Lake Street (Chicago) - Lake Street (Chicago)
200 na północ (w pętli ) Generał Ulysses S. Grant Highway | |
Utrzymywane przez | IDOT i CDOT |
Długość | 34,4 mil (55,4 km) |
West End | US 20 / Obwodnica Elgin przy Villa Street w Elgin |
Wschodni kraniec | Centrum Chicago przy Upper Stetson Avenue |
Lake Street to ulica wschód-zachód w Chicago i część jego przedmieść. Część Lake Street jest oznaczona jako US Route 20 . Lake Street zaczyna się w centrum Chicago i prowadzi na zachód do wschodniego końca obwodnicy Elgin wokół podmiejskiego Elgin . Ulica biegnie przez miasto na zachód, a następnie zaczyna poruszać się w kierunku północno-zachodnim przez kilka przedmieść. Ulica ma odległość około 34,4 mil (55,4 km).
Opis trasy
Lake Street zaczyna się na końcu na obwodnicy Elgin i skrzyżowaniu Shales Pkwy i Bluff City Blvd. US 20 pochodzi z obwodnicy Elgin na Lake St. Następnie przecina Kanadyjską Kolej Narodową i ma sygnalizację świetlną z drogą podmiejską. Następnie stopniowo wspina się na wzgórze i ma kolejne światła drogowe z salonami samochodowymi po lewej stronie, patrząc na wschód. Następnie przechodzi przez niektóre obszary mieszkalne i ma połączenie z Illinois Route 59 (IL 59). Po przejściu thorugh więcej obszarów mieszkalnych i jakieś magazyny, przecina pod Metra „s Milwaukee dystrykcie West linii i spełnia bieżące zachodni kraniec Illinois Route 390 (IL 390). Po przejściu przez kolejne dzielnice mieszkalne i sklepy, wkracza do Bloomingdale . Mijając sklepy i stacje benzynowe, przechodząc przez las i przechodząc obok magazynów, spotyka I-355 .
Idąc dalej na wschód, Lake Street mija centra handlowe wraz z innymi dzielnicami mieszkalnymi, jednocześnie biegnąc równolegle do drogi ekspresowej Eisenhowera . Lake Street ma dużo sygnalizacji świetlnej w Addison. i przecina Salt Creek i Illinois Route 83 (IL 83). Ponieważ część Lake Street w Elmhurst została zastąpiona przez Eisenhower Expressway , US 20 biegnie na Eisenhower przez 0,97 mil (1,56 km), Lake St. kontynuuje się naprzeciwko autostrady międzystanowej i US 20 kontynuuje z I-290 i znajduje wyjście na jezioro ul. Kończy się ponownie przed kontynuowaniem na kolejnej rampie prowadzącej do kontynuacji w Stone Park .
W Stone Park , Lake Street biegnie równolegle z US 20 i przechodzi przez kolejne centra handlowe. Na Mannheim Road, Eastbound US 20 skręca na południe z US Routes 12 i 45 . Kontynuuje na wschód od Mannheim Road po opuszczeniu 20 US. Następnie przecina Union Pacific Railroad i mija więcej obszarów mieszkalnych i ma skrzyżowanie z Illinois Route 171 (IL 171). Skręca na wschód i równolegle do Union Pacific Railroad przechodzi przez Maywood i River Forest, zanim przetnie Illinois Route 43 w Oak Park (IL 43) i Illinois Route 50 (IL 50).
W South Austin kończy się krzyżami pod Union Pacific i kontynuuje na południowy wschód z torami CTA pośrodku. Przechodzi przez Garfield Park i biegnie na wschód w kierunku centrum Chicago. Przecina tory kolejowe i tory CTA, a następnie podnoszą się, ponieważ są częścią systemu Chicago „L” . Przecina ona główne ulice Chicago i posiada częściowe połączenie z Kennedy Expressway i Interstates 90 i 94 . Następnie kontynuuje na wschód i kończy się na Stetson Avenue.
Historia
Większość Lake Street była kiedyś oznaczona jako US 20. W 1938 US 20 została przeniesiona na Mannheim Road i La Grange Road. Pozostały segment Lake Street stał się City US 20. W 1960 został przemianowany na Business US 20. W 1968 wszystkie oznaczenia zostały usunięte z Lake Street na wschód od Mannheim Road.
Główne skrzyżowania
Hrabstwo | Lokalizacja | mi | km | Cele podróży | Uwagi | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
gotować | Elgin | 0.0 | 0.0 | US 20 zachód (obwodnica Elgina) | Zachodni koniec terminu | ||
Shales Parkway | |||||||
Bartletta | 1,8 | 2,9 | IL 59 (Sutton Road) | Wymieniać | |||
DuPage | Hanower Park | 5,7 | 9,2 |
IL 390 (opłata drogowa Elgin-O'Hare) |
Wymiana tylko I-PASS; obecny koniec IL 390 | ||
Addisona | 11,7 | 18,8 |
I-355 (Weterans Memorial Tollway) do I-290 (Eisenhower Expressway) |
Wymieniać | |||
Medina | 11,9 | 19,2 | IL 53 (Rohlwing Road) | ||||
Linia Elmhurst – Addison | 15,6 | 25,1 | IL 83 (autostrada Kingery) do I-290 (droga ekspresowa Eisenhowera) | Wymieniać | |||
Elmhurst | 17 | 27 | US 20 wschód / I-290 (Eisenhower Expressway) | Wymieniać; wschodni kraniec współbieżności US 20 (segment zachodni) | |||
Luka w trasie | |||||||
18,9 | 30,4 | I-290 (droga ekspresowa Eisenhowera) / USA 20 na zachód | Tylko wejście w kierunku wschodnim US 20 (Lake Street); zachodni koniec współbieżności US 20 (segment wschodni) | ||||
gotować | Jezioro Północne | 19 | 31 |
I-294 północ (Trójstanowa droga płatna) |
Tylko wejście w kierunku północnym I-29494 | ||
Kamienny Park | 20,8 | 33,5 | US 20 wschód / US 12 / US 45 (Mannheim Road) | Wschodni koniec współbieżności 20 US | |||
Maywood | 23,4 | 37,7 | IL 171 (1 Aleja) | ||||
Oak Park – linia River Forest | 24,9 | 40,1 | IL 43 (aleja Harlema) | ||||
Chicago | 28,3 | 45,5 | IL 50 (Północna Aleja Cicero) | ||||
33,3 | 53,6 | I-90 / I-94 wschód (droga ekspresowa Kennedy'ego) | zjazd w kierunku zachodnim I-90/I-94; wejście w kierunku wschodnim I-90/I-94 | ||||
34,4 | 55,4 | North Upper Stetson Avenue | wschodni koniec | ||||
1000 mil = 1,609 km; 1000 km = 0,621 mil |