Trasa Massachusetts 113 - Massachusetts Route 113
Trasa 113 | ||||
---|---|---|---|---|
Informacje o trasie | ||||
Utrzymywane przez MassDOT | ||||
Długość | 50,53 mil (81,32 km) | |||
Istniejące | do 1930-obecnie | |||
Główne skrzyżowania | ||||
West End | Trasa 119 w Pepperell | |||
Wschodni kraniec | US 1 / Trasa 1A w Newburyport | |||
Lokalizacja | ||||
Powiaty | Middlesex , Essex | |||
System autostrad | ||||
|
Trasa 113 to trasa stanu Massachusetts o długości 50,53 mil (81,32 km) ze wschodu na zachód, która łączy miasta w dolinie rzeki Merrimack w północno-wschodnim Massachusetts. Jej zachodni koniec znajduje się na Route 119 w Pepperell, a wschodni na Route 1 (US 1) i Route 1A w Newburyport.
Opis trasy
Trasa 113 zaczyna się na Route 119 w Pepperell . Kieruje się na wschód przez centrum miasta, przecinając trasę 111 i rzekę Nashua, po czym kontynuuje na wschód do Dunstable . Trasa 113 działa jako główna trasa przez miasto, przecinając Łososiowy Potok przed przejściem przez centrum miasta. Następnie wjeżdża do Tyngsborough , gdzie spotyka się z US Route 3 przy zjeździe 35. Na Middlesex Street trasa 113 zbiega się z Route 3A , przechodząc przez rzekę Merrimack tą trasą, a następnie rozdziela się wzdłuż nowej linii o nazwie Charles Chronopoulos Way, a następnie skręca na południe wzdłuż Bulwar Pawtucketa.
Jako Pawtucket Boulevard, Trasa 113 biegnie wzdłuż Merrimack do miasta Lowell . Po dotarciu do Lowell, Trasa 113 działa jako droga parkowa wzdłuż północnego brzegu rzeki, przecinając most Rourke i most O'Donnell w pobliżu wodospadu Pawtucket, zanim oddzieli się od drogi parkowej, która zamienia się w autostradę VFW. Trasa 113 skręca na północ, przecinając się do Dracut . Przecina Beaver Brook przed skrzyżowaniem z Route 38 w pobliżu centrum miasta. Stamtąd trasa 113 biegnie przez wiejską część Dracut do Methuen i hrabstwa Essex .
W Methuen, Trasa 113 spotyka Trasę 110 na skrzyżowaniu z Interstate 93 (Exit 46). Niedługo potem dwie trasy rozdzieliły się, a trasa 113 zmierzała do centrum Methuen. Przecina się z Trasą 28 przed kontynuowaniem na wschód, z dwoma wyjściami Trasy 213 (łącznik pętli) stykających się z trasą przed i za centrum handlowym Loop . Następnie przecina tę trasę i I-495 bez skrzyżowania, przed ponownym spotkaniem z Trasą 110, rozpoczynając długą zbieżność z tą trasą, która prowadzi do Haverhill .
W Haverhill, trasy 113 i 110 podążają północnym brzegiem Merrimack i spotykają się z I-495 przy zjeździe 49. Trasy rozdzielają się na Emerson Street, gdzie trasa 110 skręca na północ. Trasa 113 przecina trasę 125 na północ od mostu Basiliere, który prowadzi do części miasta Bradford . Następnie łączy się z Route 97 na Ginty Boulevard, biegnąc jednocześnie przez wschodni kraniec miasta, mijając Szpital Świętej Rodziny w Merrimack Valley, Riverside Park i Trinity Stadium, znany lokalnie jako miejsce wystawy przedstawiającej Babe Rutha . Trasy 113 i 97 przecinają Bates Bridge do Groveland , gdzie ponownie się rozdzielają, a trasa 113 kieruje się na północny wschód wzdłuż rzeki.
Trasa 113 przechodzi przez miasto West Newbury jako główną ulicę tego miasta, przed przekroczeniem rzeki Artichoke do Newburyport , na południe od Maudslay State Park. W Newburyport przecina I-95 przy zjeździe 57. Następnie biegnie na wschód w kierunku centrum miasta, kończąc się na skrzyżowaniu trasy 1A z jej nadrzędną trasą US Route 1 , która w tym miejscu jest autostradą.
Historia
Chociaż zachodnia końcówka Route 113 nigdy się nie zmieniła, jej wschodni koniec się zmienił. Pierwotnie kończył się gdzieś w Tyngsborough , prawdopodobnie na lub w pobliżu US Route 3 . Do 1933 r. został rozszerzony na teren Methuen , a do 1939 r. został rozbudowany do obecnego końca, dziedzicząc ten odcinek po Drodze 125 .
Projekt rehabilitacji mostu Tyngsborough o wartości 24 milionów dolarów rozpoczął się w 2005 roku. Naprawy trwały około siedmiu lat, a pierwotny most został ponownie otwarty rano 11 września 2012 roku. Pod koniec 2011 roku ruch drogowy na wschód od mostu został przekierowany na oddal się od rzeki Merrimack, zanim wrócisz do pierwotnego prawa drogi. Jednak pierwotna trasa pozostaje otwarta dla ruchu lokalnego.
W 2010 roku rozpoczęto projekt zastąpienia mostu Bates w Haverhill/Groveland nowoczesnym mostem. Oczekuje się, że projekt potrwa od dwóch do trzech lat i będzie kosztował około 45 milionów dolarów.
Główne skrzyżowania
Hrabstwo | Lokalizacja | mi | km | Cele podróży | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
Middlesex | Pepperell | 0,00 | 0,00 | Trasa 119 – Groton , Littleton , Townsend | Zachodni koniec terminu |
3.1 | 5.0 | Trasa 111 – Hollis, NH , Nashua, NH , Groton , Ayer | |||
Tyngsborough | 11,4 | 18,3 | USA 3 – Nashua, NH , Manchester, NH , Lowell , Burlington | Zjazd 90 w USA 3 | |
12,5 | 20,1 | Trasa 3A – Hudson, NH , Lowell | Krótka współbieżność z Route 3A przez Tyngsborough Bridge | ||
Lowell | 18,8 | 30,3 | Autostrada VFW | Do trasy 110 | |
Dracut | 20,9 | 33,6 | Trasa 38 – Lowell , Wilmington , Pelham, NH | ||
Essex | Metuen | 27,0 | 43,5 | I-93 / Route 110 zachód – Boston , Concord, NH | Zachodni koniec współbieżności Route 110; zjazd 43 na I-93 |
27,3 | 43,9 | Trasa 110 wschód – Lawrence | Wschodni koniec współbieżności Route 110 | ||
29,2 | 47,0 | Trasa 28 – Lawrence , Andover , Salem, NH | |||
30,5 | 49,1 |
Trasa 213 do I-495 – Haverhill , Salisbury |
Trasa 213 zjazd 3 tylko rampy w kierunku wschodnim; do ramp w kierunku zachodnim przez Howe Street | ||
31,3 | 50,4 |
Trasa 213 do I-93 / I-495 |
Zjazd 4 na trasie 213 | ||
32,5 | 52,3 | Trasa 110 na zachód – Lawrence , Lowell | Zachodni koniec współbieżności Route 110 | ||
Haverhill | 35,2 | 56,6 | I-495 – Lawrence , Lowell , Amesbury , Salisbury | Zjazd 107 na I-495 | |
37,6 | 60,5 | Trasa 110 wschód – Merrimac , Salisbury | Wschodni koniec współbieżności Route 110 | ||
37,8 | 60,8 | Trasa 125 | |||
38,2 | 61,5 | Trasa 97 północ – Salem, NH | Zachodni koniec współbieżności Route 97 | ||
Groveland | 40,5 | 65,2 | Trasa 97 południe – Georgetown , Topsfield | Wschodni koniec współbieżności Route 97 | |
Newburyport | 48,0 | 77,2 | I-95 – Peabody , Boston , Salisbury , Portsmouth, NH | Zjazd 86 na I-95 | |
50,53 | 81,32 | US 1 / Route 1A – Rowley , Boston , Newbury , Ipswich , Salisbury , Portsmouth, NH | wschodni koniec | ||
1000 mil = 1,609 km; 1000 km = 0,621 mil |
Bibliografia
- Kelley, Neil. „MA 113” (wpis dziennika trasy) . Dziennik trasy Massachusetts . neilbert.com . Źródło 2006-07-05 .
- Moraseski, Dan. „MA trasy 110-119” . Dziennik trasy MA . www.mit.edu. Zarchiwizowane z oryginału w dniu 2004-10-25 . Źródło 2006-07-05 .( Archiwum Wayback Machine , oryginalna witryna niedostępna)
Linki zewnętrzne
plik KML ( edytuj • pomoc )
|