Masivo Integrado de Occidente - Masivo Integrado de Occidente
Przegląd | |
---|---|
Widownia | Santiago de Cali , Kolumbia |
Rodzaj transportu | Szybki transport autobusowy |
Liczba linii | 6 |
Liczba stacji | 77 |
Stronie internetowej |
MIO Metrocali |
Operacja | |
Rozpoczęto operację | 2009 |
Operator (y) | Metro Cali SA |
Techniczny | |
Długość systemu | 243km |
Masivo Integrado de Occidente (angielski: Zachodnia Mass Integrated ), określane również jako MIO , to bus rapid transit system, który służy Santiago de Cali , Kolumbia . System jest obsługiwany przez autobusy przegubowe, które poruszają się po wydzielonych pasach. Około 97% obwodu przestrzennego miasta zostanie objęte tym systemem, obejmującym prawie 243 kilometry. MIO pokryje około 72% potrzeb Cali w zakresie transportu publicznego .
Projekt został uruchomiony dzięki inwestycji o wartości 405 mln USD; 70% wniesiony przez rząd Kolumbii, a pozostałe 30% przez gminę Cali. Środki te przeznaczone są na finansowanie infrastruktury MIO: budowy szybów, stacji paliw, postojów, systemu stacji, kładek dla pieszych, terminali i placów. Autobusy przegubowe mogą pomieścić 160 pasażerów i poruszają się wyłącznie po bagażnikach; z kolei autobusy rejestrowe będą przewozić od 80 do 100 osób i będą jeździć tramwajami i specjalnymi objazdami. System działa regularnie od 5:00 do 23:00.
Trasy i stacje
MIO ma następujące trasy:
- Drogi krajowe
- Trasy oznaczone literą E są ekspresowe i nie zatrzymują się na wszystkich stacjach
- E21 : początek w terminalu Menga; zatrzymuje się na wszystkich stacjach Avenida 3ra Norte do stacji Torre de Cali, a następnie zatrzymuje się tylko na Plaza de Cayzedo (w kierunku południowym), Centro (w kierunku południowym), Petecuy (w kierunku północnym), San Pedro (w kierunku północnym), San Bosco , Estadio, Tequendama, Unidad Deportiva, Pampalinda, Caldas, Meléndez, Buitrera Stations i kończy się na stacji Universidades.
- E27 : Zaczyna się na terminalu Menga, wjeżdża do dzielnicy Álamos, a następnie zatrzymuje się na wszystkich stacjach Avenida 3ra Norte aż do stacji Las Américas, opuszcza ekskluzywny pas autobusowy i jedzie na przystanki autobusowe na Avenida 2 Norte i Calle 5, a następnie wraca do ekskluzywny pas autobusowy i zatrzymuje się tylko na stacjach Manzana del Sabre, Estadio, Lido, Unidad Deportiva, Pampalinda i kończy się na stacji Capri.
- E27B : Wykonuje tę samą trasę co E27 między stacjami Las Américas i Unidad Deportiva, w godzinach szczytu.
- E31 : start w terminalu Paso del Comercio; zatrzymuje się na stacjach Chiminangos, Flora Industrial, Salomia, Popular, San Pascual (w kierunku północnym), Manzana del Sabre, Unidad Deportiva, Pampalinda, Capri, Meléndez, Buitrera i kończy na stacji Universidades.
- E37 : rozpoczyna się w terminalu Paso del Comercio; zatrzymuje się w Chiminangos, Flora Industrial, Salomia, Manzanares, Torre de Cali, La Ermita (na południe), Centro (na południe), Petecuy (na północ), San Pedro (na północ), San Bosco, Santa Librada, Estadio, Tequendama Stacje i kończą się na stacji Unidad Deportiva.
- E41 : rozpoczyna się w terminalu Andrés Sanín; zatrzymuje się na każdej stacji Carrera 15 aż do stacji Belalcázar, a następnie zatrzymuje się tylko na stacjach Unidad Deportiva, Pampalinda, Refugio, Caldas, Capri, Buitrera i kończy się na stacji Universidades.
- E52 : start na stacji Nuevo Latir; zatrzymuje się na stacjach Amanecer, Troncal Unida, Calipso Terminal, Conquistadores, Santa Mónica, Primitivo, Torre de Cali, Versalles i kończy na głównym dworcu autobusowym. Trasa ta działa również tylko w godzinach szczytu.
- Trasy oznaczone literą T to pnie i zatrzymują się na wszystkich stacjach
- T31 : Rozpoczyna się w Paso del Comercio Terminal i kończy na stacji Universidades.
- T40 : rozpoczyna się w terminalu Andrés Sanín i kończy na stacji Centro.
- T42 : Zaczyna się w dzielnicy Pízamos i kończy na Centralnym Dworcu Autobusowym.
- T47B : rozpoczyna się w terminalu Andrés Sanín i kończy na stacji Unidad Deportiva.
- T50 : zaczyna się na stacji Nuevo Latir i kończy na stacji Centro.
- T57A : zaczyna się na stacji Nuevo Latir i kończy na stacji Unidad Deportiva.
- Drogi krajowe
- Avenida Las Américas
- Avenida 3rd North
- Calle 5ta - Carrera 100
- Carrera 15
- Calle 15 (w jedną stronę)
- Calle 13 (w jedną stronę)
- Carrera 1ra
- Carrera 28D
- Carrera 17
- Terminale transferowe
- Terminal Menga
- Terminal Cañaveralejo
- Terminal Andrés Sanín
- Terminal Calipso
- Terminal Paso del Comercio
Taryfy
Standardowa taryfa to 2200 peso kolumbijskich , czyli około 0,62 USD.
Bibliografia
- ^ „Zarchiwizowana kopia” . Zarchiwizowane od oryginału w dniu 2008-07-08 . Źródło 2009-01-24 . CS1 maint: zarchiwizowana kopia jako tytuł ( link ) Opis MIO.
- ^ (artykuł w języku hiszpańskim) https://www.elpais.com.co/ultimo-minuto/pasaje-del-mio-subira-100-a-partir-del-martes-16-de-julio.html