Zgromadzenie Ogólne New Jersey, kadencja 2018–19 - New Jersey General Assembly, 2018–19 term
218th Legislature | |
Rodzaj | |
Domy | Zgromadzenie Ogólne |
Przywództwo | |
Przewodniczący Walnego Zgromadzenia |
|
Głośnik Pro-Tempore |
|
Lider mniejszości |
|
Struktura | |
Siedzenia | 80 |
Grupy polityczne |
Partia Demokratyczna Partia Republikańska |
Wybory | |
Ostatnie wybory |
7 listopada 2017 r |
Miejsce spotkania | |
Siedziba władz stanu New Jersey , Trenton , New Jersey | |
Stronie internetowej | |
www |
New Jersey Walne Zgromadzenie jest niższa dom w New Jersey Ustawodawczego . 2018-2019 termin (218-ty sesji legislacyjnej) rozpoczyna się w dniu 9 stycznia 2018 roku, a zakończy w dniu 14 stycznia 2020 roku członkowie Zgromadzenia wybrani do tej kadencji zostali wybrani na 7 listopada 2017 roku (z wyjątkiem tych, ponieważ powołany lub wybrany w wyborach specjalnych ) i będzie służyć do końca kolejnej kadencji w 2020 r. To zgromadzenie poprzedziła sesja 2016–2017, po której nastąpi sesja 2020–2021 .
Kompozycja
Przynależność | Przyjęcie (Cieniowanie oznacza większość wyborów delegatów)
|
Całkowity | ||
---|---|---|---|---|
Demokratyczny | Republikański | Wakaty | ||
Koniec poprzedniej kadencji | 52 | 28 | 80 | 0 |
Rozpocznij kadencję 2018-19 | 54 | 26 | 80 | 0 |
Ostatni udział w głosowaniu | 68% | 33% |
Obecni ludzie zgromadzenia
Skład Walnego Zgromadzenia jest następujący:
Byli członkowie tej kadencji
Dzielnica | Nazwa | Przyjęcie | Rezydencja | Pierwszy obsłużony | Opuściłem biuro | Przyczyna | Zastąpiony przez |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dystrykt 34 | Sheila Oliver | Dem | East Orange | 2004 | 9 stycznia 2018 r | Objął urząd jako zastępca gubernatora stanu New Jersey | Britnee Timberlake |
Dystrykt 15 | Elizabeth Maher Muoio | Pennington | 2015 | 15 stycznia 2018 r | Mianowany skarbnikiem stanu New Jersey | Verlina Reynolds-Jackson | |
Dystrykt 36 | Marlene Caride | Ridgefield | 2012 | 16 stycznia 2018 r | Mianowany komisarzem Departamentu Bankowości i Ubezpieczeń New Jersey | Clinton Calabrese | |
Dystrykt 32 | Vincent Prieto | Secaucus | 2004 | 26 lutego 2018 r | Zrezygnował z funkcji prezesa i dyrektora generalnego Urzędu ds. Sportu i Wystawy w New Jersey | Pedro Mejia | |
Dystrykt 38 | Joseph Lagana | Paramus | 2014 | 12 kwietnia 2018 r | Mianowany na siedzibę Senatu Okręgu |
Lisa Swain Chris Tully |
|
Tim Eustace | Maywood | 2012 | 13 kwietnia 2018 r | Zrezygnował i został zastępcą dyrektora Komisji ds. Zaopatrzenia w Wodę Dystryktu North Jersey | |||
Dystrykt 22 | Jerry Green | Plainfield | 1992 | 18 kwietnia 2018 r | Śmierć (długa choroba) | Linda Carter | |
Dystrykt 5 | Arthur Barclay | Camden | 2016 | 18 czerwca 2018 r | Zrezygnował po aresztowaniu za prosty napad | William Spearman | |
Dystrykt 15 | Reed Gusciora | Trenton | 1996 | 30 czerwca 2018 r | Wybrany burmistrzem Trenton | Anthony Verrelli | |
Dystrykt 1 | Bob Andrzejczak | Middle Township | 2013 | 14 stycznia 2019 r | Mianowany na siedzibę Senatu Okręgu | Matthew W. Milam | |
Dystrykt 25 | Tony Bucco | reprezentant | Boonton Township | 2010 | 24 października 2019 r | Mianowany na siedzibę Senatu Okręgu | Aura K. Dunn |
Komitety i przewodniczący komisji, sesja legislacyjna 2018–2019
Przewodniczącymi komisji są: (wszyscy są demokratami)
Komisja | Nazwisko przewodniczącego komisji |
---|---|
Rolnictwo i zasoby naturalne | Eric Houghtaling |
Środki | John Burzichelli |
Budżet | Eliana Pintor Marin |
Handel i rozwój gospodarczy | Gordon M. Johnson |
Sprawy konsumenckie | Paul Moriarty |
Edukacja | Pamela R. Lampitt |
Środowisko i odpady stałe | Nancy Pinkin |
Instytucje finansowe i ubezpieczenia | John F. McKeon |
Zdrowie i usługi dla seniorów | Herb Conaway |
Wyższa edukacja | Mila Jasey |
Bezpieczeństwo wewnętrzne i gotowość państwa | Valerie Vainieri Huttle |
Mieszkalnictwo i rozwój społeczności | Benjie Wimberly |
Usługi człowieka | Joann Downey |
Sądownictwo | Annette Quijano |
Rodzić | Joseph V. Egan |
Prawo i bezpieczeństwo publiczne | Adam Taliaferro |
Sprawy wojskowe i weteranów | Cleopatra Tucker |
Nadzór, reforma i stosunki federalne | Joseph Danielsen |
Zawody regulowane | Thomas Giblin |
Nauka, innowacje i technologia | Andrew Zwicker |
Rząd stanowy i lokalny | Vincent Mazzeo |
Telekomunikacja i usługi komunalne | Wayne DeAngelo |
Turystyka, gry i sztuka | Ralph Caputo |
Transport i niezależne władze | Daniel R. Benson |
Kobiety i dzieci | Gabriela Mosquera |