zdobywcy medali McIntyre (pierwszej klasy gracz roku)
Zdobywcy nagród
Rok | Gracz | Klub |
---|---|---|
1986 | Brett Coombs | Wojownicy z Zachodniego Belconnen |
1987 | Ian Baker | Kangury Queanbeyan |
1988 | Clyde Chatfield | Yass Sroki |
1989 | Gary Kingham | Wojownicy z Zachodniego Belconnen |
1990 | Glenn Wood | Tygrysy Wschodniej Canberry |
1991 | Tony Adam | Wojownicy z Zachodniego Belconnen |
Scott Griffiths | Belconnen Wielka Rekiny | |
1992 | Scott Griffiths | Queanbeyan United Blues |
1993 | Chris Cuthbertson | Queanbeyan United Blues |
1994 | Michael Mantelli | Kangury Queanbeyan |
1995 | David Gray | Queanbeyan United Blues |
Craig Breen | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | |
Troy Clear | ||
1996 | Brendan Norton | Woden Valley Rams |
1997 | Robert Daniel | Woden Valley Rams |
1998 | Dallas Yow Yeh | Queanbeyan United Blues |
1999 | Nick Stanton | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły |
Andrzej Theuma | Ogiery Cooma | |
2000 | Nick Stanton | Tuggeranong Zjednoczone Bawoły |
2001 | Nick Stanton | Byki Gungahlin |
2002 | Adam Peters | Wojownicy z Zachodniego Belconnen |
2003 | Richie Allan | Byki Gungahlin |
2004 | Michael Mondo | Tuggeranong Bushrangers |
2005 | Brenton Lawrence | Tuggeranong Bushrangers |
2006 | Tim Donovan | Uczeni z North Belconnen |
2007 | Ben Nicoll | Tuggeranong Bushrangers |
Łukasz Szary | Wojownicy z Zachodniego Belconnen | |
2008 | Michael Dodson | Buldogi Goulburn Workers |
Brenton Lawrence | Woden Valley Rams | |
2009 | Liam Taylor | Wojownicy z Zachodniego Belconnen |
2010 | Mateusz Gafa | Belconnen United Scholars |
2011 | Steve McLean | Queanbeyan United Blues |
2012 | Brent Crisp | Belconnen United Scholars |
Michael Dodson | Buldogi Goulburn Workers | |
2013 | Daniel York | Buldogi Goulburn Workers |
2014 | Jordan Macey | Kangury Queanbeyan |
2015 | Jacka Millera | Kangury Queanbeyan |
2016 | Robert Roberts | Wojownicy z Zachodniego Belconnen |
2017 | Brent Crisp | Kangury Queanbeyan |
2018 | Toma Warnera | Yass Sroki |
Michael Gilmour | Woden Valley Rams | |
2019 | Mitchell Cornish | Buldogi Goulburn Workers |
2020 | Mitchel Souter | Poszukiwacze Canberry U20s |
Jordana Williamsa | ||
Brayden Robertson | Woden Valley Rams | |
2021 | Joshua Ayers | Wojownicy z Zachodniego Belconnen |
Tre Holten-Williams | Byki Gungahlin |
Wielu zwycięzców
Gracz | Wygrała | Lata |
---|---|---|
Nick Stanton | 3 | 1999, 2000, 2001 |
Scott Griffiths | 2 | 1991, 1992 |
Brenton Lawrence | 2 | 2005, 2008 |
Michael Dodson | 2 | 2008, 2012 |
Brent Crisp | 2 | 2012, 2017 |
pory roku
- Liga Rugby Canberry 2016
- 2017 Canberry Rugby League
- Liga Rugby Canberry 2018
- Liga Rugby Canberry 2019
- Liga Rugby Canberry 2020
- 2021 Canberra Liga Rugby