Trasa Stanowa Tennessee 385 - Tennessee State Route 385
Droga krajowa 385 | ||||
---|---|---|---|---|
Obecne segmenty SR 385 w kolorze czerwonym, dawniej SR 385 (obecnie I-269) w kolorze szarym
| ||||
Informacje o trasie | ||||
Utrzymywany przez TDOT | ||||
Segment południowy | ||||
Długość | 24,85 km | |||
West End | I-240 w Memphis | |||
Główne skrzyżowania |
US 72 w Collierville | |||
Wschodni kraniec | I-269 na Collierville - Piperton linia | |||
Segment północny | ||||
Długość | 27,15 km | |||
Wschodni kraniec | I-40 / I-269 w Arlington | |||
Główne skrzyżowania |
US 70 / US 79 w Arlington SR 14 niedaleko Rosemark |
|||
West End | US 51 w Millington | |||
Lokalizacja | ||||
Hrabstwa | Shelby | |||
System autostrad | ||||
|
State Route 385 ( SR 385 ) to oznaczenie dwóch oddzielnych odcinków autostrady stanowej w obszarze metropolitalnym Memphis w hrabstwie Shelby w zachodnim stanie Tennessee , która z autostradą międzystanową 269 (I-269) tworzy półkole wokół i przez przedmieścia Memphis.
Trasa jest zbudowana zgodnie ze standardami autostrad międzystanowych z w pełni kontrolowanym dostępem. Segment południowy wyróżnia się prawie wyłącznym wykorzystaniem jednopunktowych miejskich węzłów przesiadkowych .
Znaczna część wschodniej strony pętli została przemianowana na I-269 przez Departament Transportu Tennessee w 2018 roku. Oczekuje się, że oznaczenie I-269 zostanie przedłużone do północnego końca autostrady, a oznaczenie SR 385 skrócone na I-269 w Collierville w przyszłości.
Historia
Paul W. Barret Parkway
Pierwszą zbudowaną sekcją SR 385 był odcinek Paul W. Barret Parkway zbudowany między US 51 a SR 204 w Millington, ukończony około 1982 r. 25 września 1998 r. Otwarto odcinek Paul Barret Parkway od SR 204 do US 70 / 79.
Bill Morris Parkway
Odcinek Billa Morrisa Parkway SR 385 powstał w 1969 roku. Projekt był jednym z sześciu głównych projektów autostrad, określanych wówczas jako „Bicentennial Parkways”, który został zainicjowany przez uchwalenie programu Better Roads w 1986 roku przez Tennessee Zgromadzenie Ogólne. Segment ten był początkowo nazywany „Nonconnah Parkway”. Pierwszy kontrakt na odcinek 4,4 mil (7,1 km) między I-240 a Ridgeway Road we wschodnim Memphis został przyznany 3 sierpnia 1990 roku za 44,7 miliona dolarów. Ten odcinek został otwarty 24 grudnia 1993 r. Dla ruchu w kierunku wschodnim i 15 stycznia 1994 r. Dla ruchu w kierunku zachodnim. Trasa została przedłużona do Riverdale Road i otwarta 22 grudnia 1995 r. Część od Riverdale Road do Houston Levee Road została otwarta 29 grudnia 1997 r. Przedłużenie Byhalia Road otwarto w październiku 1999 r. Odcinek między Byhalia Road i US 72 był zakończono 21 listopada 2000 r. Prace nad rozszerzeniem do SR 57 rozpoczęły się w czerwcu 2003 r., a ta sekcja została otwarta 23 sierpnia 2007 r.
Winfield Dunn Parkway i I-269
Odcinek międzystanowej 269 między I-40 a tym, co jest obecnie wschodnim końcem Bill Morris Parkway, został pierwotnie podpisany jako część SR 385. Ostatni odcinek tej części został otwarty 22 listopada 2013 r. W 2018 r. Części tego odcinka zostały przemianowany na I-269.
Lista wyjść
Wszystkie wyjścia są nienumerowane.
Hrabstwo | Lokalizacja | mi | km | Destynacje | Uwagi | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Shelby | Memphis | 0,00 | 0,00 | I-240 - Jackson, Miss. , Nashville | Wyjście I-240 17 | |||
0.92 | 1.48 | Ridgeway Road | ||||||
2.10 | 3.38 | Kirby Parkway | ||||||
3.28 | 5.28 | Riverdale Road | ||||||
4.51 | 7.26 | Winchester Road | ||||||
| 5.75 | 9.25 | Hacks Cross Road | |||||
7,98 | 12,84 | Forest Hill Irene Road | ||||||
Collierville | 10.11 | 16.27 | Houston Levee Road | |||||
12.14 | 19,54 | SR 175 (Byhalia Road) | ||||||
14.15 | 22,77 | US 72 ( SR 86 ) - Collierville , Corinth, Miss. | ||||||
Shelby - linia hrabstwa Fayette |
Linia Collierville - Piperton | 15.44 | 24,85 | I-269 - Arlington, Jackson, Miss. | I-269 zjazd 2; trasa biegnie dalej na północ jako I-269 | |||
Luka na trasie | ||||||||
Shelby | Arlington | 32.08 | 51,63 | I-40 / I-269 na południe - Memphis , Nashville , Jackson, Miss. , Collierville | I-269 zjazd 19, I-40 zjazd 24; trasa liczy na południe jako I-269 | |||
34,50 | 55,52 | US 70 / US 79 ( SR 1 ) - Arlington , Lakeland | ||||||
Lakeland | 37,67 | 60,62 | Stewart Road | |||||
| 39,57 | 63,68 | Brunswick Road | |||||
42,98 | 69.17 | SR 14 (Austin Peay Highway) - Memphis , Brownsville | ||||||
46.03 | 74.08 | SR 204 południe (Singleton Parkway) - działalność wsparcia marynarki wojennej Mid-South | ||||||
Millington | 47,72 | 76,80 | Raleigh – Millington Road | |||||
I-69 południe - Memphis | Przyszły północny koniec I-269 | |||||||
48,95 | 78,78 | US 51 ( SR 3 ) - Memphis , Millington | Wyjście w kierunku północnym i wjazd na południe; przyszła kontynuacja jako I-69 North | |||||
1000 mil = 1,609 km; 1000 km = 0,621 mil
|
Zobacz też
Bibliografia
Linki zewnętrzne
Plik KML ( edycja • pomoc )
|