Członek
|
Przyjęcie
|
Lata
|
Cong ress
|
Historia wyborcza
|
Lokalizacja
|
Powiat utworzony 4 marca 1813 r.
|
Adamson Tannehill
|
Demokratyczno-Republikański
|
4 marca 1813 – 3 marca 1815
|
13th
|
Wybrany w 1812 roku . Przegrana reelekcji.
|
1813-1823 hrabstwa Allegheny i Butler
|
John Woods
|
Federalistyczny
|
4 marca 1815 – 16 grudnia 1816
|
14.
|
Wybrany w 1814 roku . Nie uczestniczył w Kongresie ani nie zakwalifikował się, a następnie zmarł.
|
Pusty
|
16 grudnia 1816 – 3 marca 1817
|
|
Henryk Baldwin
|
Demokratyczno-Republikański
|
4 marca 1817 – 8 maja 1822
|
15. 16. 17.
|
Wybrany w 1816 roku . Ponownie wybrany w 1818 roku . Ponownie wybrany w 1820 roku . Zrezygnowany.
|
Pusty
|
8 maja 1822 – 8 października 1822
|
17.
|
|
Walter napastnik
|
Demokratyczno-Republikański
|
8 października 1822 – 3 marca 1823
|
Wybrany na zakończenie kadencji Baldwina . Ograniczony do 16 dzielnicy .
|
Andrzeja Stewarta
|
Demokratyczno-Republikański
|
4 marca 1823 – 3 marca 1825
|
18. 19. 20.
|
Redystrybuowany z 13. dzielnicy i ponownie wybrany w 1822 roku . Ponownie wybrany w 1824 roku . Ponownie wybrany w 1826 roku . Przegrana reelekcji.
|
1823-1833 hrabstwa Fayette i Greene
|
Jacksonian
|
4 marca 1825 – 3 marca 1827
|
Anty-Jacksonowski
|
4 marca 1827 – 3 marca 1829
|
Thomas Irwin
|
Jacksonian
|
4 marca 1829 – 3 marca 1831
|
21.
|
Wybrany w 1828 roku . Na emeryturze.
|
Andrzeja Stewarta
|
Antymasoński
|
4 marca 1831 – 3 marca 1833
|
22.
|
Wybrany w 1830 roku . Ograniczony do 20. dzielnicy .
|
Józef Henderson
|
Jacksonian
|
4 marca 1833 – 3 marca 1837
|
23. 24.
|
Wybrany w 1832 roku . Ponownie wybrany w 1834 roku . Na emeryturze.
|
1833-1843 Centrum , Hrabstwo Huntingdon i Hrabstwo Mifflin
|
William W. Potter
|
Demokratyczny
|
4 marca 1837 – 28 października 1839
|
25. 26.
|
Wybrany w 1836 roku . Ponownie wybrany w 1838 roku . Zmarły.
|
Pusty
|
28 października 1839 – 20 listopada 1839
|
26.
|
|
George McCulloch
|
Demokratyczny
|
20 listopada 1839 – 3 marca 1841
|
Wybrany na zakończenie kadencji Pottera . [ dane nieznane/brakujące ]
|
James Irvin
|
wig
|
4 marca 1841 – 3 marca 1843
|
27.
|
Wybrany w 1840 roku . Ograniczony do 17 dzielnicy .
|
Aleksander Ramsey
|
wig
|
4 marca 1843 – 3 marca 1847
|
28. 29
|
Wybrany w 1843 roku . Ponownie wybrany w 1844 roku . [ dane nieznane/brakujące ]
|
1843-1853 Dauphin , Liban i hrabstwa Schuylkill
|
George N. Eckert
|
wig
|
4 marca 1847 – 3 marca 1849
|
30.
|
Wybrany w 1846 roku . [ dane nieznane/brakujące ]
|
Charles W. Pitman
|
wig
|
4 marca 1849 – 3 marca 1851
|
31.
|
Wybrany w 1848 roku . [ dane nieznane/brakujące ]
|
Thomas M. Bibighaus
|
wig
|
4 marca 1851 – 3 marca 1853
|
32.
|
Wybrany w 1850 roku . Emerytowany z powodu złego stanu zdrowia.
|
Galusha A. Grow
|
Demokratyczny
|
4 marca 1853 – 3 marca 1857
|
33. 34. 35. 36. 37.
|
Ograniczony z 12. dzielnicy i ponownie wybrany w 1852 roku . Ponownie wybrany w 1854 roku . Ponownie wybrany w 1856 roku . Ponownie wybrany w 1858 roku . Ponownie wybrany w 1860 roku . Przegrana reelekcji.
|
1853-1863 hrabstwa Bradford , Susquehanna i Tioga
|
Republikański
|
4 marca 1857 – 3 marca 1863
|
William H. Miller
|
Demokratyczny
|
4 marca 1863 – 3 marca 1865
|
38.
|
Wybrany w 1862 roku . Przegrana reelekcji.
|
1863-1873 hrabstwa
Dauphin , Juniata , Northumberland , Snyder i Union |
George F. Miller
|
Republikański
|
4 marca 1865 – 3 marca 1869
|
39. 40.
|
Wybrany w 1864 roku . Ponownie wybrany w 1866 roku . [ dane nieznane/brakujące ]
|
John B. Packer
|
Republikański
|
4 marca 1869 – 3 marca 1877
|
41. 42. 43. 44.
|
Wybrany w 1868 roku . Ponownie wybrany w 1870 roku . Ponownie wybrany w 1872 roku . Ponownie wybrany w 1874 roku . Na emeryturze.
|
1873-1893 hrabstwa
Dauphin , Liban i Northumberland |
John W. Killinger
|
Republikański
|
4 marca 1877 – 3 marca 1881
|
45. 46.
|
Wybrany w 1876 roku . Ponownie wybrany w 1878 roku . Na emeryturze.
|
Samuel F. Barr
|
Republikański
|
4 marca 1881 – 3 marca 1885
|
47. 48
|
Wybrany w 1880 roku . Ponownie wybrany w 1882 roku . Na emeryturze.
|
Związany z Franklinem
|
Republikański
|
4 marca 1885 – 3 marca 1889
|
49. 50.
|
Wybrany w 1884 roku . Ponownie wybrany w 1886 roku . Na emeryturze.
|
John W. Rife
|
Republikański
|
4 marca 1889 – 3 marca 1893
|
51. 52.
|
Wybrany w 1888 roku . Ponownie wybrany w 1890 roku . Na emeryturze.
|
Efraim M. Woomer
|
Republikański
|
4 marca 1893 – 3 marca 1897
|
53. 54.
|
Wybrany w 1892 roku . Ponownie wybrany w 1894 roku . Utracona renominacja.
|
1893-1903 hrabstwa
Dauphin , Liban i Perry |
Marlin E. Olmsted
|
Republikański
|
4 marca 1897 – 3 marca 1903
|
55. 56. 57.
|
Wybrany w 1896 roku . Ponownie wybrany w 1898 roku . Ponownie wybrany w 1900 roku . Ograniczony do 18. dzielnicy .
|
Charles F. Wright
|
Republikański
|
4 marca 1903 – 3 marca 1905
|
58.
|
Redystrybuowany z XV okręgu i ponownie wybrany w 1902 roku . Na emeryturze.
|
1903-1913 hrabstwa
Bradford , Susquehanna i Wyoming |
Mial E. Lilley
|
Republikański
|
4 marca 1905 – 3 marca 1907
|
59.
|
Wybrany w 1904 roku . Przegrana reelekcji.
|
George W. Kipp
|
Demokratyczny
|
4 marca 1907 – 3 marca 1909
|
60.
|
Wybrany w 1906 roku . Emerytowany, by kandydować na skarbnika stanu.
|
Karol C. Pratt
|
Republikański
|
4 marca 1909 – 3 marca 1911
|
61.
|
Wybrany w 1908 roku . Przegrana reelekcji.
|
George W. Kipp
|
Demokratyczny
|
4 marca 1911 – 24 lipca 1911
|
62.
|
Wybrany w 1910 roku . Zmarły.
|
Pusty
|
24 lipca 1911 – 7 listopada 1911
|
|
William DB Ainey
|
Republikański
|
7 listopada 1911 – 3 marca 1915
|
62. 63.
|
Wybrany na zakończenie kadencji Kippa . Ponownie wybrany w 1912 roku . [ dane nieznane/brakujące ]
|
1913-1933 hrabstwa
Bradford , Susquehanna , Wayne i Wyoming |
Louis T. McFadden
|
Republikański
|
4 marca 1915 – 3 marca 1923
|
64. 65. 66. 67.
|
Wybrany w 1914 roku . Ponownie wybrany w 1916 roku . Wybrany ponownie w 1918 roku . Wybrany ponownie w 1920 roku . Ograniczony do 15 dzielnicy .
|
William M. Croll
|
Demokratyczny
|
4 marca 1923 – 3 marca 1925
|
68.
|
Wybrany w 1922 roku . Przegrana reelekcji.
|
Charles J. Esterly
|
Republikański
|
4 marca 1925 – 3 marca 1927
|
69.
|
Wybrany w 1924 roku . Na emeryturze.
|
Robert G. Bushong
|
Republikański
|
4 marca 1927 – 3 marca 1929
|
70.
|
Wybrany w 1926 roku . Na emeryturze.
|
Charles J. Esterly
|
Republikański
|
4 marca 1929 – 3 marca 1931
|
71
|
Wybrany w 1928 roku . Na emeryturze.
|
Norton L. Litchtenwalner
|
Demokratyczny
|
4 marca 1931 – 3 marca 1933
|
72.
|
Wybrany w 1930 roku . Przegrana reelekcji.
|
William E. Richardson
|
Demokratyczny
|
4 marca 1933 – 3 stycznia 1937
|
73. 74.
|
Wybrany w 1932 roku . Wybrany ponownie w 1934 roku . Utracona renominacja.
|
[ dane nieznane/brakujące ]
|
Guy L. Moser
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1937 – 3 stycznia 1943
|
75. 76. 77.
|
Wybrany w 1936 roku . Ponownie wybrany w 1938 roku . Ponownie wybrany w 1940 roku . Utracona renominacja.
|
Daniel K. Hoch
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1943 – 3 stycznia 1945
|
78.
|
Wybrany w 1942 roku . Ograniczony do 13. dzielnicy .
|
[ dane nieznane/brakujące ]
|
Wilson D. Gillette
|
Republikański
|
3 stycznia 1945 – 7 sierpnia 1951
|
79. 80. 81. 82.
|
Redystrybuowany z XV dystryktu i ponownie wybrany w 1944 roku . Ponownie wybrany w 1946 roku . Wybrany ponownie w 1948 roku . Ponownie wybrany w 1950 roku . Zmarły.
|
Pusty
|
7 sierpnia 1951 – 6 listopada 1951
|
82.
|
|
Joseph L. Carrigg
|
Republikański
|
6 listopada 1951 – 3 stycznia 1953
|
Wybrany na zakończenie kadencji Gillette'a . Ograniczony do 10. dzielnicy .
|
George M. Rhodes
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1953 – 3 stycznia 1963
|
83. 84. 85. 86. 87.
|
Redystrybuowany z 13. dzielnicy i ponownie wybrany w 1952 roku . Ponownie wybrany w 1954 roku . Ponownie wybrany w 1956 roku . Ponownie wybrany w 1958 roku . Ponownie wybrany w 1960 roku . Ograniczony do VI dzielnicy .
|
[ dane nieznane/brakujące ]
|
William S. Moorhead
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1963 – 3 stycznia 1981
|
88. 89. 90. 91. 92. 93. 94. 95. 96.
|
Redystrybuowany z 28. dzielnicy i ponownie wybrany w 1962 roku . Ponownie wybrany w 1964 roku . Ponownie wybrany w 1966 roku . Ponownie wybrany w 1968 roku . Ponownie wybrany w 1970 roku . Ponownie wybrany w 1972 roku . Ponownie wybrany w 1974 roku . Ponownie wybrany w 1976 roku . Ponownie wybrany w 1978 roku . Na emeryturze.
|
[ dane nieznane/brakujące ]
|
William J. Coyne
|
Demokratyczny
|
3 stycznia 1981 – 3 stycznia 2003
|
97. 98. 99. 100. 101. 102. 103. 104. 105. 106. 107.
|
Wybrany w 1980 roku . Ponownie wybrany w 1982 roku . Ponownie wybrany w 1984 roku . Ponownie wybrany w 1986 roku . Ponownie wybrany w 1988 roku . Ponownie wybrany w 1990 roku . Ponownie wybrany w 1992 roku . Ponownie wybrany w 1994 roku . Ponownie wybrany w 1996 roku . Ponownie wybrany w 1998 roku . Ponownie wybrany w 2000 roku . Na emeryturze.
|
[ dane nieznane/brakujące ]
|
Mike Doyle
|
Demokratyczny
|
03.01.2003 – 03.01.2019
|
108. 109. 110. 111. 112. 113. 114. 115.
|
Redestricted z 18. dzielnicy i ponownie wybrany w 2002 roku . Ponownie wybrany w 2004 roku . Ponownie wybrany w 2006 roku . Ponownie wybrany w 2008 roku . Ponownie wybrany w 2010 roku . Ponownie wybrany w 2012 roku . Ponownie wybrany w 2014 roku . Ponownie wybrany w 2016 roku . Ograniczony do 18. dzielnicy .
|
2003–2013
|
2013–2019
|
Guy Reschenthaler
|
Republikański
|
3 stycznia 2019 – obecnie
– |
116. 117.
|
Wybrany w 2018 roku . Ponownie wybrany w 2020 roku .
|
2019–obecnie
|