Românii au talent (sezon 2) - Românii au talent (season 2)
Românii au talent | |
---|---|
Sezon 2 | |
Goszczony przez | Pavel Bartoș i Smiley |
Sędziowie | Mihai Petre Andra Andi Moisescu |
Zwycięzca | Cristian Gog |
Drugie miejsce | Mihai Petraiche |
Wydanie | |
Oryginalna sieć | PRO TV |
Oryginalne wydanie | 7 lutego - 11 maja 2012 |
Chronologia sezonu |
Druga seria z Românii au talent był transmitowany na ProTV od 7 lutego 2012 do 11 maja 2012. ProTV utrzymany ten sam zespół, Smiley i Pavel Bartos prezenterów, Andra, Mihai Petre i jurorów Andi Moisescu. Sezon rozpoczął się z większą widownią niż poprzedni. Pierwszy odcinek przesłuchań uzyskał ocenę 21,8, w porównaniu do 18 punktów za podobny odcinek pierwszego sezonu.
Pokaz wygrał mentalista Cristian Gog , na drugim miejscu znalazł się tancerz-robot Mihai Petraiche, a na trzecim - szybki Cristian Leana.
Przesłuchania
Przesłuchania zostały rozszerzone do sześciu miast. Zachowano Konstancę , Timișoarę , Bukareszt i Kluż-Napokę , a także dodano Iaşi i Craiova . Przesłuchania odbywały się od sierpnia do września 2011 roku.
Pierwszy odcinek został wyemitowany 17 lutego i ponownie był wielkim hitem dla ProTV. Postanowili wyemitować siedem odcinków przesłuchań, zamiast sześciu w pierwszym sezonie. Zwiększono również liczbę kandydatów zakwalifikowanych do półfinałów z 48 do 60. Do finału zakwalifikowano pięć półfinałów, po trzy akty z każdego półfinału, dwa głosowano telefonicznie lub smsem, a trzeci głosowali jurorzy.
Półfinalistów
Klucz | Zwycięzca | Drugie miejsce | Trzecie miejsce | Finalista | Półfinalista (głos straconych sędziów lub głos publiczny) |
---|
Nazwa / nazwa aktu | Wieczność) | Gatunek muzyczny | akt | Z | Pół | Pozycja osiągnięta |
---|---|---|---|---|---|---|
Adrian Pintilie i Sorin | 10-? | Taniec | Breakdance | Arad | 2 | Półfinalista |
Aflat Carol | 42 | Śpiewanie | Śpiewak operowy | Hațeg | 1 | Półfinalista |
Alexandru Chitic | 21 | Akrobatyczny | Akt ognia | Brașov | 4 | Półfinalista |
Alexandru Munteanu | 21 | Śpiewanie | Gra na gitarze | Craiova | 1 | Półfinalista |
Răzvan „Krem” Alexe | 22 | Śpiewanie | Hip-hopper | Bukareszt | 2 | Finalista |
Aset Crew | Taniec | 9-osobowa grupa taneczna | Brăila | 1 | Finalista | |
Avem Amentză Romale | Muzycy | Obiekty muzyczne | Târgu-Mureș | 1 | Półfinalista | |
BarSession | Akrobatyka | Flair barmanie | Brașov | 3 | Finalista | |
Bogdan Balmus | 19 | Akrobatyczny | Jazda rowerem | Piatra Neamț | 3 | Półfinalista |
Călușarii „Plaiurile Oltețului” | 6-63 | Taniec | 60-tradycyjny zespół taneczny | Osica de Jos , Olt | 4 | Półfinalista |
Ciprian Coldoș & SLOW | 32-3 | Zwierząt | Akt psa | Cluj-Napoca | 4 | Półfinalista |
Claudiu Toader | 27 | Akrobatyczny | Sztuczki Pizzar | Craiova | 2 | Półfinalista |
Constanța Cobzariu | 57 | Śpiewanie | Śpiewak operowy | Tecuci | 1 | Półfinalista |
Cosmin Mihalache | 18 | Śpiewanie | Pianista | Hunedoara | 5 | Półfinalista |
Cristian Gog | 30 | magia | Iluzjonizm | Cluj-Napoca | 3 | Zwycięzca |
Cristian Leana | 17 | Rubika | Speedcubing | Bukareszt | 5 | Trzecie miejsce |
DADI + | 33-47 | Taniec | Grupa 5-taneczna | Oradea | 4 | Półfinalista |
Dalma Szatan | 14 | Taniec | Taniec | Cluj-Napoca | 2 | Półfinalista |
Diaconu Alexandru-Neomagicianul MYDAS | 25 | magia | Magik | Iași | 5 | Półfinalista |
Flaviu Cernescu | 30 | Akrobatyczny | Monocykl | Timișoara | 5 | Półfinalista |
Flaviu fără "s" i Ricky | 20-13 | Taniec | Hip-hop i taniec cygański | Cluj-Napoca | 5 | Półfinalista |
Florian Cârpaci | 82 | Człowiek guma | Człowiek guma | Deva | 4 | Półfinalista |
Florin Limbovici | 35 | Akrobatyczny | Slackline | Constanța | 2 | Półfinalista |
Floris Bistrița | 14-24 | Taniec | 12-osobowa grupa taneczna | Bistrița | 3 | Półfinalista |
Gigel Frone | 43 | Śpiewanie | Piosenkarz | Onești | 2 | Finalista |
Złota maska | 20-21 | Taniec | Grupa 4-taneczna | Târgu-Mureș | 2 | Półfinalista |
Grupul OZN cu Masterred | Komedia | Komicy | Timișoara | 1 | Półfinalista | |
Hipnoza | Żonglerka | Żonglerka ogniem | Brașov | 2 | Półfinalista | |
Ialcin Regep | 19 | Śpiewanie | Śpiewak operowy | Bukareszt | 4 | Półfinalista |
Iulia i Bayley | 26-3 | Zwierząt | Akt psa | Alba Iulia | 5 | Półfinalista |
Iulian Tănase | 32 | Rzeźbiarz | Akt lodu | Constanța | 1 | Półfinalista |
Utrzymaj klimat przy życiu | Taniec | Dom tańca | Constanța | 1 | Półfinalista | |
Larisa Bercea | 21 | Taniec | Taniec na rurze | Bukareszt | 5 | Półfinalista |
Laurențiu i Beatrice Ion | 21-9 | Gimnastyka | Gimnastyka | Bukareszt | 5 | Półfinalista |
Lil Motion | 6-17 | Taniec | 23-osobowa taneczna grupa dziewcząt | Brăila | 4 | Finalista |
Loredana i Cristian Fieraru | 15-38 | Śpiewanie | Wokalista i cymbalista | Hunedoara | 1 | Finalista |
Luiza Ciudin | 12 | Śpiewanie | Tradycyjna muzyka | Gorj | 5 | Półfinalista |
Marian Florea | 29 | Śpiewanie | Piosenkarka i tłumaczka | Bukareszt | 4 | Półfinalista |
Marius Paraschiv | 22 | magia | Magik | Bukareszt | 4 | Półfinalista |
Mihai „Bacio” Vulpe | 35 | Śpiewanie | Piosenkarz | Constanța | 5 | Półfinalista |
Mihai Petraiche | 28 | Taniec | Taniec robota | Bukareszt | 5 | 2. miejsce |
Minestrone Band | Śpiewanie | Śpiewają warzywa | Sfântu Gheorghe | 3 | Półfinalista | |
Bez limitu | Taniec | 12-osobowa głuchoniema grupa taneczna | Craiova | 5 | Finalista | |
Oana Lianu | 36 | Śpiewanie | Pan flecista i piosenkarz | Oradea | 4 | Finalista |
Popa Tudorel | 30 | Komedia | Komiczny | Constanța | 2 | Półfinalista |
Radu Ionescu | 16 | Śpiewanie | Gra na gitarze | Constanța | 4 | Finalista |
Raoul Sipos | 15 | Śpiewanie | Kołatka | Cluj-Napoca | 3 | Półfinalista |
Răzvan Rotaru | 24 | Komedia | Komiczny | Bukareszt | 4 | Półfinalista |
Roqfellaz | Taniec | taniec uliczny | Bukareszt | 3 | Półfinalista | |
Silviu Pașca & Friends | 27-36 | Śpiewanie | Muzyka pop-rock | Timișoara | 3 | Półfinalista |
Ștefănescu Gabriel și Radu | 11-47 | Śpiewanie | Gra na gitarze i gwizdku | Craiova | 2 | Półfinalista |
Tatiana Fecioru | 41 | Gimnastyka | Gimnastyka | Bukareszt | 3 | Półfinalista |
Toderică Mihai | 25 | Człowiek guma | Człowiek guma | Iași | 1 | Półfinalista |
Tomer Weissbuch | 14 | Śpiewanie | Muzyka popowa | Bukareszt | 3 | Półfinalista |
Trio Magic | magia | Magowie | Bukareszt | 1 | Półfinalista | |
Trio Zamfirescu | Śpiewanie | Gra na gitarze | Bukareszt | 3 | Finalista | |
Vasile Godja | 20 | Śpiewanie | Skrzypek ludowy | Cluj-Napoca | 2 | Finalista |
Vlad Jucan | 18 | Taniec | Taniec brzucha | Turda | 2 | Półfinalista |
WUSHU | Sztuki walki | Sztuki walki | Bukareszt | 3 | Półfinalista | |
Bracia X-treme | Gimnastyka | Równoważenie | Câmpina | 1 | Finalista |
Podsumowanie półfinałów
Kolumny „Kolejność” zawierają kolejność pojawiania się każdego aktu w każdym odcinku.
Klucz | Buzzed out | Wybór sędziów |
Wygrał publiczne głosowanie
|
Wygrał głos sędziów / niejednoznaczną decyzję
|
Utracono głos sędziów / głos publiczny
|
---|
Półfinał 1 (6 kwietnia)
- Gościnnie: Adrian Țuțu i Narcis Iustin Ianău
Półfinalista | Zamówienie | akt | Głos sędziów | Wyniki (13 lipca) |
||
---|---|---|---|---|---|---|
I ja | Andra | Maihai | ||||
Utrzymaj klimat przy życiu | 1 | Dom tańca | Wyłączony | |||
Trio Magic | 2 | Magowie | Wyłączony | |||
Aflat Carol | 3 | Śpiewak operowy | Wyłączony | |||
Grupul OZN cu Masterred | 4 | Komicy | Wyłączony | |||
Iulian Tănase | 5 | Akt lodu | Wyłączony | |||
Loredana i Cristian Fieraru | 6 | Wokalista i cymbalista | 2 miejsce (wygrane w głosowaniu publicznym) | |||
Toderică Mihai | 7 | Człowiek guma | Wyłączony | |||
Avem Amentză Romale | 8 | Obiekty muzyczne | Wyłączony | |||
Constanța Cobzariu | 9 | Śpiewak operowy | Top 4 (stracił głos sędziów) | |||
Alexandru Munteanu | 10 | Gra na gitarze | Wyłączony | |||
Bracia X-treme | 11 | Równoważenie | 1st (wygrał głosowanie publiczne) | |||
Aset Crew | 12 | 9-osobowa grupa taneczna | Top 4 (wygrał głos sędziów) |
Półfinał 2 (13 kwietnia)
- Gościnnie: Valentin Dinu
Półfinalista | Zamówienie | akt | Głos sędziów | Wyniki (13 lipca) |
||
---|---|---|---|---|---|---|
I ja | Andra | Maihai | ||||
Złota maska | 1 | Grupa 4-taneczna | Wyłączony | |||
Vasile Godja | 2 | Skrzypek ludowy | 2 miejsce (wygrane w głosowaniu publicznym) | |||
Dalma Szatan | 3 | Taniec | Wyłączony | |||
Ștefănescu Gabriel și Radu | 4 | Gra na gitarze i gwizdku | Wyłączony | |||
Florin Limbovici | 5 | Slackline | Wyłączony | |||
Gigel Frone | 6 | Śpiewać | Top 4 (wygrał głos sędziów) | |||
Adrian Pintilie i Sorin | 7 | Breakdance | Wyłączony | |||
Popa Tudorel | 8 | Komiczny | Top 4 (stracił głos sędziów) | |||
Răzvan „Krem” Alexe | 9 | Hip-hopper | 1st (wygrał głosowanie publiczne) | |||
† Claudiu Toader | 10 | Sztuczki Pizzar | Wyłączony | |||
Hipnoza | 11 | Żonglerka ogniem | Wyłączony | |||
Vlad Jucan | 12 | Taniec brzucha | Wyłączony |
Półfinał 3 (20 kwietnia)
- Występują gościnnie: Cosmin Agache oraz Natalia i Aliona Duminică
Półfinalista | Zamówienie | akt | Głos sędziów | Wyniki (13 lipca) |
||
---|---|---|---|---|---|---|
I ja | Andra | Maihai | ||||
Floris Bistrița | 1 | 12-osobowa grupa taneczna | Wyłączony | |||
Minestrone Band | 2 | Zaśpiewaj warzywa | Wyłączony | |||
Tatiana Fecioru | 3 | Gimnastyka | Wyłączony | |||
Raoul Sipos | 4 | Kołatka | Wyłączony | |||
Bogdan Balmus | 5 | Jazda rowerem | Wyłączony | |||
Tomer Weissbuch | 6 | Muzyka popowa | Wyłączony | |||
WUSHU | 7 | Sztuki walki | Wyłączony | |||
Silviu Pasca & Friends | 8 | Muzyka pop-rock | Wyłączony | |||
Cristian Gog | 9 | Mentalista | 1st (wygrał głosowanie publiczne) | |||
BarSession | 10 | Flair barmanie | Top 4 (wygrał głos sędziów) | |||
Roqfellaz | 11 | taniec uliczny | Top 4 (stracił głos sędziów) | |||
Trio Zamfirescu | 12 | Gra na gitarze | 2 miejsce (wygrane w głosowaniu publicznym) |
Półfinał 4 (27 kwietnia)
Gościnnie: Titanii Funky Fresh, Robo & Valentin Păun i Ștefan Stan
Półfinalista | Zamówienie | akt | Głos sędziów | Wyniki (13 lipca) |
||
---|---|---|---|---|---|---|
I ja | Andra | Maihai | ||||
Călușarii „Plaiurile Oltețului” | 1 | 60-tradycyjny zespół taneczny | Wyłączony | |||
† Florian Cârpaci | 2 | Człowiek guma | Wyłączony | |||
Ialcin Regep | 3 | Śpiewak operowy | Wyłączony | |||
Răzvan Rotaru | 4 | Taniec komiksowy | Wyłączony | |||
Radu Ionescu | 5 | Gra na gitarze | 1st (wygrał głosowanie publiczne) | |||
DADI + | 6 | Grupa 5-taneczna | Wyłączony | |||
Marius Paraschiv | 7 | Magik | Wyłączony | |||
Marian Florea | 8 | Śpiewaj i tłumacz | Wyłączony | |||
Ciprian Coldoș & SLOW | 9 | Akt psa | Top 4 (stracił głos sędziów) | |||
Lil Motion | 10 | 23-osobowa taneczna grupa dziewcząt | Top 4 (wygrał głos sędziów) | |||
Oana Lianu | 11 | Pan flecista i piosenkarz | 2 miejsce (wygrane w głosowaniu publicznym) | |||
Alexandru Chitic | 12 | Akt ognia | Wyłączony |
Półfinał 5 (4 maja)
- Gościnnie: Ballance
Półfinalista | Zamówienie | akt | Głos sędziów | Wyniki (13 lipca) |
||
---|---|---|---|---|---|---|
I ja | Andra | Maihai | ||||
Iulia i Bayley | 1 | Tańczący pies | Wyłączony | |||
Cosmin Mihalache | 2 | Pianista | Top 4 (stracił głos sędziów) | |||
Laurențiu i Beatrice Ion | 3 | Gimnastyka | Wyłączony | |||
Flaviu fără "s" i Ricky | 4 | Hip-hop i taniec cygański | Wyłączony | |||
Luiza Ciudin | 5 | Tradycyjna muzyka | Wyłączony | |||
Larisa Bercea | 6 | Taniec na rurze | Wyłączony | |||
Cristian Leana | 7 | Speedcubing | Top 4 (wygrał głos sędziów) | |||
Diaconu Alexandru-Neomagicianul MYDAS | 8 | Magik | Wyłączony | |||
Flaviu Cernescu | 9 | Monocykl | Wyłączony | |||
Mihai „Bacio” Vulpe | 10 | Śpiewać | Wyłączony | |||
Mihai Petraiche | 11 | Taniec robota | 2 miejsce (wygrane w głosowaniu publicznym) | |||
Bez limitu | 12 | 12-osobowa głuchoniema grupa taneczna | 1st (wygrał głosowanie publiczne) |
Finał (11 maja)
- Gościnnie: Andra i Razy Gogonea
Klucz |
Zwycięzca
|
Drugie miejsce
|
Trzecie miejsce
|
---|
Artysta | Zamówienie | akt | Skończone | Wynik |
---|---|---|---|---|
Lil Motion | 1 | 23-osobowa taneczna grupa dziewcząt | Nieznany | Wyłączony |
Vasile Godja | 2 | Skrzypek ludowy | Nieznany | Wyłączony |
Bracia X-treme | 3 | Równoważenie | Nieznany | Wyłączony |
Radu Ionescu | 4 | Gra na gitarze | Nieznany | Wyłączony |
Răzvan „Krem” Alexe | 5 | Hip-hopper | Nieznany | Wyłączony |
Aset Crew | 6 | 9-osobowa grupa taneczna | Nieznany | Wyłączony |
Loredana i Cristian Fieraru | 7 | Wokalista i cymbalista | Nieznany | Wyłączony |
BarSession | 8 | Flair barmanie | Nieznany | Wyłączony |
Oana Lianu | 9 | Pan flecista i piosenkarz | Nieznany | Wyłączony |
Trio Zamfirescu | 10 | Gra na gitarze | Nieznany | Wyłączony |
Cristian Gog | 11 | Iluzjonista | 1 | Zwycięzca |
Mihai Petraiche | 12 | Taniec robota | 2 | Drugie miejsce |
Gigel Frone | 13 | Śpiewać | Nieznany | Wyłączony |
No Limint | 14 | 12-osobowa głuchoniema grupa taneczna | Nieznany | Wyłączony |
Cristian Leana | 15 | Speedcubing | 3 | Trzecie miejsce |
Oceny
Epizod | Data | Widzowie | Dzielić | Szczyt widzów | Szczytowy udział | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|
Przesłuchania 1 | 17 lutego | 2,3 m | 41% | 3,05 m | 58,5% | |
Przesłuchania 2 | 24 lutego | 2,4 m | 48, 2% | 3,04 m | - | |
Przesłuchania 3 | 2 marca | 2,39 m | 51,5% | 3,03 m | 64,7% | |
Przesłuchania 4 | 9 marca | 2,59 m | 54% | 3,36 m | 65, 3% | |
Przesłuchania 5 | 16 marca | 2,53 m | 55,4% | 3,18 m | 68,4% | |
Przesłuchania 6 | 23 marca | 2,41 m | 50,4% | 3,20 m | 70, 7% | |
Przesłuchania 7 | 30 marca | 2,7 m | 48% | 3,52 m | 69,1% | |
Półfinał 1 | 6 kwietnia | 2,1 m | 47,8% | 2,87 m | 52,8% | |
Półfinał 2 | 13 kwietnia | 1,75 m | 38,1% | 2,4 m | - | |
Półfinał 3 | 20 kwietnia | 1,9 m | 37,5% | 2,7 m | - | |
Półfinał 4 | 27 kwietnia | 1,58 m | 33,9% | 2,25 m | - | |
Półfinał 5 | 4 maja | 1,75 m | 40% | 2,55 m | - | |
Finał | 11 maja | 1,94 m | 46, 6% | 2,86 m | - |
Bibliografia
Linki zewnętrzne
- Romanii au talent at protv.ro